Harvey Weinstein مجرم در نقطه عطفی تجاوز جنسی محاکمه


نیویورک: سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein بوده است به جرم تجاوز جنسی توسط نیویورک داوران اما تبرئه در جدی ترین اتهامات عنوان شده است که می تواند فرستاده او را به زندان برای بقیه عمر خود را.

یک بار یکی از هالیوود قدرتمند ترین تولید کنندگان Weinstein, 67, محکوم شد, از نظر جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز جسیکا مان یک بازیگر مشتاق در سال 2013.

Harvey Weinstein has been found guilty.

Harvey Weinstein متهم کرده بود.اعتبار:بلومبرگ

او چهره به 25 سال زندان در محکومیت تجاوز جنسی.

هیئت منصفه تبرئه Weinstein در دو فقره درنده تجاوز جنسی است که انجام یک پتانسیل جمله زندگی و درجه اول تجاوز مان.

تبلیغات

این مورد یک نقطه عطف برای #MeToo است که الهام گرفته از جنبش زنان برای رفتن با اتهامات سوء رفتار در برابر مردان قدرتمند.

در طول محاکمه Weinstein اغلب به نظر می رسد ضعیف ورود به دادگاه با استفاده از واکر. او گاهی اوقات تکیه بر خود منجر وکیل دانا Rotunno برای پشتیبانی.

“او را گرفته برخی از اقدام خوب راهنمایی” بازیگر Rose McGowan گفت: در شروع دادگاه در تاریخ 6 ژانویه در حالی که برگزاری یک تظاهرات در نزدیکی دادگاه همراه با بازیگر Rosanna Arquette و دیگر Weinstein شاکیان.

Weinstein ساخته شده خود را با تحسین در فیلم هایی مانند بیمار انگلیسی و شکسپیر در عشق.

بیش از 80 زنان از جمله بازیگران معروف بود او را متهم کرد از سوء رفتار جنسی کشش دهه. او را رد اتهامات و گفت: هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

پل Callan سابق نیویورک دادستان است که درگیر در این مورد گفت: Weinstein تا به حال قوی زمینه را برای استدلال این حکم باید لغو شود در دادگاه تجدید نظر به دلیل تعصب و اشاره کرد که یکی از داورانش بود نویسنده از یک آینده کتاب در دختران نوجوان و “درنده” مردان مسن تر است.

در طول محاکمه دادستان به تصویر کشیده Weinstein به عنوان یک سریال شکارچی که تا به حال دستکاری زنان با وعده برای باز کردن درب در هالیوود coaxing آنها را به اتاق های هتل و یا آپارتمان های خصوصی و سپس گسسته و با خشونت حمله به آنها را.

“مرد نشسته از راست وجود دارد و نه فقط یک تیتان در هالیوود او یک متجاوز” منهتن دستیار دادستان منطقه مگان هست گفت: در طول باز کردن بحث.

نشسته در دفاع جدول Weinstein اغلب ظاهر پوست کلفت هر چند در زمان او نگاه مشتاقانه در وکلای زمانی که آنها عبور خود را مورد بررسی قرار شاکیان.

“دکتر جکیل و مستر هاید”

در طول هفته از محاکمه دادستان متد بدستآمده گرافیک شهادت از چندین شاکیان از جمله Haleyi که گفت: Weinstein او را دعوت به سوهو خانه پس از او تا به حال مشغول به کار در یکی از تلویزیون تولیدات.

پس از او وارد Weinstein حمایت او را به یک اتاق خواب و برگزار شد او را روی تخت و خود را مجبور به او خوراکی, سکس دهنی, انگشت کردن کردن پزشک زن Haleyi گفت: هیئت منصفه.

یک بازیگر مشتاق مان گفت که به زودی پس از جلسه دادند او وارد یک “بسیار اهانت آمیز” ارتباط با او که هرگز شامل مقاربت تا او اتهام او تجاوز او در سال 2013 است.

او در توضیح دادند به عنوان یک “جکیل و هاید” شخصیت: او جذاب در عمومی اما اغلب نشان داد وحشتناک خشم زمانی که آنها به تنهایی مان گفت.

