Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان برای تجاوزات جنسی


Harvey Weinstein یک بار قدرتمند فیلم های هالیوود تولید شده است محکوم به 23 سال زندان برای آزار جنسی دو زن است.

در آن حکم نقطه عطفی در تاریخ 24 فوریه یک هیئت منصفه در بر داشت که Weinstein دهان هم رابطه جنسی اجباری در سابق دستیار تولید میمی Haleyi در حال حاضر 42 در آپارتمان خود در سال 2006 و تجاوز به یک بازیگر مشتاق جسیکا مان در حال حاضر 34 در یک هتل در سال 2013.

Harvey Weinstein arrives at state supreme court in Manhattan during his trial.

Harvey Weinstein می رسد در دادگاه عالی ایالت در منهتن در دادگاه خود را.اعتبار:پیتر فولی/ایسنا

هر دو از زنان حضور داشتند صدور حکم در روز چهارشنبه در نیویورک به خواندن تاثیر اظهارات به قاضی در مقابل یک بسته بندی شده دادگاه.

“این حادثه با Harvey Weinstein تغییر این دوره از زندگی من” Haleyi گفت: “من رها هستم که در زنان وجود دارد خارج وجود دارد که امن تر است چرا که او نه در خارج وجود دارد.”

تبلیغات

او فشرد در حالی که بحث از شهادت: “من نشان داد تا نه به عنوان قربانی اما به عنوان یک انسان.”

او افزود که در زندگی او بوده است در قتلگاه پس از تصمیم گیری به جلو آمده و در معرض خودش به موشکافی و می ترسید Weinstein را عذاب. “من تا به حال حملات هراس و کابوس. من می ترسید برای زندگی من است.”

مان متمرکز چرا او نمی جسمی مقاومت در برابر Weinstein گفتن قاضی آن مشترک بود پاسخ برای یک قربانی تجاوز. او گفت: تهیه کننده “به هر حال استفاده بیش به من داده شده بسیار زیاد فیزیکی و قد و قامت از Harvey Weinstein قد و وزن و ox-مانند قدرت است.”

او همچنین خطاب به کشف Weinstein بسیاری از عدم اطلاع توافق با شاکیان از سوء رفتار جنسی و مردم در دنیا می دانستند که در مورد آنها. “من تجاوز شد قابل پیشگیری است. این یک مجرم شناخته شده.”

Jessica Mann, centre, arrives at court in New York for Harvey Weinstein's sentencing.

جسیکا مان, مرکز می رسد در دادگاه در نیویورک برای Harvey Weinstein را محکوم شدند.اعتبار:بلومبرگ

در یک نقطه Weinstein صحبت از یک صندلی چرخدار در دفاع جدول مقایسه #MeToo جنبش مککارتیسم در حالی که بازی کردن خود را نفوذ در هالیوود و شعار خود را در خیریه کار می کنند.

“برای اولین بار به همه زنانی که شهادت ما باید حقایق مختلف اما من بزرگ ندامت برای شما” او آغاز شد.

سخنرانی خود را به تدریج بیشتر شد درهم و برهم, به عنوان او استدلال کرد: “من تا به حال هیچ قدرت های بزرگ در این صنعت است. Miramax در اوج شهرت خود بود یک شرکت کوچکتر” با اشاره به تولید شرکت او گروگان, که منتشر شد, فیلم هایی مانند Pulp Fiction و شکسپیر در عشق و در نهایت خریداری شد توسط دیزنی.

در مورد شارژ از بسیاری از شاکیان که او را تهدید به از خط خارج مشاغل خود را اگر آنها سخن گفت: “من نمی تواند تحریم کسی چون اگر من گفت اصلا استفاده از این بازیگر … برادران وارنر خواهد گفت من قصد دارم به استفاده از آنها فقط به وجود” او.

او گفت که او تا به حال دیده نشده سه نفر از قدیمی ترین کودکان از اکتبر سال 2017 که این نیویورکر و نیویورک تایمز منتشر شده اولیه آن مجموعه ای از سوء رفتار جنسی اتهامات علیه او. “من هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند و من هیچ ارتباطی با آنها. که برای من جهنم بر روی زمین است.”

A court sketch of Weinstein being taken into custody after the guilty verdict in his trial last month.

یک دادگاه طرح Weinstein گرفته به زندان پس از گناه حکم در دادگاه در ماه گذشته.اعتبار:ایسنا

دادستان جوآن Illuzzi-Orbon خواسته برای به حداکثر مجازات حبس از 29 سال گفت: Weinstein زندگی “زندگی ریشه در جرم و جنایت, جنایت است که رفته برای چند دهه.” حداقل حکم پنج سال بوده است.

