‘شاد قدیمی سال” برنده جایزه اوزاکا آسیایی, جشنواره فیلم

“شاد قدیمی سال” به کارگردانی تایلند Nawapol Thamrongrattanarit شد به عنوان برنده جایزه بزرگ بهترین عکس جایزه در اوزاکا آسیایی, جشنواره فیلم, که نتیجه آن ویروس نهفته 15th edition در آخر هفته.

در حالی که بسیاری از جشنواره ها در سراسر جهان شده است به تعویق افتاده و یا لغو با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس این OAFF فشرده و البته با محدودیت.

“به مبارزه علیه نامرئی دشمن برای به حداقل رساندن احتمال فاجعه ما تصمیم به لغو تمام فیلمساز-در-فرد حوادث به منظور کاهش احتمال ممکن است عفونت کروناویروس. بنا به درخواست فیلمسازان درک ما تصمیم به تمرکز بر روی هدف اساسی ما: فیلمهایی که نشان می دهد بسیاری از چیزهای دیگر که اتفاق می افتد در اطراف ما” جشنواره رئیس Kamikura Tsuneyuki گفت: در باز کردن آدرس. “بنا به درخواست فیلمسازان درک ما تصمیم به تمرکز بر روی هدف اساسی ما: فیلمهایی که نشان می دهد بسیاری از چیزهای دیگر که اتفاق می افتد در اطراف ما است.”

این OAFF رفت پیش با اکران 58 فیلم بیش از 10 روز از مارس 6 تا 15 سال 2020 و در نتیجه با یک مراسم جایزه و جهان اولین نمایش فیلم اتوبوس فیلم “Kamata سرآغاز” به کارگردانی ناکاگاوا Ryutaro, Akimaya Mayu, Yasukawa یوکا و Watanabe Hirobumi.

دیگر اعلام برندگان در روز یکشنبه شامل کره مدیر Park Sun-joo ( “راه برگشت به خانه”); ژاپن Mase Hidemasa نام به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش خود در “Kontora”; ABC TV جایزه برای فیلیپین’ “نوشتن در مورد عشق” به کارگردانی Crisanto آکینو; این Yakushi مروارید جایزه بازیگر لئون دای در تایوانی, گی, درام “نام خود را حک شده در اینجا”; ژاپن کاهش جایزه که رفت به “قتل Oiso” به کارگردانی میسوا Takuya; و مخاطبان جایزه که رفت و به هنگ کنگ کارگردان درک Tsang چینی ضربه فیلم “بهتر از روز است.”

به استثنای این موارد در یک کشتی کروز ژاپن ثبت کرده است 839 موارد از رمان coronavirus و 22 مرگ و میر. این کشور شده است به طور قابل توجهی کندتر از آن آسیایی در کره جنوبی سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و سنگاپور برای تست به شدت برای Covid-19 و دنبال کردن تماس تاریخچه از کسانی که شناخته شده به عنوان آلوده.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>