هری سبک به ارمغان می آورد آرنا-اندازه تکبر راه رفتن به راز باشگاه نشان می دهد در بروکلین

با پنج یک جهت آلبوم و دو, انفرادی, سوابق زیر کمربند خود چیزی کوچکتر از عرصه نشان می دهد تبدیل به یک نادر بودن به سبک هری بنابراین مخفی باشگاه نشان می دهد در نوپرست سرمایه از بروکلین است, بدیهی است که, یک, یکی کردن. فقط به عنوان زیاد جمعیت که بسته بندی شده بود به سالن موسیقی از ویلیامزبرگ شب جمعه سبک به نظر می رسید با داشتن زمان زندگی خود را حتی اگر همه متقابل است که وجد بسته بندی شده بود به پنج آهنگ مینی نشان می دهد.

به مناسبت یک Sirius XM + Pandora راز جلسه که همچنین شامل یک روی صحنه مصاحبه با SiriusXM را “صبح Mashup” است که در آن سبک صحبت در مورد, در میان چیزهای دیگر عشق خود را برای Lizzo. اما درست آب از مخفی ظاهر شد an intimate performance آغاز شد که با سبک whipping سر خود را به عقب و جلو با مشخصه راک استار با تکبر راه رفتن ، thrusting یک بطری Jaden Smith فقط آب در جمعیت به عنوان اگر آن را به آب مقدس.

سبک توصیف کرده است آخرین آلبوم “پرتگاه” را به عنوان اینکه در مورد “رابطه جنسی و احساس غم انگیز است.” تنها یکی از این دو وارد شده به معادله — ظاهرا — در ویلیامزبرگ گیگ و آن را هر آينه نه سودا بخشی. سبک فرمان این مرحله است که آیا او به سادگی داشتن امضای خود را Jagger-esque رقص حرکت می کند و یا twirling با غرور پرچم در طول rock ‘n’ roll تفسیر از یک جهت کلاسیک “چه باعث می شود شما زیبا است.”

harry styles one direction

پس از آن وجود دارد ابراز وجود از خواننده خود را زمانی که او آرزو داشت “بیشتر توت” با لبخند اغوا کننده در طول funk-پاپ “قند هندوانه.” نیز وجود دارد نشکن ارتباط سبک با طرفداران خود: جمعیت یکپارچه پیوست و در روز های اخیر آلبوم سرب تک “چراغ” را به عنوان اگر آنها می خواهم آن را ضبط هم از شروع. اما او بسیار شربتی راه intoning “اوه عسل” در طول یک کم اکتاو تفسیر از “عشق ورزیدن” به سرعت در خدمت به عنوان یک یادآوری است که او را حتی بیشتر فرمانده در خارج از آواز خواندن همراه حالت.

سبک تا به حال هیچ تردیدی در مورد بازی با طرفداران خود: “می خواهم کلاه خود را به عقب ؟ نباید پرتاب آن بر روی صحنه است. آنها را قوانین!” او تمام مخاطبان آواز “تولدت مبارک” برای یک دوست و کنایه که آنها 27 زمانی که آنها در واقع چند دهه ، بازیگوشی تبدیل به آزادی زمانی که او انجام شده خود را رنگارنگ rock anthem “کیوی” دچار تشنج و swaying در جهان خود.

در طول مقدماتی در مرحله مصاحبه, سبک, خطاب, همه چیز از سفر اخیر خود به Wawa در دلاور (خیلی به مخاطبان را از بین ببرد و سبک نیست خود را نشان می دهد مورد علاقه واوا hoagie) به طور بالقوه کار با Lizzo که او ستایش Lizzo برای داشتن یک “عفونی مثبت.” او همچنین خطاب اینکه آیا یا نه او می خواهم همکاری با او.

پرداختن اخیر خود عملکرد “آب” با Lizzo در میامی “این خنده دار است چرا که هر زمان افرادی مانند زمانی که دو نفر انجام هم هر کس فکر می کند ‘شما باید یک آهنگ با هم.’ این خوب است اما این را نیز خوب برای مردم فقط آن را دوست دارم” در زندگی لحظه, او گفت:. او اضافه کرد که “اگر وجود داشت همیشه یک زمان هنگامی که آن را حس برای ما به [یک آهنگ با هم] پس از آن مطلقا [من می خواهم آن را انجام دهد].”

اما در حال حاضر سبک مشغول است به اندازه کافی با عشق در تور بین المللی عرصه تور بر روی عرشه برای تابستان, که در آن او را بدون شک تا سطح شیب دار تولید عناصر طراحی استفاده می کند و مرحله خود را به عنوان یک بوم حتی اگر 650 طرفداران در بروکلین می تواند تایید که او لرزش با صفر زواید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>