تمام شش Weinstein شاکیان که علیه او شهادت در دادگاه نشسته در کنار یکدیگر در ردیف جلو در نزدیکی دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور

Weinstein, 67, هنوز اتهامات عنوان شده علیه در لس آنجلس به اتهام ضرب و جرح بر روی یک بازیگر ایتالیایی که نامش هرگز فاش و لورن ماری جوان 30 یکی از سه شاکیان که شهادت در دادگاه منهتن به عنوان حمایت از شهود. جوان ادعا کرده است که Weinstein به دام افتاده خود را در بورلی هیلز هتل مجموعه, در فوریه 2013 در سیاه و سفید در حالی که در اتوبوس ،

پس از اولیه اتهامات علیه Weinstein متعدد دیگر زنان ساخته شده اند اتهام سوء رفتار جنسی در برابر او و دیگر مردان قدرتمند. Weinstein را محاکمه شد مورد ستایش قرار داد توسط طرفداران به عنوان یک گام رو به جلو برای تجاوز جنسی بازماندگان به خصوص با توجه به این که مان و Haleyi ادامه رابطه خود را با Weinstein پس از حوادث و چنین حالات قبلا در نظر گرفته شد بسیار دشوار است به.

در فوریه محاکمه منصفه در بر داشت Weinstein گناه نیست از شمارش درنده تجاوز جنسی که باید اذعان بازیگر Annabella Sciorra بدخشان که او مورد تجاوز او را در آپارتمان خود در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

روز جمعه Illuzzi-Orbon اظهار داشت: در یک یادداشت به قاضی که آن را “کاملا مناسب در این مورد به برقراری ارتباط به مخاطبان گسترده تر است که تجاوز جنسی و حتی اگر مرتکب پس از آشنایی و یا در یک محیط حرفه ای است که یک جرم جدی شایسته طولانی زندان.”

Illuzzi-Orbon ذکر سه ده اتهامات جنایات جنسی و سایر اشکال سوء استفاده قدمت آن به دهه 1970 که او استدلال “ایجاد که در طول کل فیلم زندگی حرفه ای متهم کرده است نمایش داده می شود متناوب عدم همدلی و درمان دیگران با تحقیر و رفتارهای غیر انسانی.”

Weinstein وکلای مدافع در ضمن استدلال بر این حکم حداقل پنج سال گفت: در حال حاضر موضوع به اندازه کافی رنج می برند. “آقای Weinstein نمی تواند راه رفتن در خارج بدون اینکه heckled او خود را از دست داده به معنی به دست آوردن یک زندگی, سادگی, سقوط خود را از فضل بوده است تاریخی شاید بی همتا در عصر رسانه های اجتماعی” تیم خود را از دامون Cheronis دونا Rotunno و آرتور Aidala نوشت: در نامه ای به عدالت James Burke در روز دوشنبه.

در دادگاه Weinstein شد شرمنده با شهود حساب از آنچه آنها توصیف خود را به عنوان شنیع بهداشت و تغییر شکل دستگاه تناسلی, وکلای گفت. “سزاوار است یا نه, این است که قطعا منحصر به فرد و بسیار عواقب شدید که آقای Weinstein تا به حال برای تحمل و در عصر رسانه های اجتماعی و با توجه به شهرت خود را تقریبا بی نظیر که نسبت به هر گونه دیگر متهم در ایالت نیویورک و یا در سراسر کشور.”

Weinstein رایگان در $US2 میلیون دلار (3 میلیون دلار) اوراق قرضه وثیقه در دادگاه اما او با وثیقه پس از حکم گناه. که در آن نقطه او صرف بیش از چند ساعت در بازداشت برای پردازش پس از دستگیری او در ماه مه سال 2018 است.

او گفت: که پس از حکم او گرفته شده بود به بیمارستان بلوو زندان اوین و تا به حال عمل جراحی قلب به یک استنت کاشته قبل از او گرفته شد به Rikers Island زندان پیچیده است. تیم او است اشاره به انواع دیگر شرایط بهداشتی و با حضور او در دادگاه با کمک واکر بود که نسبت به او به عمل جراحی هفته قبل از اقدام هر چند آن را مورد انتقاد قرار گرفت و توسط بسیاری به عنوان یک شیرین کاری برای استخراج همدردی.

در یادداشتی به قاضی وکیل گفت: “با توجه به سن و خاص پزشکی عوامل خطر هرگونه مدت حبس بالاتر از حداقل اجباری – اگر چه قبر واقعیت این است که آقای Weinstein حتی ممکن است عمر آن دوره – که به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند عملا جمله زندگی است.”

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>