در یک نقطه, او شروع به گریه بیاختیار در موضع باعث قاضی برای پایان دادن به شهادت اوایل برای روز.

Weinstein بود به اتهام آزار Haleyi و Mann اما دادستان این پرونده خود را با تماس با چند تن دیگر از شاکیان به عنوان شاهد.

یکی از این زنان Sopranos بازیگر Annabella Sciorra گفت منصفه Weinstein آمد به آپارتمان او یک شب زمستانی در سال 1993 یا 1994 و تجاوز ،

هر چند این اتهام بیش از حد پیر به اتهام به عنوان یک جدا, جرم, دادستان ارائه آن به نمایش Weinstein بود تکرار مجرم جنسی.

Annabella Sciorra, centre, gave evidence during the trial.

Annabella Sciorra, مرکز به شواهد و مدارک در دادگاه.اعتبار:بلومبرگ

سه زن دیگر – طراح صحنه و لباس فجر Dunning, مدل Tarale وولف و لورن بازیگر جوان – شهادت دادند که آنها را ترغیب به ملاقات دادند به دلایل حرفه ای و پس از آن اتوبوس یا مورد تجاوز قرار گرفته.

شهادت “قبل بد عمل” به طور کلی مجاز نیست در دادگاه کیفری اما یک استثنا برای این قانون اجازه دادستان به تماس این زنان را نشان دادند تا به حال یک قصد خاص یا یک امضای الگوی رفتاری ،

کارشناسان حقوقی گفت: زنان قدرتمند ارائه شده شواهدی وجود دارد که دشوار بود برای دفاع به غلبه بر.

Dunning شهادت دادند که تولید کننده اتوبوس او در سال 2004 ارائه شده و او نقش فیلم در ازای سه راه رابطه جنسی با او و دستیار او که او خودداری کرد.

جوان یک مدل و بازیگر زن شهادت داد که تولید کننده به دام افتاده در یک هتل در حمام 2013, ماليدن در مقابل او را در حالی که در اتوبوس سینه او و به او گفت: “این چیزی است که همه بازیگران را به آن را.”

“آخرین خط دفاعی’

طول مورد دفاع گفت: پشیمانی سوار شاکیان به رضایت طرفین حوادث و reframe آنها را به عنوان جنایت.

Weinstein وکلا zeroed در پیام های دوستانه و تماس مداوم بین زنان و Weinstein.

در طول بازجویی از Haleyi برای مثال دفاع به او نشان داد یک پیام او فرستاده Weinstein امضا “مقدار زیادی از عشق” پس از او به اتهام حمله.

دفاع وکلا بارها و بارها پیشنهاد شده است که با میل و رغبت مان به حال رابطه جنسی با Weinstein به پیشبرد حرفه خود را.

Weinstein هرگز شهادت در دفاع از او اگر چه او به خبرنگاران گفت که او تا به حال می خواستم به. یکی از وکلا گفت: این پرونده بیش از حد ضعیف به حکم قرار دادن او در ایستاده.

Weinstein وکیل Rotunno گفت منصفه در طول بسته شدن استدلال که آنها “آخرین خط دفاع” در برابر یک “overzealous” تعقیب و که “مسئول” برای “انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را.”

دادستان تحت فشار قرار دادند در مقابل ادعا می کند که شاکیان شدند معتبر نیست و این تصور که آنها مسئول اتهام حملات.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi گفت که بی ربط که آیا آنها تا به حال تماس مداوم با Weinstein پس از اتهام حملات.

Illuzzi را رد کرد و دفاع ادعا می کنند که مان بود در رابطه با محبت و با Weinstein اما گفت که این امر مهم نیست اگر او تا به حال شده است “سر بیش از پاشنه در عشق با او.”

“او هنوز هم نمی تواند مجاز به تجاوز به او در 18 مارس 2013,” او گفت:.

Weinstein هنوز با اتهام تجاوز جنسی در کالیفرنیا که اعلام شد و تنها چند ساعت پس از نیویورک تجاوز به عنف محاکمه آغاز شد و ده ها تن از زنان در زمینه دعاوی مدنی علیه او.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>