همیلتون پشت در بالا Ricciardo سوم در سالگرد 70 GP عمل


Silverstone: لوئیس همیلتون led هم تیمی Valtteri Bottas در یک مرسدس بنز یکی-دو تمرین برای فرمول یک در سالگرد 70 جایزه بزرگ روز جمعه به عنوان او مجموعه مناظر خود را در یک خانه دوم پیروزی های پی در پی تعطیلات آخر هفته.

شش بار قهرمان جهان تعقیب چهارمین پیروزی متوالی در روز یکشنبه به کشش 30 نقطه منجر فین شوربا با سریعترین زمان یک دقیقه و 25.606 ثانیه با استفاده از متوسط لاستیک در یک اما ابری بعد از ظهر.

Bottas, که تا به حال شده است سریع ترین در روز اول جلسه در Silverstone به عنوان درایور رو برای مقابله با Pirelli را نرمتر لاستیک بود 0.176 کندتر است.

همیلتون برنده آخرین روز یکشنبه جایزه بزرگ بریتانیا در همان مدار از قطب موقعیت و با وجود آخرین دامان سوراخ.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن شده است به طور کلی یک روز خوب. ما درک خوبی یافته از هفته گذشته و من فکر می کنم برخی از تنظیمات کوچک است که قطع یک میلی ثانیه در اینجا وجود دارد” گفت: Hamilton.

“پس از آن مثبت بوده است به طور کلی. لاستیک شده اند بسیار نرم اما آنها خوب است.”

Daniel Ricciardo was third fastest in the afternoon practice session at Silverstone.

Daniel Ricciardo سوم شد و سریع ترین در بعد از ظهر جلسه تمرین در Silverstone.اعتبار:گتی ایماژ

با 87 حرفه ای برنده بریتن بسته شدن در به سرعت در فراری بزرگ مایکل شوماخر همه رکورد زمان 91 مجموعه بین سال های 1992 و 2006.

او همچنین می تواند تبدیل به اولین راننده را به عقب برنده در مسابقه با Silverstone میزبانی دو در یک فصل برای اولین بار.

“من آن را به عنوان یک فرصت اما Valtteri رفتن به قوی این آخر هفته” گفت: Hamilton. “شما آن را در هفته گذشته که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد به خصوص در دامان تاریخ و زمان آخرین.

“البته که می تواند یک دستاورد باور نکردنی برای ما به عنوان یک تیم است.”

ردبول حداکثر Verstappen شد بهترین از بقیه در صبح 0.727 کردن سرعت و رنو استرالیا Daniel Ricciardo پر شده که سوم-محل شکاف در بعد از ظهر با هلند جوانی چهارم.

“ما چند تغییر از طریق جلسه و من واقعا احساس یک گام بزرگ شما می دانید, با یکی از تغییرات ما ساخته” Ricciardo گفت: پس از آن.

“من:” همه حق این است که خیلی خوب مسابقه ماشین در حال حاضر’ بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم قطع در آن وجود دارد. ما را ببینید.

“منظورم این است که اگر ما در اینجا در quali من فکر می کنم که هنوز هم بیش از آنچه احتمالا انتظار ما این است در حال حاضر, اما من فکر می کنم ما هنوز هم می تواند انجام یک کار بسیار خوب است.”

مسابقه نقطه جریمه شد و با 15 امتیاز کسر استوارت پس از تایید رنو, اعتراض, نگاه سریع با نیزه قدم زدن در پایان روز پنجم و با تجربه آلمانی ایستادگی در نیکو Hulkenberg ششم.

Hulkenberg جایگزین سرجیو پرز پس از مکزیک قرارداد COVID-19 و سپس آزمایش مثبت برای بار دوم چهارم بود در جلسه افتتاحیه.

فراری چارلز لکلرک بود پنجم و هفتم سریعترین بود اما هم تیمی Sebastian Vettel دچار یک خرابی موتور در بعد از ظهر به پایان رسید و تا 14.

عنوان نژاد روز یکشنبه یادبود اولین مسابقات جهانی جایزه بزرگ بود که توسط سیلورستون در ماه مه سال 1950.

مرسدس بنز یک نعل اسب نماد در اتومبیل های خود را در افتخار از اواخر Stirling Moss که مسابقه با آرم در اوایل سال کار خود را. خزه رقابت در سیلورستونه در سال 1950 در یک فرمول سه مسابقه است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>