مارک هری پاتر اتوبوس که معمولا انتقال هواداران به برادران وارنر’ ساخت هری پاتر studio تور در انگلستان استفاده می شود به حمل و نقل کلید خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران به صورت رایگان بین بیمارستان های مبارزه با کروناویروس.

اتوبوس ارائه شده توسط استودیو برادران وارنر Leavesden و اتوبوس اپراتور طلایی تور برای حمل و نقل کارگران مشاغل کلیدی بین غرب هرتز بیمارستان NHS Trust سه سایت.

پل da Gama ارشد مردم افسر در غرب هرتز بیمارستان گفت: “ما نیروی کار شده است تخلیه به علت بیماری و یا خود-جداسازی و پس از آن واقعا مهم است که آن دسته از کارکنان که به خوبی اما باید مسائل حمل و نقل می آیند.”

وی افزود: “ویژه اتوبوس شاتل که باید سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است و ما سپاسگزار برای استودیو برادران وارنر Leavesden و طلایی تور برای ساخت این اتفاق می افتد. کارکنان ما ممکن است سفر به مکان های عجیب و غریب و یا دیدن پشت صحنه یک فیلم, اما آنها خواهد شد و سحر و جادو اتفاق می افتد در راه خود را.”

این سرویس رایگان اجرا می شود ساعتی بین اعتماد سه سایت با آن سفر گام گذاشتن فقط پس از 6 صبح و آخرین آن افت در 10:40 بعد از ظهر

سخنگوی برادران وارنر Studios Leavesden گفت: “ما نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر برای استفاده از اتوبوس در این زمان. ما خوشحال به بازی بخشی در حمایت از ما محلی NHS در آن زمان نیاز است.”

برادران وارنر خود را به حالت تعلیق هری پاتر Studios تور اواسط ماه مارس, در طول موج, سرگرمی, خاموش شدن ناگهانی در سراسر انگلستان در پاسخ به COVID-19 شیوع.

در این ماه از “هری پاتر” نویسنده J. K. Rowling بستری به تازگی به داشتن دچار علائم کروناویروس, راه اندازی یک “هری پاتر در خانه” دیجیتال هاب با هنر و صنعت ویدئوها, سرگرمی, پازل ها و مقالات برای طرفداران.

در انگلستان ارقام نشان می دهد coronavirus تاکنون 12,107 زندگی و آلوده 93,873.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im