در پی 10 سال به پرداخت AGR مقدار اصلی می گوید: مدیر عامل وودافون

British telecom عمده Vodafone روز چهارشنبه گفت: به دنبال چشم پوشی از منافع و مجازات قانونی از حق تقاضا مطرح شده توسط دولت از وودافون ایده و یک زمان از 10 سال به پرداخت تنها مبلغ اصلی با دو سال توقف.

دادگاه عالی در ماه اکتبر تایید تقاضا مطرح شده توسط دولت از اپراتورهای مخابراتی به پرداخت عوارض بر درآمد به دست آمده توسط آنها.

وودافون ایده با مسئولیت محدود (VIL) که در آن Vodafone دارای 45.39 درصد سهام است خیره در مزد قانونی حق عضویت Rs 53,038 کرور از جمله تومان 24,729 کرور از طیف غرامت و Rs 28,309 کرور در هزینه مجوز و در حال حاضر هشدار داد از خاموش کردن اگر هیچ تسکین داده شده است.

“ما باید درخواست فوری دو سال توقف در طیف پرداخت کاهش گواهینامه هزینه ها و مالیات تکان دادن خاموش بهره و جریمه در AGR (تنظیم درآمد ناخالص) مورد و توانایی به پرداخت اصل بیش از 10 سال با 2 سال توقف,” وودافون اجرایی نیک ادامه گفت: در طول سرمایه گذاران ارائه شده است.

در ژانویه دیوان عالی کشور را رد کرد نقد و بررسی درخواست ثبت شده توسط VIL و صنعت دیگر شرکت کنندگان در رابطه با AGR قضاوت. هر دو VIL و Bharti Airtel پس از آن در زمینه اصلاح دادخواست به درخواست دادگاه به سفارش وزارت ارتباطات برای تعیین یک برنامه پرداخت در رابطه با AGR حق عضویت و دیگر نقش برجسته.

VIL است که به طور فعال به دنبال اشکال مختلف امداد از مرکز به اطمینان حاصل شود که میزان و سطح پرداخت آن به دولت است و پایدار آن می تواند نیازهای خود را از دیگر تعهدات نیز می باشد.

“پس از AGR حکم دیوان عالی از وضعیت در هند بسیار مهم است. صنعت مخابرات در هند خواسته است تا دولت را به اقدام فوری به منظور حمایت از ادامه سه (اپراتورهای خصوصی) به علاوه یک (عمومی شرکت) بازیکن بازار” خوانده گفت.

وودافون در نوامبر نوشت حمل ارزش سهم خود را در از دست دادن گیری در سرمایه گذاری مشترک.

ادامه تصریح کرد که هیچ تغییر در وودافون موقعیت اعلام کرد در ماه نوامبر و شرکت را تزریق هر گونه سرمایه اضافی در بازار هند.

او گفت: رویه تاخیر در ادغام سند برج با Bharti Infratel قرار دادن Vodafone ایده تحت عنوان “باور نکردنی فشار”.

Bharti Infratel و وودافون هند نگه 42 درصد سهام هر یک در سند برج. VIL دارای یک 11.15 درصد سهام در برج های تلفن همراه شرکت های است که قصد دارد به فروش پس از ادغام کامل است.

Bharti Infratel در 24 دسامبر تا به حال تمدید مهلت ارسال آثار برای دومین بار برای ادغام با سند برج بیش از دو ماه به 24 فوریه به عنوان آن را دریافت نمی کنند لازم است دولت تصویب.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر