HBO اروپا ‘پطریا’ به تعظیم روز و تاریخ در رکورد 62 کشور

مادرید — HBO اروپا “Patria” اولین روز و تاریخ در تاریخ 17 مه در آمریکا و 61 کشور در سراسر اروپا و آمریکای لاتین برای اولین بار در HBO اروپا پرداخت و در جریان خدمات تلویزیون اعلام کرد در روز پنج شنبه نیز انداختن اولین تریلر به سری.

در ایالات متحده “Patria” در دسترس خواهد بود در HBO در حال حاضر, HBO Go, HBO در تقاضا HBO لاتین و همکاران ” جریان سیستم عامل است.

به تصویر می کشد احشایی تاثیر باسک را در درگیری های مسلحانه در مردم عادی در هر دو طرف – و همچنین بسیاری از جایی در بین – “Patria” نیز در دسترس خواهد بود در HBO اروپا مارک خدمات در 21 کشور از جمله اسپانیا. در آمریکای لاتین آن را از تلویزیون پخش شود در HBO در بیش از 40 کشور و در دسترس خواهد بود در HBO Go.

مقیاس رول بازتاب هنری جاه طلبی از اسپانیا سری اول تولید اعلام شده توسط HBO España آن امضا سری اصلی و یکی از مهمترین انتظار از آینده نوشته عناوین از هر نوع در اسپانیا.

ایجاد شده و نوشته شده توسط Aitor Gabilondo (“El Príncipe”), “Patria” در چهار قسمت به کارگردانی فلیکس Viscarret یکی از اسپانیا قابل توجه ترین فیلم جوان مدیران که از طریق شکست خود را با اولین فیلم سال 2007 را “زیر ستاره ها”

با توجه به جهانی برتر اواخر ماه مارس در رقابت اصلی در حال حاضر لغو شده سریال شیدایی, تلویزیون, جشنواره, “Patria” سازگار فرناندو Aramburu را گسترده 646-صفحه رمان از همان عنوان. سری توضیح داده شد توسط Gabilondo در یک بسته بندی سن سباستین کنفرانس مطبوعاتی در سپتامبر گذشته به عنوان “یک سفر به سوی آغوش.”

که در آغوش, توسط, ترین, اصولا بین Bitorri و میرن دو زن بودند که پس از نزدیک ترین دوستان. تریلر اولین شات از یک لفظ سفر به عنوان یک اتوبوس Bitorri از سن سباستین در ساحل که در آن او زندگی می کردند دهه گذشته به شهر غرق شده بین مراتع سبز در حومه شهر باسک.

Bitorri در حال مرگ از سرطان و بسته شدن – برای پیدا کردن که در اتا قتل شوهرش Taxto که زد یک کسب و کار کوچک در این روستا است. میرن در ضمن غرق در تلخ ندامت – بیش از Taxto مرگ و زندانی کردن پسرش Joxe ماری دیده می شود منجر به یک pro-خیابان استقلال شورش و سپس شکنجه توسط پلیس و پس از آن در زندان شکسته که در آن او است و بازدید میرن که می پرسد اگر او کشته Taxto.

Bitorri می خواهد ببخش Taxto قاتل است. او توقف سفر به سوی آشتی با میرن این است که شاید از باسک را به عنوان یک کل.

“Patria” تولید شد توسط Alea رسانه ها برای HBO اروپا با مشارکت HBO امریکا لاتین. میگوئل Salvat استیو ماتیوز و آنتونی ریشه های اجرایی تولید شده است.

در این تریلر ما به طور خلاصه معرفی شده به گروه بازیگران از کاراکتر ها ساخت دو خانواده درگیر می شود. دیده می شود از طریق ریختن باران های مداوم در کشور باسک ما نشان داده که خشونت و غم و اندوه و از دست دادن رنج می برد توسط هر دو خانواده و با ارائه پرسشهایی است که بدون شک باقی بماند در سراسر مجموعه اجرا شود. یک چیز روشن است: هر کس رنج می برد. “تنها چیزی که ما نیاز به قربانیان قربانیان می گوید:” میرن هنگامی که او می بیند Bitorri بازگشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>