HBO به دنبال اخراج از مایکل جکسون و مستغلات کت و شلوار بیش از ‘ترک نورلند’

HBO خواست یک دادگاه تجدید نظر در روز جمعه به بیرون پرتاب دادخواهی آورده شده توسط مایکل جکسون و مستغلات بیش از 2019 مستند “خروج از نورلند.”

HBO و جکسون و مستغلات قفل شده در یک حقوقی جنگ همیشه از حق بیمه کابل شبکه به توافق برای اجرای, مستند که تواریخ سوء استفاده جنسی از اتهامات علیه جکسون.

جکسون املاک و گفته است که دو مرد برجسته در این مستند — وید رابسون و جیمز Safechuck ساخته اتهامات آنها برای به دست آوردن مالی. املاک و وکلا نمی تواند شکایت افترا به عنوان جکسون مرده است اما آنها حفر یک قرارداد از سال 1992 HBO کنسرت ویژه از جکسون را “خطرناک” تور که شامل غیر disparagement بند.

املاک و استدلال کرد که این مستند را تشکیل نقض سال 1992 توافقنامه و به دادگاه رفت و به دنبال وادار داوری. HBO در مقابله با که و مستغلات به دنبال خرد کردن آزادی بیان با استناد به یک بند از یک بی ربط و طولانی منقضی شده قرارداد.

اما در ماه سپتامبر ایالات متحده در منطقه قاضی جورج وو طرفه با جکسون و مستغلات و اعطا حرکت برای داوری.

در باز کردن و مختصر به 9th مدار دادگاه تجدید نظر HBO وکیل تئودور Boutrous خواست دادگاه به معکوس وو حاکم بر این اساس است که قرارداد تمام شده بود و به جهت این مورد را رد کرد. او استدلال کرد که HBO تا به حال پخش فیلم کنسرت — “Live in Bucharest” — دقیقا یک بار که نه طرف تا به حال عمل به عنوان اینکه این قرارداد هنوز در اثر پس از آن بیش از 27 سال است.

او اشاره کرد به عنوان مثال که جکسون وکلای هرگز به روز رسانی اطلاعات تماس خود را وکیل و مدیریت شرکت حتی اگر وکلای دیگر نشان دهنده جکسون و مدیریت شرکت دیگر وجود ندارد.

“در پرتو این قرارداد به عنوان یک کل, این امر می تواند غیر منطقی به تفسیر غیر disparagement جمله است که وثیقه به سال 1992 توافقنامه را هدف اصلی از یک بار فقط یک نمایشگاه ‘Live in Bucharest’ به این معنی است که طرفین در نظر گرفته شده برای HBO به چشم پوشیدن از حق خود برای انتشار ارزش خبری اتهامات در مورد آقای جکسون به صورت تمام وقت بر روی هر موضوع” Boutrous نوشت.

او همچنین استدلال کرد که املاک و اساسا ساخت یک افترا ادعا و تلاش برای استفاده از سال 1992 قرارداد به اطراف ممنوعیت آوردن چنین ادعای نمایندگی از مردم مرده.

“درخواست در این مورد شفاف تلاش برای غیرقانونی و مجازات” بود و منتقدان از چهره های عمومی مانند آقای جکسون که ‘ممکن است منصرف از ابراز انتقاد خود را, حتی اگر این اعتقاد درست باشد و حتی اگر از آن است که در واقع درست است'” Boutrous نوشت: به نقل از تصمیم دیوان عالی آمریکا در نیویورک تایمز v. سالیوان که مجموعه نوار بالا افترا ادعا می کند در برابر چهره های عمومی است.

جکسون املاک و پاسخ است که به علت در مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>