حماس هکرها ‘بچه’ سربازان اسرائیلی

صادر شده در: بروز رسانی:

اسرائیل ارتش گفت: در روز یکشنبه آن را خنثی بود اقدام به حمله نرم افزارهای مخرب توسط حماس است که به دنبال به دست آوردن دسترسی به سربازان گوشی های تلفن همراه با استفاده از تصاویر اغوا کننده از خانم های جوان.

تبلیغات

گوشی های چند ده سربازان تحت تاثیر قرار گرفتند اما نظامی “نمی ارزیابی شده است که قابل توجه نقض اطلاعات” گفت: سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی ارتش.

Conricus گفت: این سومین تلاش تروجان حمله حماس در کمتر از چهار سال این است که این تلاش ها نشان داد که گروه های اسلام گرا که کنترل غزه را در حال بهبود ظرفیت خود را برای دستمزد سایبر-جنگ.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد امروز پیشرفته تر است,” او گفت:. “آنها در حال بردن بازی خود را.”

با توجه به Conricus حملات شروع شد پیام هایی که ادعا می شود از جوان “جذاب به دنبال” زنان است.

متون تحویل داده شد از طریق Facebook, WhatsApp و Instagram به عنوان به خوبی به عنوان برنامه پیام رسان تلگرام که اسرائیل گفت: حماس نه قبلا مورد استفاده قرار.

برای جلوگیری از درگیر شدن در تماس های صوتی با سربازان رسولان نما به عنوان زنان جوان ادعا می شود کم شنوا و یا مهاجران جدید با فقیر عبری Conricus گفت.

هنگامی که تماس ساخته شده بود پس از آن پیام های تشویق سربازان به کلیک بر روی یک لینک برای دانلود یک نرم افزار است که اجازه می دهد تا برای آسان تر ارز از عکس ها.

این برنامه ها که نظامی شناخته شده به عنوان گرفتن و دیدن ZatuApp و GrixyApp به دنبال آلوده کردن سربازان همراه با نرم افزارهای مخرب را که به حماس در مجموع دسترسی به دستگاه.

ارتش گفت که حمله شروع شد و چند ماه پیش که اسرائیل در زمان “دفاعی فعالیت” در روزهای اخیر اما نکرد بیشتر تلافی.

“اقدامات خصمانه حماس در دنیای مجازی خرس عکس العمل در دنیای واقعی” Conricus گفت.

حماس و اسرائیل مبارزه کرده اند سه جنگ از سال 2008 اما در سال گذشته با اسلامگرایان بود و به تدریج به شکل غیر رسمی آتش بس با اسرائیل که تحت آن دولت یهودی کاسته است آن فلج محاصره غزه است.

اسرائیل را توجیه محاصره نیاز به شامل حماس — تعیین شده یک سازمان تروریستی توسط بسیاری از غرب-که دارای کنترل بازسازی نوار غزه از سال 2007.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>