‘هاله’ Co-Showrunner Kyle Killen جوهر پخش-تنها استعداد مقابله با فاکس

Kyle Killen که co-showrunner در آینده “هاله” سری در پی اس دارای جوهر مستقیم, انحصاری, پخش تنها به طور کلی مقابله با فاکس سرگرمی.

تحت شرایط قرارداد جدید اعلام شده توسط Fox سرگرمی جمهور مایکل خار Killen را توسعه اسکریپت سریال برای شبکه فاکس از طریق فصل یازده تولید بنر جایی که او در حال همکاری با اسکات پنینگتون.

“من تا به حال لذت بردن از کار با کایل در یک شماره از سری بیش از دهه گذشته است. او استعداد باور نکردنی و صدای نادر است که قادر به نوشتن در هر نوع که منافع او. به عنوان روباه سرگرمی همچنان به دنبال آن دست گردد با رویکرد توسعه, من می دانم که با همکاری نزدیک با کایل همراه با اسکات و کیت Redmon در ناشناس محتوای خواهد شد در نتیجه ایجاد متمایز برنامه نویسی برای بینندگان گفت:” خار.

دیگر از “هاله” Killen شناخته شده است برای ایجاد این شبکه سریال “بازی ذهن” که زد برای یک فصل در ABC و “بیدار” است که تا به حال یک فصل اجرا در NBC در سال 2012. ارتباط خود را با فاکس قدمت آن به جیمز ولك درام “ستاره تنها” که از شبکه لغو شد پس از تنها دو قسمت است. Killen همچنین نوشت: این ویژگی “بیش از حد” به کارگردانی جودی فاستر و با بازی مل گیبسون.

“برخی از مورد علاقه من تجربه در تلویزیون آمده اند از کار با مایکل بنابراین این فرصت را به همکاری با او و تیم با استعداد او را مونتاژ در فاکس بدون ذهن و بسیار خوشحال برای ما” اضافه شده Killen.

Killen معامله است و آخرین در یک سری از موافقت نامه های مستقیم که روباه سرگرمی زده با سازندگان. این شرکت به تصویب قرارداد جدید که طراحی شده است به حذف برخی از لایه های از فرایند خلاق در ماه اوت سال 2019.

“ما بودن واقعا استراتژیک در مورد به دنبال راه های هوشمند به منظور توسعه بهترین مطالب بدون افراطی سربار می آید که با یک استودیو” توضیح خار به تنوع در آن زمان است.

لیست معماران و طراحان است که باید مستقیم-استعداد معاملات در فاکس سرگرمی نیز شامل Mara Brock Akil, جف دیویس و سارا واتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>