HBO حداکثر قبل از سفارش قیمت گذاری کمتر از Netflix استاندارد طرح

WarnerMedia آغاز شده است به برگرد تا HBO حداکثر تبلیغی موتور با کمتر از چهار هفته قبل از راه اندازی آن.

AT&T متعلق به شرکت رسانه ای فقط معرفی جدید قیمت گذاری تبلیغاتی عرضه به مشتریان 20% تخفیف فوق العاده-اندازه HBO حداکثر جریان بسته برای 12 ماه. برای $11.99 در هر ماه (در مقابل به طور منظم $14.99 رای) واجد شرایط مشترکین دسترسی فوری به HBO در حال حاضر و پس از آن خواهد شد خودکار به روز رسانی به HBO حداکثر در مه 27 تاریخ راه اندازی.

که به معنی — برای یک سال به هر حال مصرف کنندگان می توانید HBO حداکثر کمتر از Netflix استاندارد HD طرح که هزینه $12.99 قیمت در هر ماه. همچنین توجه داشته باشید که HBO حداکثر $3-فعال تبلیغاتی قیمت همان است که Hulu آگهی-رایگان VOD ردیف.

البته محدودیت هایی وجود دارد. ویژه HBO Max ارائه در دسترس است تنها برای مشترکین جدید و “بازگشت واجد شرایط” HBO در حال حاضر مشترکین از طریق مه 27 در 2:59 p. m. ET. در ابتدا HBO حداکثر در دسترس است تنها در ایالات متحده

WarnerMedia نیز می گوید: وجود تنها “تعداد محدودی از اشتراک به این HBO Now/HBO حداکثر تبلیغاتی ارائه می شود.” این شرکت بیشتر یادداشت ها در چاپ خوب که “هیچ آزمایشی رایگان در دسترس خواهد بود در طول این دوره پیشنهاد” نشان می دهد که در چند هفته آینده آن را به غیر فعال کردن HBO در حال حاضر زمان 7 روز محاکمه آزاد ارائه دهد.

اواخر این هفته WarnerMedia شروع به ارسال سابق HBO در حال حاضر مشتریان ایمیل های اطلاع رسانی به آنها را از معامله جدید است. “سلام به HBO Max — نام تجاری جدید جریان پلت فرم است که بسته نرم افزاری همه HBO هم با حتی بیشتر فیلم های پرفروش اعتیاد آور سری و منحصر به فرد Max اصل” بازاریابی زمین می خواند. “بیا و همه ی HBO هم با حتی بیشتر برای کمتر است. پیشسفارش HBO حداکثر برای دسترسی سریع در مارس 27 و شروع جریان HBO در حال حاضر است.”

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر HBO حداکثر قیمت با تخفیف در دسترس است تنها در صورتی که شما قبل از سفارش به طور مستقیم از طریق WarnerMedia. اگر شما HBO Max از طریق یکی دیگر از توزیع شما پرداخت کامل-حمل و نقل $14.99 قیمت خرده فروشی (اگر چه AT&T دارای طیف وسیعی از وله در سراسر محصول خود خطوط).

وجود دارد یک دلیل کلیدی که چرا WarnerMedia است و آن را جذاب تر برای مردم به ثبت نام برای HBO حداکثر مستقیم صورتحساب خارج از دروازه: حتی با 20% تخفیف WarnerMedia احتمال تولید بیشتر به ازای هر مشترک درآمد از اگر کسی می پردازد برای این سرویس از طریق همکاران که هر یک را کاهش دهد.

از نظر کسانی که معاملات توزیع خصوصی هستند اما هر دو شرکت اپل و گوگل لوی استاندارد 30% برنامه-فروشگاه هزینه در معاملات. بنابراین WarnerMedia را بیشتر در حاشیه مستقیم-صورتحساب مشترک حتی با 20 درصد اصلاح کردن بالا.

WarnerMedia شده است مسابقه به گسترش موافقت نامه با وابستگان پیش از رفتن زندگی می کنند, تاریخ, تحت, که موجود HBO subs خواهد بود بیش از نورد به HBO حداکثر برای همان قیمت. این هفته را اعلام کرد پیمان با Hulu, گوگل و اپل, اضافه کردن به کسانی که به آن رسیده زودتر با منشور را طيف و یوتیوب تلویزیون.

HBO حداکثر تا شعار “جایی که HBO در دیدار خیلی بیشتر” و WarnerMedia وعده های فراوان یک دسته گل از 10 ، 000 ساعت از حق بیمه برنامه نویسی به جریان حق دور. این SVOD خدمات شامل برنامه نویسی از HBO; یک تخته سنگ از جدید اصل; شخص ثالث مجوز محتوا مانند تمام فصول “دوستان” “The Big Bang Theory” “South Park” “Sesame Street” و “Pretty Little Liars”; تمام فیلمهای ایرانی در ژاپن مشهور Studio Ghibli; و فیلم از برادران وارنر خط جدید و DC مانند “Joker” “Suicide Squad,” “زن” “ماتریس””کازابلانکا” و “جادوگر شهر از.”

علاوه بر HBO Max را حمل محتوا از دیگر WarnerMedia برندها از جمله سی ان ان, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV, Turner Classic Movies, کارتون شبکه Adult Swim, Crunchyroll, خروس دندان ها و آهنگ Looney.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>