‘سخت ترین تصمیم’: لیگ برتر تعطیل 900 فروشگاه های امتناع از پرداخت اجاره


خرده فروشی نیروگاه های برتر سرمایه گذاری تبدیل شده است و آخرین خرده عمده برای بسته فروشگاه ها و ایستادگی کردن کارکنان با Smiggle و فقط شلوار جین صاحب هم به صاحبخانه آن را نمی خواهد پرداخت هزینه اجاره در طول خاموش کردن.

این ASX-ذکر شده است که 42 درصد مالکیت و ریاست خرده فروشی کهنه جزایر لیو گفت: سرمایه گذاران در روز پنج شنبه آن را به حال “انتخاب” اما به طور موقت همه از آن فروشگاه های خرده فروشی تا آوریل 22, ایستاده کردن بیش از 9000 کارکنان در سراسر جهان بار تعداد کمی از این شرکت 500 رئیس کارکنان دفتر.

Premier, which owns Just Jeans, Portmans. Smiggle and Jay Jays, will close its stores and stand down 9000 staff globally.

برتر که دارای فقط شلوار جین, Portmans. Smiggle و جی جیز را فروشگاه ها و پایه پایین 9000 کارکنان در سطح جهان است.اعتبار:SMH/سن

این شرکت همچنین ایستادگی کردن آن کل تیم اجرایی خواهد شد که کار از خانه در طول دوره برای هر دو بدون هیچ پرداخت و یا کاهش ترک استحقاق. برتر برندها شامل Smiggle پیتر الکساندر جی جیز فقط شلوار جین و Portmans.

در ادامه این شرکت تندرو موضع در برابر صاحبخانه برتر گفت: آن را نیز در نظر گرفته شده برای پرداخت اجاره در سراسر هر یک از فروشگاه های آن در طول دوره. هفتاد درصد از آن فروشگاه اجاره یا منقضی در این سال و یا در holdover ارائه این شرکت با “فوق العاده” انعطاف پذیری.

تبلیغات

در این شرکت در نیمه سال نتیجه هفته گذشته اجرایی علامت McInnes پیش بینی این شرکت تصمیم به بازی بیس بال با صاحبخانه گفت: آنها تا به حال “نقش بازی در حصول اطمینان از خرده فروشان زنده ماندن [این بیماری همه گیر]”.

در روز پنج شنبه آقای McInnes گفت: بستن فروشگاه بود “سخت ترین تصمیم” این شرکت تا به حال تا به حال به را اما اشاره کرد که “لازم” برای حفظ کسب و کار در طول بحران. این شرکت حدود 900 فروشگاه در استرالیا و یکی از بزرگترین کشور های خرده فروشی مستاجران.

سیتی تحلیلگر Bryan ریموند گفت که این شرکت تصمیم به گرفتن حق شفعه اقدام در برابر ویروس بود و حکیم است و اشاره کرد این امر در کاهش سوختگی نقدی و ارائه این شرکت با “سقف به اندازه کافی به مقاومت در برابر ضعیف تر شرایط معاملاتی در ماه های آینده” داده شده خود را قوی ترازنامه.

برتر تا به حال 200 میلیون دلار از پول نقد در دست و بدهی $101 میلیون در پایان نیم. سهام این شرکت افزایش 1.5 درصد به $10.42 در روز پنج شنبه.

“لیگ برتر باقی مانده است یکی از ما تراکم بالا” آقای ریموند گفت. “در حالی که مهم اختلال در پیش بینی کوتاه مدت ما معتقدیم برتر نیز قرار داده شده است با توجه به آن نقد ترازنامه, اجاره optionality و حضور آنلاین قوی است.”

مقاطعه در پیش بینی ماه از تعطیلی فروشگاه سیتی انتظار غیر غذایی خرده فروشان مجبور به درها را تجربه کاهش 10 تا 20 درصد در مقایسه با فروش برای این نیمه در حالی که درآمد خواهد بود, اصلاح کرده, توسط 11 تا 19 درصد است.

تعداد زیادی از دیگر استرالیا خرده فروشان نیز تصمیم دشوار به فروشگاه ها در روز پنج شنبه به عنوان فشار از coronavirus ادامه داد: به کوه.

لوازم جانبی خرده فروش Lovisa خواهد شد تقریبا همه از آن 400 فروشگاه در سراسر جهان با سنگاپور تنها بازار در ادامه به تجارت و ایستادگی خود را از کل خرده فروشی نیروی کار است. لهجه گروه که برندها از جمله مرض و منقاردار و صدفخوار جنوب استرالیا نیز بسته های خود و ایستادگی کردن از 5000 کارمند برای چهار هفته است.

دستمال گروه که دارای مارک های چنین به عنوان Tarocash YD و کانر خواهد شد و همچنین بیش از 500 فروشگاه از 5 بعد از ظهر روز جمعه ایستاده 3000 کارکنان. عمومی, شلوار, فروشگاه نیز تعطیل در سراسر کشور به عنوان تمام 150 فروشگاه متعلق به خرده فروشی گروه کارخانه X.

در اوایل این هفته مایکل هیل جواهر اعلام کرد آن را تعطیل آن از 300 فروشگاه در سراسر جهان از جمله استرالیا 165 مکان و در روز چهارشنبه موزاییک مارک های توقیف نزدیک به 1400 مغازه در استرالیا ایستاده 6800 کارکنان.

بیش از 30000 نفر از کارکنان در حال حاضر متاثر از خرده فروشی خاموش شدن ناگهانی با تعطیلی انتظار می رود تا پایان هفته.

یک شماره ذکر شده از خرده فروشان نیز کشیده پین یا معوق پرداخت سود سهام خود را با Lovisa تعویق انداختن آن 15¢ سهم سود تا سپتامبر و فوق العاده خرده فروشی گروه, فرار از آن 21.5¢ سود سهام در دسترس نباشد.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>