Harvey Weinstein جمله مورد ستایش قرار داد یک ‘عمده حاضر در اروپا و اما “جنگ بین المللی’ در حال انجام است

Harvey Weinstein 23 سال با حکم زندان مواجه شده است با امید در انگلستان که در آن آمار و ارقام صنعت به امید دیدن عدالت تحت اطلس قربانیان خوار فیلم مغول.

چهارشنبه نتیجه مورد ستایش قرار داد یک پیروزی بزرگ است که مجموعه ای پیشگامانه سابقه برای آینده موارد است. از همه مهمتر این حکم را ثابت می کند که “قانون کار” با توجه وکیل جیل سبز است که به نمایندگی از شش نفر در یک گروه مدنی کت و شلوار در برابر Weinstein در انگلستان

Greenfield یک وکیل صدمه شخصی که شروع به دعاوی مدنی علیه تولید در مدت کوتاهی پس از رسوایی شکست در سال 2017, می گوید تنوع: “زمانی که من شروع به این مورد گفت: هیچ کس بالاتر از قانون و من امیدوار بود که رفتن به سمت راست و این جمله را به من نشان میدهد که واقعا مناسب است. آن را باید تشویق زنان در سراسر جهان به دلیل قانون کار می کند.”

گرینفیلد مدنی مورد است که هنوز “زندگی” اجرا می شود در کنار ملاقات های پلیس تحقیقات جنایی را به Weinstein, شناخته شده به عنوان عملیات Kaguyak. برخی از مشتریان خود را در میان 11 بازماندگان درگیر در جریان تحقیقات جنایی که اتهامات هنوز واصل شود.

وکیل یک شریک با شرکت حقوقی Fieldfisher توضیح این مورد در برابر Weinstein به عنوان “یک جنگ بین المللی” صحبت می کند که به جامع منابع مورد نیاز “برای پایین آوردن یک مرد.”

اما سبز می افزاید: این حکم نشان دهنده یک “سطح خوبی از به رسمیت شناختن آنچه که اتفاق افتاده است برای کسانی که درگیر و بسیاری از زنانی که ساخته ام اتهامات” و افزود که پلیس در حال انجام یک “کامل” بررسی اطراف اتهامات جنایی.

در جای دیگر, گروه حمایت از زمان انگلستان شکل گرفته است که در اوایل سال 2018 پس از رسوایی گفت: این تصمیم نشانه یک “عمده لحظه” برای سکوت شکن و زنان مبارزه در همه جا برای حق خود را به کار در یک محیط کار ایمن و بدون ترس از سوء استفاده و آزار و اذیت.

“تقدم این مورد را نمی توان دست کم گرفت. یک گروه از زنان شجاع بودند به گوش و اعتقاد” می خواند بیانیه ای از سازمان منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه.

“اهمیت این مورد نیست که این به پایان می رسد اما آزار و اذیت است که آن را فراهم می کند یک دندانه در یک سیستم است که ما می دانیم از آیات در فاکس و سی بی اس شرکت در میان دیگران شده است سیستمیک در صنعت ما و جامعه گسترده تر. این وضعیت از یک گرگ بد.”

خانم Heather Rabbatts صندلی از زمان انگلستان به نام حکم “مهم” و پیش بینی آن را به درایو به جلو تحقیقات جنایی را به دادند و همچنین گرینفیلد مدنی کت و شلوار.

“من گمان می کنم وجود خواهد داشت بیشتر مکالمات بین وکلا در نظر گرفتن گام های بعدی. او را به محاکمه می شود در اینجا نیاز به او را به تحویل. آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد و ما به بحث در مورد نقطه با وکلا در روز آینده,” او می گوید.

Rabbatts می افزاید که زمان انگلستان است که در فرآیند تدوین آمار و ارقام در اطراف یک پتانسیل سنبله در انگلستان به زنان آینده منتظر گزارش حمله و تجاوز به عنف.

“برای بسیاری از شرکت ها که در حال قرار دادن در محل guidances و شیوه این خواهد بود که یک سیگنال بزرگ در مورد اهمیت تغییر فرهنگ است. این چیزی است که ما در حال تمرکز برای اطمینان از حوادث وحشتناک دوباره اتفاق نمی افتد.”

در ضمن آنا Serner مدیر عامل شرکت سوئدی موسسه فیلم است که راه اندازی 50/50 برای سال 2020 کمپین برای برابری در صنعت فیلم در سال 2016 گفت: به طور کلی جنبش رو به با چنین حقوقی پیروزی.

“من واقعا بر این باورند که جنبش خواهد شد و حتی قوی تر می گوید:” Serner. “ما می دانستیم که ما نمی رسیدن به برابری در سطح جهان در سال 2020 اما در حال حاضر حتی بیشتر انرژی خود را برای نگه داشتن در مبارزه است.”

Weinstein محکوم شد روز شنبه به اتهام تجاوز جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف و نیز ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

قبل از صدور حکم تحویل داده شد Weinstein خطاب بسته بندی شده دادگاه منهتن و گفت که او “عمیق ندامت” در یک سخنرانی که او را در #MeToo جنبش بنحوی که آن را به حال رفته بیش از حد است. “من کاملا اشتباه است.” “من فکر می کنم مردان اشتباه در مورد همه این…این احساس از هزاران نفر از مردان و زنان که از دست دادن با توجه روند, من نگران این کشور است.”

دادستان خواست عدالت James Burke به Weinstein به “حداکثر محکومیت” از 29 سال است. رسوایی فیلم مغول وکلای درخواست حداقل حکم پنج سال با استناد به خود سلامتی و سن پیشرفته.

دو قربانی در مورد میریام هیلی و جسیکا مان تحویل “قربانی تاثیر” اظهارات قبل از برک مسائل از جمله. آنها در ردیف اول نشسته از اتاق دادگاه در کنار Tarale وولف, سحر Dunning, لورن جوان و Annabella Sciorra همه آنها شهادت در دادگاه در مورد Weinstein را ضرب و جرح.

هیلی که می گوید: او تجاوز جنسی توسط Weinstein در آپارتمان خود در سال 2006 گفت: قاضی که او چپ عاطفی آسیب دیده از این حادثه. “این زخم من عمیق ذهنی و احساسی,” او اضافه شده است. “آنچه که او نه تنها محروم از کرامت من به عنوان یک انسان و یک زن اما آن را خرد و اعتماد به نفس من.”

این جمله می آید تقریبا سه هفته پس از Weinstein را Feb. 24 محکومیت تجاوز جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف. او تبرئه درجه اول تجاوز به عنف و دو فقره درنده تجاوز جنسی.

پس از حکم “الیزابت” تولید کننده آلیسون اوون که مشغول به کار با Weinstein در سراسر پنج فیلم در سال 2017 شکست سکوت خود را در “sleazeball” رفتار در مجموعه گفت: تنوع آن احساس “مانند جهان تبدیل شده بود در محور آن است.”

اوون خواهر لورا Madden سابق Miramax کارمند یکی از اولین زنان برای رفتن به رکورد نیویورک تایمز’ زمین شکستن رسیدگی به Weinstein.

“با وجود تمام صدا و خشم با وجود شجاعت از همه این زنان از جمله خود من خواهر در قانون من متوجه شدم که هنوز هم در حال انتظار نمی رود این نتیجه گفت:” اوون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>