HBO ادامه خواهد داد برای حمایت از برنامه های در جریان در تلویزیون اپل دوم و نسل سوم مدل از طریق حداقل 15 مه به طور موقت tabling طرح خود برای قطع پشتیبانی برای تنظیم-تاپ این ماه است.

حق بیمه cabler بود که قبلا برنامه ریزی شده “دستگاه سرزنش” طرح 2 و 3 ژنرال اپل تلویزیون و دستگاه های موثر مارس 30 برای HBO در حال حاضر و HBO Go.

در نور از COVID-19 مستند HBO در حال حاضر پشتیبانی از HBO در حال حاضر در این مدل تا زمانی که ممکن است 15. علاوه بر این, HBO Go (این نسخه برای پرداخت-TV مشتریان) ادامه خواهد داد تا در دسترس بر روی Apple TV 2/نسل 3 مدل برای چند ماه دیگر.

رفتن به جلو HBO در حال حاضر و HBO Go خواهد بود بومی در تنها نسل چهارم اپل تلویزیون HD و اپل تلویزیون 4K. به عنوان یک راهحل HBO مشتریان می توانید در ادامه با استفاده از این قدیمی تر اپل تلویزیون توسط جریان از دستگاه های تلفن همراه خود از طریق پخش.

در میان دیگر جریان, خدمات, پشتیبانی متفاوت برای اپل مسن مجموعه-تاپ — اول معرفی بازگشت در سال 2010 (2nd gen) و 2012 (3rd gen) — که شامل آلومینیوم کنترل از راه دور. غول فن آوری خود اپل TV Plus و Apple TV برنامه در دسترس برای اپل TV نسل 3 و بعد از آن. Netflix در دسترس است بر روی اپل TV نسل 2 جعبه و بعد از آن هر آن پشتیبانی سایت در حالی که دیزنی به علاوه این نسخهها کار فقط در تلویزیون اپل 4th-generation مدل و بعد از آن.

HBO شده است دیرین اپل شریک: زمانی که مستقل HBO در حال حاضر خدمات عرضه در سال 2015 اپل تلویزیون منحصر به فرد OTT دستگاه پلت فرم در راه اندازی.

در حال حاضر تلویزیون اپل برنامه های HBO بزرگترین-همیشه رایگان محتوای سادگی که در حال حاضر شامل هر قسمت 10 سری اصلی از جمله “کمی بزرگ نهفته است” “The Sopranos,” “Veep,” “بری” “جانشینی” “دره سیلیکون” “خون واقعی” “شش فوت زیر,” “The Wire” و “گلوله سازهایی.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im