هری سبک قبل از سوپر باول کنسرت تخلیه با توجه به آب و هوایی شدید’

همیشه غیر قابل پیش بینی در جنوب فلوریدا آب و هوا مرطوب ارواح چندین هزار هری سبک طرفداران در شب جمعه (Jan. 31) هنگامی که او قبل از سوپر باول کنسرت در میامی النهار در جزیره باغ بود تخلیه با توجه به “شدید” شرایط. این پپسی صفر-اسپانسر برگزار گردید فقط در سواحل شهر میامی است. حدود یک ساعت پس از Lizzo به پایان رسید او پیروز 35 دقیقه تنظیم و لحظات قبل از سبک بود را به مرحله — در این اطلاعیه آمده بیش از سیستم هشدار به طرفداران “شدید آب و هوا” ساخت راه خود را به این منطقه است. به عنوان حزب را برانگیخت به آرامی جمع آوری شده در فضاهای تنگ مالش آرنج با امثال لس آنجلس شارژر در حال اجرا پشت Melvin Gordon با خروج به دنبال سرپناه از باد و باران کلمه گسترش گردباد هشدار در این محل بود که به طور موقت ایجاد شده برای سوپر باول حوادث.

طرفداران ریخت به رانندگی باد و باران به هاپ در Ubers و Lyfts از آنجا که محدود پارکینگ در این جزیره است. جمعیت trudged از طریق نزدیک به زانو در آب های عمیق از طریق گل آلود منطقه ساخت و ساز به پیدا کردن راهی برای سوار شدن به اشتراک گذاری وانت منطقه است.

قبل از آب و خراب چه بود پوشش تا به یک شب باور نکردنی. Mark Ronson چرخید مجموعه ای DJ برجسته dance remix از “کم عمق” یک stomping نسخه از آدل “Rolling in the deep” و اواخر جورج مایکل “آزادی.”

پس Ronson, Lizzo زمان مرحله و با هجوم خارج از جعبه با “خوب به جهنم” flanked با پشتیبان چهار رقصنده و یک DJ. او گرفتار جمعیت با انرژی بالا نسخه از “حقیقت لطمه می زند” و “آب” که او انجام شده با هری سبک شب قبل در فیل مور در ساحل میامی.

متاسفانه هیچ همکاری با سبک هرگز هیچ نامه ای از سرمقاله روزنامه بود که در مجموعه ای به حلقه در 26th, تولد با عملکرد منحصر به فرد.

سبک خود توییتی که “سازمان آتش نشانی نمی خواهد اجازه دهید ما نشان می دهد تحت هر شرایطی است.” او افزود: “من خیلی ناامید و من متاسفم.”

کسانی که گرفتار Lizzo میامی نشان می دهد که شب قبل در در ساحل میامی فیلمور در Jackie Gleason تئاتر تحت درمان قرار گرفتند به 90 دقیقه عملکرد او greatest hits که او را دیدم پیوست برای آخر با سبک. با هم آنها انجام شده “آب” در پر جنب و جوش دو نفره پر از رقص همزمان. سازمان دیده بان ویدیو از عملکرد بالا.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر