هنکاک پارک خانه به فروش می رساند برای $19 میلیون میشکند محله رکورد

در حالی که 2019 نیمه اول به خصوص تنبل زمان برای L. A. لوکس بازار املاک و مستغلات پشت نیم ساخته شده برای وحشی ترین سال تاریخ رکوع کردن با سه $100+ میلیون معاملات و شمارش کمتر از 17 سایر معاملات از 30 میلیون دلار یا بیشتر است.

و 2020 در حال حاضر به نظر می رسد در مسیر برای بیشتر از همان. ماه گذشته هالیوود هیلز ترکیب رفت و به صورت بی سابقه ای به مبلغ 75 میلیون دلار و در حال حاضر یکی دیگر از رکورد فروش بی سر و صدا مى توانيد. در اواخر ماه ژانویه اعمال قرمز-آجر خانواده سلطنتی تودور در L. A. تاریخی Hancock پارک محله بی سر و صدا منتقل کردن بازار برای یک جای تکان دهنده 19 میلیون دلار به راحتی بزرگترین منطقه معامله تا کنون بریده.

فروخته شده توسط Nickelodeon جمهور برایان رابینز و همسرش تریسی جیمز درشت ساختار در اصل ساخته شده در سال 1925 و نشسته در لیگ برتر جلوگیری از آنچه که مسلما این محله بهترین خیابان. در سال 2007 اموال به دست آورد پرکار تلویزیون تولید John Wells که نگه قدیمی-معماری جهان دست نخورده اما افزود معاصر راحتی به داخل. حدود دو سال پیش او به فروش می رسد این ملک به رابینز و جیمز نسبتا محقر $12.4 میلیون نفر است.

و 19 میلیون دلار معامله به راحتی ضربات دور از محله قبلی و دارنده رکورد های 2015 فروش ملانی گریفیث و آنتونیو باندراس طبقه Isidor Eisner و مستغلات است که رفت و برای $15.95 میلیون به Netflix COO Ted Sarandos و خود را در بورلی هیلز-تربیت همسر نیکول Avant.

محبوب ترین ها در انواع

چه حتی بیشتر در چشم ظاهر در مورد این آخرین معامله این است که Isidor Eisner و مستغلات شامل یک مقدار بزرگتر خانه — بیش از 15 ، 000 فوت مربع از فضای زندگی در هر پرونده مالیاتی — در بسیاری پوشا بیش از 1.5 هکتار از زمین مسطح. این رابینز و مستغلات در مقابل باعث می شود فراموش نسبتا متوسط .85 هکتار از آرنج ،

هنوز معلوم نیست چه اگر هر گونه تغییرات رابینز ساخته شده به اموال فراتر از لوازم آرایشی و بهداشتی تغییرات معمولی در این نقطه قیمت هر چند بسیار-افزایش pricetag نشان می دهد برخی از گسترده داخلی بازسازی شد انجام شده است. اما در آن زمان که زن و شوهر به دست آورد و آن را در اواخر سال 2017, خانه sported 9 اتاق خواب و 11 حمام در مورد 9,600 فوت مربع از فضای زندگی. وجود دارد (یا بودند) مناسب شمالی/جنوبی زمین تنیس, چند, شومینه, دو-ارتفاع سالن انتظار یک غذا خوردن در آشپزخانه با طراح لوازم فروزنده طبقه چوب جنگلی زمینه آراسته gazebo و دو طبقه استخر/مهمانخانه با لوازم جانبی چهارم زندگی می کنند.

رکورد متلاشیکننده خریداران تاجر Thomas J. Swan III و شوهر خود جو تونلی (دهانه) قبلا متعلق به متفاوت Hancock پارک اصلی که خریداری برای $11.3 میلیون در سال 2015 از نظر قانونی-بحرانزده توسعه دهنده رابرت Quigg که infamously کشور فرار کرد و در مدت کوتاهی پس از.

در سال 2016 قو گفت: Larchmont کرونیکل که Quigg خانه بود در اصل یک ظرف غذا وجود دارد مسائل را با سیستم تهویه مطبوع, گاراژ درب موتور و سیم کشی و دودکش شومینه. سوابق نشان می دهد او به فروش می رسد که ملک در اواخر سال گذشته در یکی دیگر از خارج از بازار معامله فقط برای $9.2 میلیون دلار به یک Oaktree سرمایه مدیر عامل — سنگین $2.1 میلیون زیان قبل از مالیات و هزینه های حمل و مسکن هزینه.

اما هر گذشته با کیفیت و نگرانی های چند میلیون دلاری مالی مشت روده به وضوح نمی منصرف قو و تونلی (دهانه) از بردن سرمایه گذاری خود را در محله. زن و شوهر عمارت جدید عمدتا از رهگذران پشت با دقت آراسته تزئینی هجز و با دقت هرس درختان نهفته در همان خیابان درخت پوشیده به خانه از شارون و Ozzy Osbourne جیوه بیمه بنیانگذار جورج یوسف و بازیگر Max Greenfield.

رابینز و جیمز را نقل مکان کرد به یک snazzy جدید پل مک کلین-طراحی خانه معاصر در بورلی هیلز آنها برداشت در هفته گذشته پرداخت $16.8 میلیون. آنها همچنین در ادامه به حفظ فوقالعاده زیبا از 7 میلیون دلار در مرتع پرورش احشام تا شمال در کارپینتریا کالیفرنیا به دست آورد از Ellen DeGeneres و Portia de Rossi در تابستان گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر