Harvey Weinstein تست مثبت برای Coronavirus در ایالت نیویورک زندان (گزارش)

Harvey Weinstein دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و قرار داده شده است به انزوا در ایالت نیویورک زندان با توجه به یک گزارش از روزنامه های محلی.

خوار فیلم مغول و محکوم متجاوز است و در حال حاضر در خدمت 23 سال مدت در Wende تادیبی تسهیلات حداکثر امنیت زندان خارج بوفالو, n. y. بعد از اینکه مجرم در دو اتهام جنایی عمل جنسی و تجاوز به عنف در درجه سوم است.

دادند یکی از دو زندانی در Wende Correctional Facility که آزمایش مثبت برای Coronavirus با توجه به نیاگارا روزنامه, یک روزنامه محلی در آلبانی, n. y.

هنگامی که تماس با انواع, Weinstein گفت که او نمی باید اطلاعات مربوط به Weinstein تست مثبت برای COVID-10. تنوع نیز صحبت کرد و به یک وکیل دادند و زندان خود را مشاور که هر دو نیز گفت: آنها نمی تواند تایید گزارش.

وقتی پرسیده شد که اگر Weinstein دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, Weinstein زندان مشاور پاسخ داد: “هیچ کس در این دفاع قانونی تیم شده است گفت: این. دوره.” او افزود: “ما نمی توانیم تایید می کنند که نه مراقبت به اظهار نظر در مورد حدس و گمان است.”

یک منبع اضافی نزدیک به Weinstein می گوید انواع او یاد گرفته در مورد خبر با خواندن این گزارش و آموخته است اطلاعات خود را به طوری که او نمی تواند تایید کند که آیا Weinstein است coronavirus. این منبع گفت که او معتقد است Weinstein شده است در انزوا پس از او وارد زندان اما نه به این دلیل که از coronavirus نگرانی. “فقط گرفتن او گرا که در آن او بود” این منبع افزود که Weinstein واقع در بال پزشکی.

نیویورک وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت (DOCCS) تایید به انواع مختلفی که از 43,000 زندانیان در زندان ایالتی تنها دو مورد تایید شده است. هر دوی این موارد در Wende. DOCCS نه تایید Weinstein وضعیت با توجه به سیاست حفظ حریم خصوصی.

نیاگارا روزنامه گزارش به نقل از “مقامات متصل به زندان ایالتی سیستم” به عنوان منابع خود را که می گویند Weinstein دارای آزمایش مثبت برای ویروس اما صحبت کرد به کاغذ ناشناس از آنها مجاز به صحبت در Weinstein وضعیت.

این منابع به این روزنامه گفت: اعتقاد بر این است Weinstein در حال حاضر قرارداد این ویروس در زمان او وارد زندان های کشور سیستم چهارشنبه گذشته هنگامی که او منتقل شد و از Rikers Island در شهر نیویورک است. قبل از انتقال به Rikers, Weinstein در بللوو بیمارستان در شهر نیویورک جایی که او در حال نظارت برای بیماری قلبی و فشار خون بالا. قبل از صدور Weinstein تحت عمل آنژیوپلاستی در Bellevue.

این روزنامه به صحبت کرد مایکل قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن که نظر دادند با توجه به اهل بیت قوانین حریم خصوصی.

قدرت را توجه داشته باشید که این اتحادیه خواسته است تا دولت اصلاحات مقامات را به حالت تعلیق همه غیر ضروری عملیات نقل و انتقال از یک دولت تسهیلات دیگر برای جلوگیری از گسترش coronavirus در جهانی همه گیر. “هیچ بهتر وجود دارد زمین پرورش برای این ویروس از یک محیط بسته مانند یک correctional facility,” او به این روزنامه گفت.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در طول coronavirus بحران DOCCS به حالت تعلیق تمام بازدید کنندگان برای زندانیان زندان در هفته گذشته.

ژن Maddaus و مکنزی نیکولز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>