شاهین مغلوب ساختن پیشی جستن شیرها در فوتبال را absurdist تئاتر


این مسائل از absurdist تئاتر. یک مسابقه فوتبال در خالی میکروگرم طی آن فاصله نیم ساعت هم آورده تایید که AFL فصل خواهد بود برای متوقف حداقل دو و یک بیت ماه. در این فوتبال ناکجاآباد این فروع از آنچه در طول دو ساعت از بازی خود را از مرزهای بی ربط.

آن را تنها دو هفته پیش که بیش از 86,000 مردم فرود بر روی این زمین برای زنان Twenty20 نهایی جام جهانی. به نظر می رسد مانند دو طول عمر پیش. چه کسی می داند آنچه در جهان – اجازه دهید به تنهایی AFL جهان را مانند دفعه بعد یا زالزالک و یا بریزبن شیرها را به AFL زمین در خشم ؟

All class on a day of chaos: Hawk veteran Shaun Burgoyne

همه کلاس در یک روز از هرج و مرج: شاهین کهنه شان Burgoyneاعتبار:AAP

این چیزی است که اضافه شده به معنای حقیقی. یک دقیقه شما نشسته بودند در مطبوعات جعبه مشاهده پوشش زنده از اب و هوای Gillon McLachlan جزئیات مبرم و حياتي تهدیدات مواجه AFL آن باشگاه ها و کل فوتبال اکوسیستم. سپس یک تعداد انگشت شماری از دقیقه بعد در مراحل اولیه سه ماهه سوم صفحه نمایش بزرگ دیدم به یک برافروخته Alastair کلارکسون در شاهین مربیان’ جعبه bemoaning واقع هیچ یک از بازیکنان خود را به حال شده است قادر به متوقف کردن Jarrod بری نگه داشتن توپ در بازی و نقطه دانیل McStay داخل شیرها’ به جلو 50. آن همه به نظر می رسید بنابراین معنی بنابراین بیهوده است.

زالزالک اهداف به همراه داشت یک هیاهو در سیستم آدرس عمومی. اما وجود دارد هیچ به آدرس. الکترونیکی نشانه ها در اطراف مرز خواست کسانی که به خواندن “ایجاد برخی از سر و صدا.” اما وجود دارد هیچ طرفداران توجه به پیام.

تبلیغات

و در عین حال برای 44 بازیکنان این بود که هنوز هم کسب و کار. و برای شاهین و روز آورده سخت به دست آورده و چهار امتیاز در یک 14.6 (90) به 9.8 (62) برنده خواهد شد که آنها را در بالا هشت حداقل تا پایان پاییز.

تیم خود را به طور مساوی همسان. کلارکسون در مردان برنده بازی در پشت یک سه هدف کشش در دوره دوم. شیر باقی مانده در فاصله قابل توجه برای بسیاری از نیمه دوم قبل از زالزالک لگد در اواخر دور با نهایی 28-نقطه حاشیه احتمالا یک انعکاس دقیق از بازی را در نزدیکی.

فقط به عنوان پوچ به عنوان بازی خود را ؟ مسلما زالزالک بهترین بازیگر 37 ساله شان Burgoyne AFL قدیمی ترین بازیکن. او لگد سه گل و ماهرانه تنظیم دیگری برای جاناتان پاتون. در ترم سوم Burgoyne – بازی به عنوان عمیق به جلو شانه ای بالا انداخت مارکوس آدامز و dribbled طریق عمده. این بود آرامش در چنین نگران کننده زمان برای دیدن که Burgoyne کلاس همچنان ثابت است.

هاوکز به طور کلی بیشتر بالینی در مقابل هدف. نه تنها آنها باید Burgoyne اختتامیه, بنابراین بیش از حد آنها لذت ببرید فریبنده کار چاد Wingard و لوقا Breust. در ضمن پایین انتهای دیگر جیمز سیسیل را متوقف گفتن بود در زمان. تام میچل نمی از دست ضرب و شتم در بازگشت در پایان با 25 disposals اگر چه او احتمالا سایهدار در هافبک سهام توسط شیرها ستاره Lachie نیل.

بالا آمار

Burgoyne بود در هیئت مدیره زود تبدیل از جلو جیب از یک ضربه آزاد. او تا به حال نشده است گیرنده هر چند. آن ریکی هندرسون که باید گرفته شود این ضربه پس از جمع آوری در یک خام آمار از Adams. اما هندرسون آمد کردن زمین بدتر برای پوشیدن ترک Burgoyne به پایان کار. خوشبختانه هندرسون بازگشت. جدی ترین آسیب نگرانی از روز Lions sp استفان مارتین که در پایان بازی کنار با زانو موضوع است.

هیچ مراسم

زمانی که AFL ثابت منتشر شد, پنج سال پیش, چشم انداز اعطای Birchall اولین بازی برای شیرها در آینده مادرید loomed ، افسوس که چهار بار قهرمان لیگ برتر را برای اولین بار برای بریزبن را به صبر (و از آن خواهد شد یک ماه) پس از او خروج دیر با همسترینگ درد. Birchall جایگزین شد پیش نویس کشویی Deven رابرتسون. غرب استرالیا آرام بود در اولین بازی در پایان با هفت disposals.

بهترین
زالزالک: Burgoyne, Wingard, Breust, Shiels, اسمیت, Mitchell O’meara, سیسیل, فراست
بریزبن: نیل Andrews, لیون, رابینسون

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>