Hanson-Young غرفه توسط دادگاه مرجع برای دوستان به عنوان DV بخش چپ ‘نا امید’


سبزی senator Sarah Hanson-Young ایستاده بود توسط یک مرجع کاراکتر او نوشت: برای یک دوست طولانی مدت به اتهام مشترک حمله پس از او سیلی همسرش, یک حرکت توصیف خشونت طرفداران به عنوان “ناامید کننده است.”

در روز پنج شنبه مشخص شد جنوب استرالیا سناتور شده بود که شخصیت مرجع به نمایندگی از دوستان از 10 سال بود که مشترک اتهام ضرب و شتم در عمل دادرس دادگاه.

Greens senator Sarah Hanson-Young.

سبزی senator Sarah Hanson-Young.اعتبار:Alex Ellinghausen

در زیر یک مجلس سربرگ Ms Hanson-Young نوشت: این حادثه بود “شوکه” او و او “به هیچ وجه قصد reoffending در آینده”. او افزود: او “اعتماد به نفس هیچ re-جرم رخ خواهد داد.”

او التماس کرد گناه را به حمله و دریافت خوب رفتار غیر محکومیت منظور در روز سه شنبه.

تبلیغات

اواخر روز پنج شنبه Ms Hanson-Young گفت که او خواسته بود به مرجع “در حمایت کامل از آنها من نیز می دانم.”

“من چشم پوشی نمی کند خشونت هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت پوچ است. به نفع خانواده و نگران حریم خصوصی خود من قصد ندارم به هر بیشتر, نظرات,” او گفت:.

حرکت شوکه زنان ایمنی و خشونت خانگی بخش در نور از سبزی سناتور آوازی مخالفت با خشونت علیه زنان که برای او قبلا گفته بودند “هیچ بهانه ای.”

“من فکر می کنم او می شده اند عاقلانه به رد مرجع به دلیل از کار او و موقعیت او در جامعه” گفت: Joanne یاتس, مدیر اجرایی خشونت NSW.

Ms یاتس گفت: با یا بدون اعتقاد راسخ زمانی که اتهام تجاوز, به پایان می رسد تا در دادگاه آن را “جدی است.”

“من تلاش زیرا این داستان برجسته ماهیت پیچیده ای از خشونت خانگی به عنوان یک عمل. من همچنین فکر می کنم آن است که چالش های خود ما را در سیستم باور” Ms یاتس گفت.

“اگر این دوست ما ؟ آیا ایستادن برای آنها ؟ من می گویم شما را نمی عمل او اگر شما می رویم به خطر شهرت خود را در صحبت کردن در مورد خشونت علیه زنان است.”

او افزود که شخصیت مرجع “باید تغییر” Ms Hanson-Young ترویجی برای بازماندگان قربانی خشونت خانگی است.

دانشگاه ملبورن کار اجتماعی پروفسور کتی Humphreys گفت: Ms Hanson-Young ترویجی برای زنان است که اغلب در “بزرگ هزینه شخصی … پس از آن ناامید کننده است به دیدن او نه از طریق فکر این به وضوح به اندازه کافی از نظر رهبری” او را فراهم می کند در جامعه.

“آن را تضعیف موضع خود درباره خشونت خانگی. من فکر می کنم شما می توانید درک فشار بر او و وفاداری او ممکن است احساس کنید, اما من فکر می کنم [مرجع نشان می دهد] او نمی خواست و انتظار می رود به اندازه کافی از این مرد در رفتاری تغییر روند” استاد Humphreys گفت.

سناتور نامه متحده مرد “گفته است [او]” او بازگشته است زندگی در خانه و خانواده و همه چیز به خوبی پیش میرود.”

خانم هانسون بعد اضافه می کند که او درک شده است وجود دارد یک آشتی اما او نمی “می دانم که هر جزئیات.”

“او گفت: او نمی داند که چه غرامت مراحل گرفته شده است. این نیست تنظیم یک مثال خوب در مورد آنچه که انتظار می رود از مردان در زندگی عمومی و چه انتظار می رود در شرایط جبران خسارت در این شرایط است.”

اجتماعی محقق در دانشگاه ملبورن لاریسا Fogden گفت: همچنین در مورد این که کسی در Ms Hanson-Young موقعیت می گویند او “اعتماد به نفس است که هیچ re-جرم رخ خواهد داد.”

“وجود دارد برخی از پیام وجود دارد که به طور بالقوه مضر به جامعه درک درستی از خشونت.”

مرد در این مرکز ارجاع شد کلید مشاور در Ms Hanson-Young اخیر موفق دادخواهی در برابر سناتور سابق دیوید Leyonhjelm.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>