هری و مگان پیشنهاد سلطنتی خود وداع با یکی نهایی ظاهر


لندن: این قطعا یک خداحافظی. اما آن خواهد بود علاقه مند?

شاهزاده هری و همسرش, مگان, دوشس ساسکس را تحقق نهایی خود را سلطنتی تعهد هنگامی که آنها ظاهر می شود دوشنبه در اجلاس سالانه کشورهای مشترک المنافع در کلیسای وست مینستر در لندن است. این آخرین بار آنها را دیده می شود در کار با تمام سلطنتی ویندسور قبیله قبل از آنها پرواز کردن را به تبعید در شمال امریکا است.

Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex arrive at Royal Albert Hall on Saturday in London.

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex می رسند در رویال آلبرت هال در روز شنبه در لندن است.اعتبار:گتی ایماژ

خدمات نشانه پایان دو ماه درام که شروع به زمانی که زن و شوهر اعلام کرد قصد دارد به پیاده روی به دور از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا و به یک جهان که در آن آنها را مجبور به امرار معاش پرداخت و راه خود را و حتی برخی از درهای باز برای خود.

این قلمرو ناشناخته برای کاخ ویندزور, حتی به عنوان خانواده به دنبال کوچک.

تبلیغات

“من فکر می کنم این یک ضربه به دلیل من فکر نمیکنم [از Windsors] را پیش بینی که slimmed پایین سلطنت را در واقع به معنای این بود که هیچ نقش Meghan و هری گفت:” پائولین Maclaran co-نویسنده سلطنتی تب: سلطنت بریتانیا در فرهنگ مصرف کننده. “منظورم این است که آنها واقعا به ارمغان آورد یک بعد جدید به خانواده سلطنتی برند.”

قرار نبود به این راه اتفاق می افتد.

کمتر از دو سال پیش هری و مگان را دیده بودند یک زن و شوهر است که کمک خواهد کرد گسترش خانواده سلطنتی درخواست تجدید نظر به یک نسل جدید است. عروسی خود را در مارس 19, 2018, ایالات نوه 93 سال سن ملکه الیزابت با سابق Meghan Markle, a bi-نژادی بازیگر آمریکایی که تا به حال ستاره دار به مدت هفت سال در تلویزیون آمریکا سری مناسب. جورج کلونی, سرنا ویلیامز و Elton John با حضور عروسی خود را در قلعه ویندزور به پایان رسید که با, رویال, زن و شوهر, بوسیدن, خود پرچم تکان دادن طرفداران و سوار را از طریق خیابان در یک اسب کشیده حمل و نقل.

اما اسب به سختی پشت در با ثبات قبل از فشارها تشدید بر روی زن و شوهر شد که دوک و دوشس ساسکس در روز عروسی خود را.

حتی قبل از مراسم بریتانیا تلخیص روزنامه ها برجسته داستان در مورد یک شکاف بین مگان و پدرش. زمانی که مگان باردار شد, برخی از مفسران انتقاد او برای jetting به نیویورک برای حمام نوزاد عجیب و غریب و سنت آمریکایی برای بسیاری در بریتانیا. دیگران lampooned Meghan را به لحاظ سیاسی درست تصمیم بر محیط زیست و حقوق زنان.

Prince William, Kate, Duchess of Cambridge, Meghan and Prince Harry, pictured together in December 2018.

پرنس ویلیام, کیت, دوشس کمبریج, Meghan و شاهزاده هری در تصویر با هم در دسامبر سال 2018 است. اعتبار:AP

Meghan حامیان دیدم نژادپرستی در محل کار. هری علنا دفاع و کارگردانی خشم خود را در سرزده رسانه ها او ابراز تنفر تمام عمر خود را به دلیل paparazzi نقش در تعقیب او پرنسس دایانا در شب در سال 1997 هنگامی که او درگذشت و در پاریس یک ماشین تصادف.

Prince Harry and Meghan Markle ride in an open-topped carriage after their wedding ceremony in May 2018.

شاهزاده هری و Meghan Markle سوار در صدر حمل و نقل پس از مراسم عروسی در ماه مه سال 2018 است.اعتبار:AP

شاهزاده خودش را نیش زده بود با گزارش های رسانه ها از شکاف بین او و برادر بزرگش پرنس ویلیام. این تصور که برادران و پر زرق و برق همسران خواهد بود سلطنتی “فاب چهار” برای قرن 21 شروع به محو شدن.

“برای من و برای همسرم, البته وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در آن لطمه می زند, به ویژه هنگامی که اکثریت آن نادرست است,” هری, 35, گفت, ITV News پاییز گذشته. “من نمی خواهد مورد آزار واقع شدند را به یک بازی که به کشته شدن مادر من.”

سپس در ژانویه زن و شوهر موجب سلطنتی بحران زمانی که آنها نشان داد که آنها در نظر گرفته شده به مرحله بازگشت از وظایف خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی. این حرکت پس از تعطیلات تصاویر منتشر شده از ملکه همراه با پسر شاهزاده چارلز پرنس ویلیام نوه و نوه بزرگ شاهزاده جورج. آینده تصویر و هری نبود بخشی از آن است.

در یک بیانیه شخصی, هری, و Meghan نشان داد آنها در نظر گرفته شده برای تبدیل شدن به “استقلال مالی” و “تعادل” وقت خود را بین بریتانیا و آمریکای شمالی ادامه دارد در حالی که به افتخار و خدمت به ملکه. آنها می خواستند در اصل به عنوان بخشی-زمان royals.

Meghan and Prince Harry pictured with their newborn son, in St George's Hall at Windsor Castle in May 2019.

