شاهین قرار داده Dingley پروژه در برگزاری


زالزالک را قرار دادن توسعه جدید خود را آموزش ستاد در ساله در برگزاری به عنوان یک نتیجه از ضربه مالی باشگاه در حال گرفتن بیش از اقدامات معرفی شده به سرعت گسترش coronavirus.

در نامه ای به اعضای باشگاه جمهور جف کنت گفت: “تصمیم گیری شده است به جای کندی مرکز جامعه (KCC) پروژه نگه دارید تا اطلاع ثانوی. این اطمینان را به همه منابع و انرژی می تواند صرف مرور از طریق این بی سابقه ای از زمان”.

Hawthorn president Jeff Kennett.

زالزالک جمهور جف کنت. اعتبار:AAP

باشگاه مطمئن باشید کسانی که ساخته شده اند کمک های مالی و یا وعده به زالزالک بنیاد در حمایت از این پروژه که با مشارکت خواهد بود حلقه-حصارکشی و محافظت می شود تا این پروژه تا و در حال اجرا است.

معاون سابق رئیس جمهور جف هریس در حال حاضر اهدا 10 میلیون دلار به این پروژه به عنوان بذر بودجه به آن را دریافت زمین با جمع آوری کمک های مردمی تضمین 29 میلیون متعهد شد توسط ماه نوامبر گذشته.

تبلیغات

باشگاه انتظار می رود این پروژه به طور کلی به هزینه در حدود $110 میلیون اما آماده شد به حرکت در تکمیل فوتبال و اداره بخشی از مقر خود را در حالی که به دنبال کمک های مالی دولت برای جامعه جزء.

این Dingley سایت است که در 23 کیلومتری از این شهر است که 28 هکتار و به شکل راه آینده برای AFL باشگاه است.

هاوکز – مثل همه باشگاه ها – در حال ساخت قابل توجهی کاهش هزینه های خود را در تمام مناطق به عنوان آنها نگاه به هزینه به عنوان درآمد متوقف می شود و با توجه به بازی در حال بازی در پشت درهای بسته و با چشم انداز وجود دارد که تمدید شکستن این فصل است.

زالزالک است با توجه به بازی بازی های بریزبن شیرها در MCG در روز یکشنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>