یک و نیم میلیون صندلی و یک اسپویلر virus: راهنمای فرانسه در انتخابات شهرداری

فرانسه رای دهندگان به پای صندوق های رای در مارس 15 و 22 به انتخاب برخی از 35,000 شهرداران و بیش از ده بار به عنوان بسیاری از نمایندگان با این کشور آماده برای بدتر شدن بیماری کروناویروس و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حزب آماده برای ضرب و شتم.

تبلیغات

فرانسه 24 طول می کشد یک نگاه چگونه دو دور انتخابات کار می کند و چه احکامی انتظار می رود از این نظر سنجی.

‘Pentagular’ اجرای آف

فقط بیش از 500.000 شورای کرسی هستند تا برای grabs در این کشور 34,970 شهرداری. همه نامزدهای شهرداری ملزم به ارائه جنسیتی متعادل “لیست” و یا بلیط خود را برای شورای. صندلی ها اختصاص داده شده متناسب با “اکثریت پاداش” برای شهرهای بیش از 1000 نفر.

اگر یک بلیط برنده بیش از 50 درصد از آرا در دور اول وجود دارد بدون نیاز به اجرا کردن. اگر وجود دارد هیچ آشکار برنده بلیط که برداشت حداقل 10 درصد از آرا در دور دوم. در عمل, این می تواند منجر به سه راه (triangulaire) چهار راه (quadrangulaire) و یا حتی پنج راه (pentagulaire) مسابقات در دور دو.

وجود دارد بیشتر عوارض: بلیط که موفق به کسب حداقل 5 درصد از رای گیری در دور اول مجاز به ادغام با کسانی که واجد شرایط برای اجرا کردن.

سه بزرگ: پاریس مارسی و لیون

روند انتخابات می شود و حتی پیچیده تر وقتی که می آید به فرانسه سه کشور از بزرگترین شهرها – پاریس مارسی و لیون – که هر یک از آنها تقسیم شده است arrondissements (مناطق).

پایتخت شهرستان دارای 20 arrondissements و 17 جداگانه انتخابات: یکی برای چهار arrondissementsکه به طور فشرده به هم و هر یک برای باقی مانده 16. مارسی 16 arrondissements توزیع شده در سراسر هشت بخش است که هر کدام خود را در انتخابات در حالی که لیون جداگانه انتخابات در هر یک از آن نه arrondissements.

در تمام شهرستانها یک سوم از انتخاب مشاوران نشستن در شهرستان شورای شهرداری (بقیه نشستن تنها در شوراهای منطقه). تعداد آنها بستگی به جمعیت هر منطقه است. بنابراین پایتخت فرانسه را 15th, arrondissement می فرستد 18 مشاوران به Conseil de Paris (پاریس شورا) در حالی که 6 و 8 فقط سه هر کدام. شورای شهرداری می رود و سپس برای انتخاب شهردار این شهرستان – آنجا که کالج انتخاباتی در ایالات متحده برگزیدگان این کشور رئیس جمهور است. و درست مثل ما منتقدان اشاره می کنند که شهردار باید لزوما برنده رای مردمی به عنوان مورد در سال 2001 زمانی که Bertrand Delanoë در پاریس و Gérard Collomb در لیون بودند هر دو انتخاب با وجود دقت از دست دادن محبوب حق رای.

Brexit تلفات

همه فرانسوی اتباع و شهروندان اتحادیه اروپا در سن 18 یا بالاتر واجد شرایط برای رای دادن معنی انگلیسی از دست داد که حق به عنوان از ژانویه 31, زمانی که مبارزه با تروریسم در اروپا موثر واقع شد.

با توجه به بریتانیا در اتحادیه اروپا, طلاق, 760, انگلیسی, مشاوران محلی در فرانسه – که بسیاری از آنها را عمیقا سرمایه گذاری در خود جوامع را نیز منع از به دنبال انتخاب مجدد. خود محرومیت یک ضربه به جوامع روستایی است که انگلیسی ها کرده و تکثیر شوند در سال های اخیر که در آن انگیزه نامزد اغلب سخت به آمده است.

ویروس-اثبات قلم

شهرداران به طور سنتی به عنوان فرانسه محبوب ترین – و یا حداقل منفور – مقامات منتخب که به طور کلی ترجمه به نسبتا بالا و مشارکت مردم است. اما بدتر شدن شیوع کروناویروس به نظر می رسد مجموعه ای برای تعدیل رای دهندگان شور و شوق.

پاکسازی روز سه شنبه هشدار داد که فرانسه شد “فقط در آغاز” از شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن 33 نفر در کشور آلوده به بیش از 1700. اما دولت و حکومت به تعویق انداختن انتخابات با وجود هشدارهای که ترس از آلودگی می تواند به نوبه خود برای رأی داوطلبان و رای دهندگان به طور یکسان. به عنوان بسیاری که 28 درصد از رای دهندگان با توجه به دوری می گزیدند سنجی برای ترس از ابتلا به اشکال – به خصوص در شهرستانها با توجه به Ifop از بررسی های انجام شده در اوایل این ماه.