مگان و شاهزاده هری در تصویر با نوزاد پسر در سنت جورج هال در قلعه ویندسور در مارس 2019.اعتبار:AP

ساعت بعد کاخ باکینگهام با صدور بیانیه ای اشاره است که این پاره وقت تصور بود برخی در خانواده سلطنتی ، بحث و گفتگو با دوک و دوشس آن گفته بود: “در مراحل اولیه”.

با زنجبیل مو-بریدن ریش و شیوه ای آسان هری تا به حال تبدیل شدن به یکی از خانواده سلطنتی محبوب ترین عضو پس از ریختن سخت, مهمانی, تصویر از جوانان خود را. جوانترین پسر چارلز و اواخر شاهزاده خانم دیانا هری ششم در خط به تاج و تخت پس از پدرش ویلیام و ویلیام سه فرزند. از همه مهمتر او و ویلیام دیده می شد به عنوان یک نسل جدید که نوسازی سلطنتی.

اما هیچ سابقه به صورت پاره وقت نقش در کاخ ویندزور خانواده استوار است. پس از همه, Edward VIII شد تا حد زیادی دوری از خانواده سلطنتی پس از او استعفا تاج و تخت به ازدواج با زن مطلقه آمریکایی والیس سیمپسون در سال 1936.

غم و اندوه به دنبال دوئل اطلاعیه ها.

اموال مالیات دهندگان اصرار داشت که هری و مگان بازپرداخت £2.4 میلیون پوند (4.8 میلیون دلار) از پول صرف شده برای نوسازی خانه در ویندسور جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای زندگی است. خود خوراک رسانه های اجتماعی به طور معمول پر از شکل قلب, شکلک ها, آب گرفتگی شد با بد خو تفسیر در مورد آنها تصمیم به ترک انگلستان است.

یک خانواده اجلاس به دنبال هش کردن یک راه رو به جلو است.

در نهایت ملکه در پا: هری و مگان را متوقف خواهد کرد و انجام وظایف سلطنتی در ماه مارس خواهد پرداخت هزینه های نوسازی و دریافت پول بعد از آنها پا به کنار. در حالی که هری و مگان همیشه خواهد بود بخشی از خانواده سلطنتی, آنها نمی شود مجاز به استفاده از کلمه “سلطنتی” برای به دست آوردن یک زندگی.

که به معنای زن و شوهر تا به حال به رها کردن برنامه برای استفاده از “SussexRoyal” با نام تجاری آنها تا به حال به دنبال علامت تجاری.

حالا چه می شود ؟

خوب برای شروع با آنها نمی استفاده از عنوان سلطنتی.

اما مسائل دیگر باقی می ماند: چگونه هری و مگان دست آوردن یک زندگی و چه کسی خواهد پرداخت برای امنیت خود است که تا به حال شده تامین شده توسط مالیات دهندگان ؟ دولت کانادا گفته است که نمی خواهد.

این زن و شوهر در حال انتظار برای کسب درآمد خود را حداقل تا حدودی از طریق صحبت کردن درگیری – مرتب کردن بر اساس مانند کنند. آنها در حال حاضر صحبت در یک کنفرانس سرمایه گذاری جی پی مورگان در ماه گذشته در فلوریدا, اما آن شناخته شده نیست که آیا آنها پرداخت شد.

سیمون مورگان سابق سلطنتی حفاظت افسر برآورد امنیتی خود را در هزینه های “چند میلیون” پوند در سال است.

“هنگامی که شما نگاه در خانواده سلطنتی خود را بسته امنیتی بسیار ساخته شده بر روی یک مدل از گهواره تا گور” گفت: مورگان مدیر عملیات و آموزش برای شرکت امنیتی Trojan مشاوره. “آن را ساخته شده بر روی یک عنصر از تفاهم و اعتماد … هنگامی که ما صحبت در مورد هزینه راه اندازی اولیه آن تیم خواهد بود بسیار مهم است.”

اما بسیاری از سلطنتی ناظران بیشتر علاقه مند به چه چیزی باعث این تغییر لرزه ای در بریتانیا سلطنت. برخی از سرزنش Meghan بستری در سال گذشته که تنظیم به زندگی سلطنتی شده بود دشوار است.

38 ساله اهل لس آنجلس فارغ التحصیل از دانشگاه نورث وسترن و حک کردن یک حرفه ای در سینما و تلویزیون به مدت طولانی قبل از او به ملاقات هری. زن و شوهر اولین فرزند مورچه متولد شد و در مارس 2019.

هری و مگان توافق با ملکه خواستار تصمیم خود را به بازبینی در یک سال است. آنها ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به خط مقدم وظایف جایی که آنها فوق العاده افراد مشهور, وضعیت اجازه می دهد تا آنها را برای برجسته کردن مورد علاقه خود را باعث می شود.

اما آنها آن را از دست? Meghan ممکن است از دست ندهید حوادث مانند یک روز جمعه که در آن او خواست دانشجويان به افتخار زنان در زندگی خود. نشئه دانش آموزان ارائه شده دارای شور و شعف کف زدن در پیام توانمندسازی.

هری برای یک پیوند ویژه ای با انگلیسی, نظامی, علل مانند تلاش این صندوق کمک می کند که زخمی پرسنل خدمات با استفاده از ورزش برای بهبود از صدمات خود را. او وعده داد که او نمی خواهد برود.

“بسیاری از شما امشب به من گفت شما پشت من,” او گفت: در یک محجبه اشاره به سلطنتی خود را در تلاش. “خوب من هم در اینجا به شما بگویم من همیشه مال شما.”

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>