تندروها به مجموعه “کنترل کامل” در ایران انتخابات

صادر شده در: ویرایش:

مبارزات انتخاباتی در راه است, ایران در انتخابات پارلمانی در فوریه 21, اما رای شده است خدشه دار دخالت از کشور را نهایی حاکمان. شورای نگهبان به رهبری آیت الله علی خامنه ای است محروم بیش از 7000 نامزد از ایستاده است. این حرکت را تهدید به مشارکت مردم به یک رکورد کم و تقویت مذاکرات با گرفتن قدرت.

تبلیغات

در میان مداوم تنش با ایالات متحده آمریکا پس از کشته شدن قاسم سلیمانی در شروع سال مبارزه آغاز شده در روز پنج شنبه برای ایران در انتخابات مجلس در هفته آینده است. این نظر سنجی برای تولید یک عملکرد چشمگیر برای تندروها پس از این کشور را شورای نگهبان رد صلاحیت هزاران نفر از کاندیداهای اصلاح طلب.

با توجه به آمار رسمی 7,296 برنامه های کاربردی برای ایستادن در انتخابات رد شد – در مقایسه با 7,148 که پذیرفته شد.

حسن روحانی رئیس جمهور – که اشغال وسط زمین بین تندروها و اصلاح طلبان – بارها به نام ایرانیان به نوبه خود در صندوق های رای یکهو برای انتخابات پارلمانی است. اما در یک مصاحبه با فرانس 24 تیری Coville یک ایران متخصص در عنبیه فکر می کنم تانک در پاریس استدلال کرد که این جرم رد صلاحیت نامزدهای خطرات تشویق مردم به رای دادن در همه به نفع قدرتمند و فوق العاده محافظه کاران است.

چه مسئله بزرگ در این انتخابات آینده?

مشارکت مردم است. ما در حال شنیدن است که – به خصوص در شهرهای بزرگ – مردم نمی خواهند برای رای دادن. ایران دستخوش اقتصادی و بحران های سیاسی و بسیاری از آنها سرخورده با روحانی. وجود تظاهرات گسترده در ماه نوامبر سال 2019 – و البته در پاسخ به سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری پس از سلیمانی کشتار ماه گذشته.

اما بزرگترین علت نارضایتی رد صلاحیت کاندیدای میانه از ایستاده در هفته آینده انتخابات است. 75 درصد از نمایندگان مجلس نمی تواند ایستاده برای re-انتخابات – بزرگ. وجود دارد و دیگر هیچ سایه یک شک و تردید در مورد نتیجه دیدن که تقریبا تمام نامزدهای شرکت کرد. حامیان این رژیم را که تا حدود 30 درصد از جمعیت را به بیرون رفتن و رای دادن, اما آن را سخت برای دیدن چگونه شهری طبقه متوسط می تواند بسیج.

سپس شما رو افرادی که به خیابان ها نسبت به پایان سال گذشته – که بسیاری از آنها را در میان فقیرترین در جامعه ایران. اما این رژیم در پاسخ به کسانی که تظاهرات بی رحم.

چرا بسیاری از کاندیداهای اصلاح طلب محروم از در حال اجرا ؟

شورای نگهبان است که توسط تندروها. در تئوری آن را هنوز هم قرار است به اطمینان حاصل شود که نامزدها به سادگی احترام به قانون در عین حال در واقعیت آن را به عنوان یک سلاح سیاسی است. این به هیچ وجه یک پدیده جدید است, اما آن اتفاق می افتد در یک مقیاس ما هرگز قبل از دیده می شود. ما در حال شنیدن است که تندروها فکر می کنم اصلاح طلبان شده اند تضعیف اقتصادی و بحران سیاسی و مردم نبوده است مشتاق به بیرون رفتن و رای دادن به هر حال.

فوق محافظه کاران واقعا به این اعتقاد ندارم در روند دموکراتیک پس از آنها دیدن این انتخابات به عنوان یک فرصت خوب به دست گرفتن کنترل مجلس. اگر آن را فقط به کسب و کار به طور معمول با عادی سطح مشارکت آنها نمی توان خیلی خوش شانس. اما این نقطه تمام بحرانی و متوسط صداهای شده اند غرق.

چه نوع از موقعیت روحانی را در حال حاضر ؟

او در حال حاضر بسیار ضعیف خواهد شد و در نهایت رو بسیار مهم مجلس – حتی اگر آن را دیگر واقعا نقش دارد. که گفت:, آن را تبدیل به آشکار است که تندروها نیست فکر impeaching او را ندارد. آنها شروع به درک کنند که بهتر است به او به عنوان مرد جلو در نظر گرفتن تمام بازدید چرا که آنها نمی خواهد انجام دهد بهتر است در این نقش است.

آیا تندروها در مانور پیش از 2021 انتخابات ریاست جمهوری چیست ؟

این کمی مانند آنچه که ما در پایان از اصلاح طلبان’ اوج دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی در دوره دوم قبل از او در سمت چپ دفتر در سال 2005. این تندروها درگیر یک استراتژی برای کنترل کامل. هفته آینده آنها می توانید گرفتن در مجلس و بدیهی است که آنها شروع به فکر می کنم در مورد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2021.

آنها همچنین در تلاش برای ارسال یک پیام در مورد تنش با ما ؟

بچه های سخت در حال جمع کردن انرژی تا حد ممکن در داخل ایران برای جلوگیری از صداهای داخل کشور از نخوری آنها. این مجموعه به نظر می رسد منجر به حتی بیشتر تهاجمی در سیاست خارجی و نگاه نمی کند به احتمال زیاد برای تولید یک تنش زدایی با آمریکا قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. نکته مهم برای تندروها برای کنترل تمام اهرم های قدرت و وحدت در صفوف — به طوری که آنها می توانید تمرکز بر پاسخ آنها را دست به ما. راه آنها آن را ببینید آنها در جنگ هستند.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>