سه دهه پیش یک دوست اکرم (ص) و من قرار دادن یک شرط بندی در وسط stayer وحشی بازی شیر یا خط به شکل یک trifecta در ملکه الیزابت سهام. ما برنده شد و من یک یخچال. پس از مطالعه این فرم ما هیجان زده شد. در هفته بعد از آن من بازگشت مقدار و بیشتر به تب. سلام قمار.

من گرفته اند دوز قمار امید و هیجان و اجتناب ناپذیر از دست دادن نیاز به دو برابر کردن و سرد از تکرار بازنده باد زمستانی. من نیز دیده می شود بیش از یک نسل پیش از دست کشیدن بر خانواده اثرات قمار hocked مبلمان و اعتماد شکسته.

Punters' losses into Hawthorn's poker machines last financial year totalled $24 million.

دوستدار فوتبال’ ضرر و زیان به زالزالک پوکر ماشین سال مالی گذشته بالغ 24 میلیون دلار.اعتبار:اسکات باربور

قمار برگ من با احساسات مخلوط. آن را سرگرم کننده و آن را تا به حال یک محل خاص در استرالیا در طول تاریخ و nostalgically و در حال حاضر در حال حاضر در حال تحول راه در اینجا و در سراسر جهان. اما pokie قمار می ترساند من با آن بزرگ-مقیاس کسب و کار و مهارت تاکتیک است که تعامل و دام انداختن مردم آسیب پذیر است. اجتماعی و سلامت روانی اثرات بر مشکل قماربازان و خانواده های آنها ناراحت هستند.

من پرداخت می شود عضو زالزالک فوتبال باشگاه, بازیکن سابق و افتخار زندگی عضو. قمار درآمد برای باشگاه من از ماشین های پوکر است که بالاترین ویکتوریا AFL باشگاه است که در ادامه به سود حاصل از آنها. دوستدار فوتبال’ ضرر و زیان در 2018-19 به 165 ماشین آلات بیش از 24 میلیون دلار. من باشگاه را از اتکا به درآمد بازی هرگز نشسته و با من و من با نگرانی این باشگاه از جمله در اخیر AGM.

تبلیغات

به عنوان ما سوار بر بلند پروازانه و بودجه برنامه ریزی برای ساخت یک خانه جدید و حوزه آن به نظر می رسد که اعتماد ممکن است باقی می ماند برای سال آمده است. من حمایت از آرمان توسعه مفهوم اما نه یک مقیاس متکی در هر سطح در بازی درآمد.

من باشگاه و هر AFL باشگاه برای این موضوع باید سود حاصل از ماشین پوکر درآمد. آنها باید انتخاب کنید در اصل به سود حاصل از بهره برداری از مشکل قماربازان که معتاد به هر دلیل به بازی pokies. آن است که انعکاس خوبی از این باشگاه و با ارزش است. و نه به عنوان یک کنار, آیا من باور دارم که ما پذیرش قمار مربوط به حمایت.

Pokie قمار می ترساند من با آن بزرگ-مقیاس کسب و کار و مهارت تاکتیک است که تعامل و دام انداختن مردم آسیب پذیر است.

زالزالک باید رها از اعتیاد در حال حاضر به عنوان چند ویکتوریا باشگاه در حال حاضر پرداخت های لازم قیمت. من درک می کنم که برای تخلیه عمده جریان درآمد را ضروری تجدید نظر از این پروژه را در مقیاس و بدون شک باشگاه مدل کسب و کار, اما من مطمئن هستم این است که در داخل قابلیت های این باشگاه در هیئت مدیره و مدیریت.

بحث که چنین حرکت خواهد غوطه زالزالک به قرمز نمی پشته تا Collingwood نشان relatable مثال به خلاف. من هم نمی دوم خرید ضد استدلال من شنیده ام بیان این که این حرکت را ترک خواهد کرد و گسترده تر مشکل حل نشده یک بار دیگر سازمان میدارد قدیمی ما, ماشین, گواهینامه.

در حالی که درست است در کوتاه مدت به استفاده از این رویکرد خواهد بود برای پنهان کردن در مشترک اینرسی از مسئولیت ما مانند یک کشور امتناع به عمل در تغییر آب و هوا تا زمانی که دیگران مرتکب ،

به جای انتظار برای یک غیر محتمل روز که AFL نیاز به تمام باشگاه ها به جلو و ما باید سرب و بیرون در حال حاضر و در انجام این کار به یک پیام مهم برای مراقبت از زالزالک خانواده و به صورت گسترده تر ،

جیمز Morrissey سه بار زالزالک لیگ برتر بازیکن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de