Harbhajan پشتیبانی بسته-درب IPL سال 2020 می گوید آماده بازی بدون طرفداران

Chennai Super Kings’ عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh معتقد است بسیاری از زندگی در میان مداوم Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس و به همین دلیل 13th edition of the Indian Premier League (IPL 2020) باید سازمان یافته تنها زمانی که این وضعیت را بهبود می بخشد.

Harbhajan اما گفت که اگر این وضعیت مطرح می شود او نمی خواهد ذهن را به بازی در مقابل خالی می ایستد به عنوان آن را برای اطمینان از ایمنی از طرفداران.

“تماشاگران مهم هستند اما اگر این وضعیت ناشی از ذهن نیست بازی بدون آنها” Harbhajan گفت: صحبت کردن در ورزش ستاره’ ‘کریکت متصل’ نشان می دهد.

“بله به عنوان یک بازیکن من نمی پرنیان اما این اطمینان خواهد داد که هر فن را به تماشای لیگ در تلویزیون خود را.

“ما باید محتاط در مورد همه چیز و باید اولویت بندی بازیکنان ایمنی با تضمین این که بازی سالن, تیم, هتل ها و پروازها به درستی مقادیر است.

“بسیاری از زندگی در خط بنابراین ما باید سازماندهی IPL زمانی که همه چیز خوب است,” او اضافه شده است.

IPL 2020 بود که میله میله برای شروع از 29 مارس می ایستد به حالت تعلیق تا 15 آوریل میان شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 110 زندگی در کشور است.
 

Harbhajan که نقش Chennai Super Kings همچنین گفت که او واقعا به دنبال به جلو به عقب بر گردیم در این زمینه پس از فاصله 12 ماه.

“من از دست مسابقات بیشتر امیدوار بودم که من را وادار به بازی 17 مسابقات (از جمله نهایی) پس از یک سال فاصله گفت:” ace خاموش-عنکبوتی که تار میتند.

“من از دست ما بازديد به زمین انبوهی از طرفداران انتظار به ما خوش آمد می گوید از دوچرخه استفاده می شود که برای سوار همراه ما اتوبوس و مطمئن هستم که هر فن از دست رفته است این را به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

BCCI در حال حاضر به دنبال در اکتبر-نوامبر پنجره به میزبان این مسابقات است. اما این حرکت می تواند تنها در صورتی امکان پذیر است که ICC تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن World T20 است که برگزار می شود از 18 اکتبر تا 15 نوامبر در استرالیا.

“من امیدوارم که در لیگ اتفاق می افتد به زودی تا پس از آن من خودم را حفظ خواهد کرد مناسب” گفت: Harbhajan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>