خط مقدم کارگران نیاز به شفافیت بیشتر در مورد عرضه لباسهای محافظ و ماسک صورت و سپر و چه در حال انجام است برای حفظ بسیار پس از دنبال تجهیزات کارشناسان می گویند.

این می آید به عنوان کارکنان در بیمارستان سنت وینسنت را در واحد مراقبت ویژه بودند دستور به پوشیدن دو کوچکتر پشت بام ها به عنوان منابع صورت سپر فرار از یک بیمارستان عضو هیات گفت: صبح سیدنی هرالد.

St Vincent's Hospital said there has been no issue with the supply of personal protective equipment.

بیمارستان سنت وینسنت گفته شده است وجود دارد هیچ موضوع را با تامین تجهیزات حفاظت شخصی.اعتبار:AAP

یک دکتر و دو پرستار بودند در انزوا پس از تغییر راه هوایی لوله بدحال COVID-19 بیمار در روز جمعه. بیمارستان سنت وینسنت گفت: این مسئله بود که چگونه چهره خود را سپر بودند قرار گرفته است.

در بیانیه ای در روز دوشنبه یک سخنگوی بیمارستان گفت: هیچ مسئله با کمبود صحیح تجهیزات حفاظت شخصی.

تبلیغات

“سنت وینسنت کافی سهام از PPE مناسب برای این روش” او گفت:. “وجود دارد هیچ موضوع را با معیوب PPE عرضه است.”

اما کارگران بهداشت و درمان از بخش ICU که صحبت به هرالد خواست نامش فاش نشود گفت که از روز جمعه وجود دارد در صورت سپر و کارکنان آموزش داده شد به پوشیدن دو ماسک که دارای غشاء و فرآیندهای غشایی متصل – یکی گیر برای پوشش چشم و دیگر فرسوده به صورت وارونه در پوشش بقیه چهره.

“ما تا به حال به آنچه که ما می تواند با یک ماسک است که یک سپر کوچک اما آن را پوشش نمی دهد خود را به صورت کامل مانند چهره واقعی سپر انجام,” او گفت:, و اضافه کرد وجود داشته است “پراکنده کمبود” از چهره سپر.

او افزود: به ادعای یکی دیگر از کارگران بهداشت و درمان که گفت: کارکنان در واحد طب مکمل و در آخر هفته نیز شده بود با استفاده از اشتباه نوع P2 ماسک صورت.

“تا پایان هفته گذشته ما تا به حال آنچه که ما فکر تجهیزات مناسب … که باعث بسیاری از ناراحتی بیش از آخر هفته,” او گفت:.

بیمارستان سنت وینسنت تنها مرکز درمانی نیاز به مقابله با پراکنده مسائل مربوط به عرضه و افزایش تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که همچنین تلاش برای اطمینان حاصل شود کارکنان و بیماران نگهداری می شوند به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است از امکان COVID-19 عفونت است.

در هفته گذشته هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی امضا نامه ای سرگشاده به نخست وزیر گدایی دولت های ایالتی و فدرال برای ارائه تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها را “وحشتناک” کمبود دنده.

دکتر بنجامین Veness یکی از پزشکان که به کمک مختصات این نامه گفته شده اند وجود دارد گزارش از تناقضات کنترل عفونت در بین شیوه های سلامت در منطقه و حتی بیمارستان ها در همان منطقه و عدم وجود استاندارد منجر به “برخی از ابهام و عدم قطعیت”.

“قطعا زمانی که دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی است و بیشتر محدود که موجب اضطراب و نگرانی که چرا همه چیز را بیشتر یونیفرم,” او گفت:.

“یکی از نگرانی هایی است که آمده است تا ما توصیه تجهیزات حفاظت شخصی که به شرح زیر است استاندارد به دلیل محدودیت عرضه?”

Dr Veness گفت: شفافیت بیشتر از بیمارستان در مورد تامین تجهیزات تا خط مقدم کارکنان دانم چرا امکان دسترسی به برخی از دنده محافظ محدود است.

“این قلمرو جدید برای همه” او گفت:.

رئیس جمهور Australasian College برای پیشگیری از عفونت و کنترل و دانشگاه موناش دانشيار فیلیپ روسیه به عنوان جهان درک درستی از این بیماری تغییرات پس از انجام کنترل عفونت توصیه.

“از آنجا که اطلاعات در حال آمدن است از طریق تمام وقت, توصیه ها می توانید تغییر دهید به طوری که آن را بسیار سخت برای حفظ سراسر,” او گفت:.

با یک “مقدار قریب به اتفاق” از اطلاعات و توصیه هایی در مورد COVID-19 کنترل عفونت او گفت: با داشتن دستورالعمل کشوری به عنوان مخالف به دولت جداگانه قلمرو فدرال و آنهایی نیز کمک کند.

“ما نیاز به یک منبع حقیقت,” او گفت:.

Dr Veness جمهور سابق استرالیا در دانشجويان پزشکی انجمن گفت: این مهم است به یاد داشته باشید وجود دارد سلامت مناطق و یا دولت می تواند انجام دهد برای به حداقل رساندن تقاضا در تجهیزات حفاظتی در وهله اول از جمله افزایش استفاده از پزشکی از راه دور.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im