هریسون فورد ‘تماس از وحشی’ به از دست دادن 50 میلیون دلار در گیشه

هریسون فورد سگ ماجراجویی “تماس از وحشی” است در شکل دادن به آخرین دفتر جعبه ورزشها برای دیزنی متعلق به قرن 20th.

این فیلم بر اساس جک لندن رمان پرفروش ساخته شده است که 45 میلیون دلار در آمریکا و $79 میلیون نفر در سطح جهان پس از دو هفته در تئاتر. که نمی تواند نتیجه بدی بود, “تماس از وحشی” هزینه متوسط مقدار را در بازار. اما حمل آن برچسب قیمت بالاتر از 125 میلیون دلار به این معنی که فیلم نیاز را بین $250 میلیون و 275 میلیون برای شکستن حتی به گفته منابع نزدیک به تولید و رقیب استودیو مدیران. با توجه به unlikeliness که آن را در رسیدن به آن فروش بلیط, “تماس از وحشی” است که انتظار می رود به از دست دادن حدود 50 میلیون دلار است. TSG شرکت تامین مالی این فیلم کمک خواهد کرد که کاهش خسارت برای دیزنی.

پس از دیزنی شکست گیشه پرونده در سال گذشته با یک میلیارد دلار پرفروش مانند “انتقامجویان: Endgame,” “شیر شاه” و “کاپیتان مارول” این استودیو قرار گرفته است به مقاومت در برابر ضربه و یا دو. پس به طور رسمی دستیابی به 20th Century Fox در سال گذشته دیزنی است jettisoned کردن یک رشته از جعبه در اتاق احتراق ناقص در چند. مهمترین شرکت مقصر خیلی از آن $170 میلیون فصلنامه نوشتن را در ماه اوت در “X-Men” اسپین آف “Dark Phoenix” یک فیلم که با هزینه 200 میلیون دلار و tapped out با 250 میلیون دلار در سطح جهان است. “زیر آب” با کریستن استوارت, کمدی دوستان “Stuber” و انیمیشن “جاسوسان در لباس مبدل” نیز تئاتر نا امیدی.

“آوای وحش” در سینماهای از منتقدان هر چند مخاطبان به نظر می رسید به مانند آن را داد و آن را یک “A-” CinemaScore. این فیلم عرضه به $24.8 میلیون دلار در آخر هفته گذشته پیش از انتظارات است. دفتر جعبه تحلیلگران بر این باورند آن را به عنوان سود فورد برای اولین بار عمده بر روی صفحه نمایش نقش در فیلم در سال است. “آوای وحش” کاهش 46% در سال دوم تفرج آورده و در 13.3 ميليون دلار در آمریکای شمالی و یک نتیجه به طور متوسط برای یک خانواده فیلم. بین المللی, “تماس از وحشی” ساخته شده است که 33 میلیون دلار از 50 بازارهای خارجی به نمایندگی از 91 درصد آن در خارج از کشور رد پای. اما Coronavirus بسته شده است تئاتر در چین ، ایتالیا و کره جنوبی که می تواند مانع فروش بلیط خارج از کشور.

محبوب ترین ها در انواع

“تماس از وحشی” نوشته شده توسط Michael Green (“لوگان” “Blade Runner 2049”) و به کارگردانی Chris Sanders. آن را زیر یک مرد (فورد) که عبور از مسیرهای با یک سگ به نام باک که دستگیر شد از او کالیفرنیا خانه و فروخته شده به حمل و نقل روگرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>