هری سبک دارای دو صفحه 5 رادیو بازدید: ‘هندوانه قند’ تا داغ است آن را احیای گذشته خود تنها, ‘Adore You,’ بیش از حد

هری سبک است اثبات می شود یک نیروی غالب در بالا 40 رادیو در این تابستان فرود دو آهنگ در داخل بالا 5 برای اولین بار. شور و شوق خود را برای زمان No. 1, “قند هندوانه” است که بسیار قوی است که آن را به حال اثر باقی مانده از کشیدن قبلی خود تنها “عشق ورزیدن شما” بازگشت به شماره 5.

“شما عشق ورزیدن” به اوج خود رسید و در شماره 1 در Mediabase بالا 40 رادیو نمودار تمام راه برگشت در ماه آوریل که باید پروری آن به طلایی oldie وضعیت در حال حاضر. اما با “قند هندوانه” تبدیل به پاپ آهنگ از تابستان طرفداران ظاهرا راضی نیست به یک سبک دو هدر مسلط رادیو. در بعید است به نوبه خود چهار ماه پس از رسیدن به قله سودای “شما عشق ورزیدن” حرکت می کند تا از شماره 6 به شماره 5 این هفته است.

“شما عشق ورزیدن” خارج شده و برای 35 سال به عنوان یک واحد در حالی که “قند هندوانه” شده است برای رادیو ارتقاء برای 11.

هر دو آهنگ در حال انجام به خوبی در دیگر Mediabase رادیو نمودار. در حال حاضر علاوه بر اینکه شماره 5 در 40 صفحه با فرمت “شما عشق ورزیدن” است که در شماره 3 در داغ AC و شماره 5 در AC. “قند هندوانه” یک دیگر از راه برای رفتن در بالا رفتن آن دو آهسته تر حرکت نمودار در حال حاضر در حال ایستاده در شماره 11 در AC و ردیف 28 در AC.

در مجموع چرخش برای سال “قند هندوانه” برخی از ابتلا به انجام با “عشق ورزیدن شما” البته با مقدار زیادی از سال هنوز برای آمدن به فاصله. Mediabase به “شکر” در 126,620 رادیو چرخش به تاریخ و “عشق ورزیدن شما” در 559,186.

دیگر هنرمندان دو آهنگ حتی میان بالا 30 آهنگ در Mediabase بالا 40 نمودار در حال حاضر. و در بالا 5 سبک’ دو آهنگ دو با زمان حرکت رو به بالا نشان می دهد که “شما عشق ورزیدن” ممکن است اتاق را برای حرکت به بالا و حتی بیشتر است. دعا Lipa “شکست قلب من” سقوط از نقطه بالا به شماره 2 در این هفته. The Weeknd را “خیره کننده چراغ” و سنت Jhn را “گل سرخ” هر دو را نگه دارید ثابت در Nos. 3-4.

سبک’ دانشجوی سال دوم آلبوم انفرادی “خوب خط” است بسیار سود برده از گرمای دو ضربه تک. پس از سقوط و پایین نمودار آن به تازگی نقل مکان کرد به بالا 10 و در حال حاضر نشسته در شماره 9 در رولینگ استون آلبوم نمودار پس از 33 هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>