هریس حمایت به دوباره بجای اول برگشتن از خاکستر مشکلات

سابق آزمون ستاره کریس راجرز حمایت کرده است مارکوس هریس به یاد گرفتیم از یک کبودی خاکستر کمپین برای اطمینان از او باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در آزمون, قاب برای پس گرفتن یک نقش در کنار دیوید وارنر در بالای سفارش.

هریس 27 بود غصب شده توسط جو سوختگی در شروع استرالیا تابستان پس از یک فقیر خاکستر سری اما سوختگی انجام داده است و نه به اندازه کافی برای مهر و موم لاستیک نقطه خود را.

سوختگی شروع تابستان با 97 برابر پاکستان در مقابل خانه اش جمعیت در Gabba اما او گذشت 50 تنها یک بار در کنار هفت آزمون نوبت ترک او را در معرض خطر جلوتر از اواسط سال تور بنگلادش.

کامرون Bancroft و هریس باقی می ماند در قاب برای انتخاب ملی و پایان قوی به کلاس اول تابستان می تواند داشته باشد یا فشار دادن به صورت بنگلادش.

تبلیغات

هریس ساخته شده و هفت و یک شکست نخورده 54 در ویکتوریا آشکار برنده بیش از NSW این هفته است و دیگر فرصتی برای ایجاد یک اثر و این بار در چهار روز, شب و روز استرالیا یک برخورد در برابر انگلستان شیرها در MCG شروع روز سه شنبه.

راجرز سابق آزمون بازکن و دستیار مربی با استرالیا تیم ملی گفت: هریس ممکن است آن را پیدا کرده اند “واقعا به چالش کشیدن” و پس از او کاهش یافته است.

“گاهی اوقات شما احساس می کنید مانند شما باید برای رفتن به عقب از صف و انجام تمام کارهایی که سخت کار دوباره. می توان آن را از نظر ذهنی کمی چالش برانگیز” راجرز گفت.

“او نیست مقدار زیادی از فرصت برای نشان دادن او ساخت گام با red-ball بازی خود را طولانی-فرمت بازی. او شده است بازی بسیاری از T20 … احتمالا احساس می کند مانند او با رکود مواجه شده کمی اما این فقط یک فرصت عالی برای نشان دادن او یکی از بهترین بازیکنان در استرالیا است.”

در نه آزمون پس از debuting در برابر هند در تابستان گذشته هریس به نظر می رسد اعتماد به نفس در سطح نخبگان است اما به طور متوسط یک زیر پر 24.06 با امتیاز بالای 79. او تا به حال یک ضعف چاک خارج کردن از بیخ و بن که بیشتر در معرض در انگلستان است.

“ترین ضربه مشکلات مشابه … انگلستان bowlers تا به حال یک تاکتیک مورد آمدن در اطراف جدا اما آنها که به همه چپ دست,” راجرز گفت.

“اگر شما به اندازه کافی خوب ضربه به شما خواهد آموخت که از این چالش ها. شما می خواهم به فکر می کنم او تا به حال واقعا خوب در مورد آن فکر می کنم و چگونه او در حال رفتن توپ به خط.”

هریس تا به حال یک جامد شفیلد Shield فصل با 350 اجرا می شود در 50 اما نیاز به چند نمره بزرگ برای ساخت انتخاب شتاب.

راجرز گفت: عثمان خواجه است که در کلاس اول مسابقه در MCG همچنین می تواند نیروی خود را در راه بازگشت به آزمون یازدهم به عنوان یک درب بازکن.

Nic Maddinson, تازه, خود, خیره کننده 95 و شکست نخورده 105 برای ویکتوریا همچنین نگاه کنید به تقویت بین المللی خود را ادعا می کند. او سومين اجرای گلزن در سپر دفاعی این فصل است اما مبارزه مسائل مربوط به سلامت روان. او در عین حال به می گویند که آیا او می تواند آماده برای تحمل فشارهای آزمون انتخاب – باید این دوباره آمده راه خود را.

استرالیا و شیرها همچنین اهلی قرعه کشی در هوبارت این هفته است. گردشگران ساخته شده 8-613 (dec) که بر اساس آن استرالیا در پاسخ با 546. شیرها شد 3-116 که مسابقه بود که شکر خدا به نام خاموش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>