“رای خود را با دستکش و کلاه و ماسک – اما فراموش می آیند و رای!” محافظه کار مجلس اریک Woerth التماس کرد روز سه شنبه به عنوان وزیر بهداشت Olivier Véran مطمئن باشید رای دهندگان انتخابات خواهد بود “هیچ خطرناک تر” از سفر به سوپر مارکت. دولت اعلام کرده است که مراحل را برای تسهیل پروکسی رای گیری برای افراد مسن و کسانی که در خود انزوا. ژل ضد باکتری نیز در دست در مراکز رای گیری در سراسر کشور با وحشت-خرید stoking ترس از قریب الوقوع کمبود.

برخی از شهرستانها به تصویب رسید بیشتر عجیب و غریب اقدامات برای کاستن از رای دهندگان ترس: شهردار مون پلیه در جنوب فرانسه دستور داده است عظیم 320,000 قلم برای اطمینان از رای دهندگان می توانید ثبت نام ثبت نام بدون ترس از سرایت در حالی که در نزدیکی بزیه رای دهندگان خواهد شد و “فوق العاده” بود اجازه را به خود قلم ارائه جوهر سیاه و سفید است.

گریم چشم انداز برای حزب حاکم

سه سال پس از پاکسازی جاروب به قدرت در یک وعده از “انقلاب” منجر ارتش از سیاسی upstarts برای پیروزی در انتخابات پارلمانی این تصویر این است که به دنبال بسیار متفاوت خود را برای حزب حاکم پیش از آن برای اولین بار شهرداری آزمون. در نشانه ای از آن دشواری در جذب داوطلبان La République en Marche (LREM) به لیست ارائه شده فقط در یکی از چهار شهر با 10 ، 000 یا بیشتر ساکنان – گریه به دور از 2017 ملی انتخابات که سیاستمداران مخالف از چپ و راست صف تا برای پیوستن به پاکسازی اردوگاه.

>> در فرانسه زیست-rebel روستای شهرداری مسابقه تبدیل به رفراندوم در آفت کش ها

نظرسنجی ها نشان می دهد حزب حاکم تلاش در مارس 15-22 آرا که در بحبوحه خشم گسترده بیش از تصمیم دولت به زور از طریق منفور اصلاحات حقوق بازنشستگی توسط فرمان. در انتخابات شهرداری ها را نیز به دنبال زرد “جلیقه” شورش است که برجسته خشم گسترده در مناطق روستایی فرانسه در برابر یک رهبر دیده می شود به عنوان طرفداری از نخبگان شهری. و در حالی که پاکسازی شد بانکی در شهر برنده برای جبران به طور گسترده ای انتظار می رود ضرب و شتم در مناطق روستایی خود نامزدها در حال مبارزه در مکان هایی مانند پاریس و لیون که در آن LREM جاروب هیئت مدیره در سال 2017.

بازگشت به چپ و راست تقسیم ؟

در پایتخت فرانسه – تاج جواهر پاکسازی شد پس از جان گذشته به ادعای – حزب حاکم را ضعیف در زمان مبارزات انتخاباتی یک چیز عجیب و غریب به نوبه خود در اواخر ماه فوریه زمانی که به بیرون درز ویدئو مجبور آخرین لحظه تغییر نامزد شهردار. پس او در اواخر ورود در مسابقه وزیر بهداشت سابق اگنس Buzyn شده است انتهایی هر دو سوسیالیستی وقت شهردار Anne Hidalgo و سودای محافظه کار رقیب سابق وزیر دادگستری Rachida Dati.

>> سودای محافظه کار Rachida Dati مناقصه به تصرف پاریس دفتر شهردار

در پاریس و جاهای دیگر LREM را کاهش اقبال سوخت صحبت از احیای چپ و راست تقسیم می شوند که پاکسازی تا به حال به ظاهر پروری به کتاب های تاریخ تنها سه سال پیش. اما دو بازیکن دیگر به دنبال از بین بردن حزب. این سبزی طولانی یک نیروی حاشیه ای در سیاست می تواند به جلو و برخی از بزرگترین ناراحتی ها رو قوی نشان میدهد در سال گذشته در انتخابات پارلمانی اروپا و موج جدیدی از فعالیت های زیست محیطی در میان جوانان فرانسوی. و راست ملی تجمع که قبلا به عنوان شناخته شده جبهه ملی امیدوار است برای اضافه کردن به ده شهرداری آن را در حال حاضر نگه می دارد.

Marine Le Pen را به مدت طولانی بسته شده اند از قدرت توسط دو دور رای گیری سیستم که به طور سنتی می بیند دیگر احزاب یکی شدن به شکست کاندیداهای خود را در اجرا کردن رای. اما ضد مهاجر لباس به نظر می رسد تقریبا قطعی به تصرف آن شهر با جمعیت بالای 100,000 این زمان در اطراف, با, Le Pen را شریک سابق لوئیس Aliot یک مورد علاقه در جنوب شهر پرپینان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>