توقف استفاده از مجازات اعدام: سازمان ملل متحد پس از Nirbhaya محکومین اعدام

سازمان ملل همه کشورها برای متوقف کردن استفاده از مجازات اعدام و یا قرار دادن یک مهلت قانونی برای آن یک روز پس از چهار مرد به اتهام باند-تجاوز و قتل یک زن 23 ساله به دار آویخته شدند در هند.

هفت سال پس از تجاوز و قتل این جوان دانشجوی پزشکی که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ ارسال امواج شوک در سراسر کشور چهار محکومین – موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) – به دار آویخته شدند به مرگ در روز جمعه در 5.30 بعد از ظهر در دهلی نو Tihar زندان است.

پیش از اعدام آشا Devi, Nirbhaya را که مبارزه با دندان و ناخن و عدالت گفت: “همه ما منتظر تا زمانی برای این روز است. امروز سحر خواهد بود جدید سحر به عنوان دختر من خواهد عدالت را دریافت کنید. آن نیز خواهد بود جدید سحر برای دختران هند است.” با اشاره به دخترش که به شناخته شده به عنوان “Nirbhaya” یا بی باک Devi گفت: “دختر من روح می خواهد در صلح است.”

در پاسخ به دار زدن, دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ سخنگوی استفان نواز گفت: سازمان جهانی در همه کشورها برای متوقف کردن استفاده از مجازات اعدام و یا قرار دادن یک توقف به آن.


گوش دادن به این پادکست به دانستن آنچه که Nirbhaya مادر گفت: در مورد اعدام چهار مجرم

“موضع ما بوده است و روشن است که ما از همه کشورها برای متوقف کردن استفاده از مجازات اعدام و یا حداقل قرار دادن یک مهلت قانونی برای این کار” نواز گفت که روزانه در نشست خبری روز جمعه.

وحشتناک تجاوز گروهی و قتل فیزیوتراپی کارآموز در دسامبر 16, 2012, که به دست می آمد به عنوان شناخته شده Nirbhaya از بی باک, حال خشکیده ملت روح و باعث سراسر کشور خشم و انزجار.

این اولین بار بود که چهار مرد به دار آویخته شده اند با هم در Tihar زندان و جنوب آسیا بزرگترین زندان پیچیده است که از خانه های بیش از 16,000 زندانیان.

این اعدامها انجام شد پس از مردان خسته از هر امکان قانونی خیابان برای فرار از چوبه دار. خود را نومیدانه تلاش تنها به تعویق افتاد اجتناب ناپذیر کمتر از دو ماه پس از اولین تاریخ اعدام شد برای ژانویه 22.

اعدام چهار مجرم به ارمغان می آورد پرده کردن در این مورد را تکان داد که نه فقط در هند بلکه در جهان با جزئیات آن خشونت به اعتراضات گسترده پس از آن هموار راه را برای تغییر در هند تجاوز به عنف ،

همچنین بخوانید: سیاستمداران وبلاگ تگرگ Nirbhaya محکومین’ حلق آویز تماس برای قوانین سختگیرانه تر

در هند, اعدام چهار مجرم بودند مورد ستایش قرار داد. دهلی وزیر هند, Arvind Kejriwal گفت: از آن زمان 7 سال برای عدالت تحویل داده می شود. امروز ما برای گرفتن تعهد که یک حادثه مشابه اتفاق نمی افتد دوباره. ما دیده ایم که چگونه محکومین دستکاری قانون تا همین اواخر. وجود دارد بسیاری از نقاط ضعف در سیستم ما نیاز به بهبود سیستم.

هند و اتحادیه وزیر Smriti Irani گفت: “عدالت به تعویق افتاد اما در نهایت تحویل داده شده است. این یک پیام برای همه کسانی که فکر می کنم آنها می توانند مرتکب جنایات علیه زنان و فرار از قانون است.”

Nirbhaya مورد تجاوز به عنف: اینجا را کلیک کنید به دانستن گاهشمار رویدادهای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>