HBO رایگان جریان Binge-a-Thon منقضی می شود در این هفته

HBO freeloaders تنها چند روز مانده به شراب خواری-سازمان دیده بان premium برنامه نویس بی سابقه ای دسته ای از 500 ساعت از تلویزیون نشان می دهد, فیلم و مستند — که آن را در دسترس ساخته شده است به صورت رایگان برای ماه آوریل است.

بزرگ گنجینه ای از محتوای HBO است که رایگان در سراسر طیف وسیعی از سیستم عامل ها (فقط در آمریکا) خواهد بود رفتن پشت paywall پس از مارس 30.

در آوریل 3, HBO قفل کامل فصل نه سری اصلی — 490 قسمت در همه: “The Sopranos,” “سیم” “Veep,” “جانشینی” “دره سیلیکون” “Six Feet Under” “گلوله سازهایی” “بری” و “خون واقعی.” یک هفته بعد از آن اضافه شدن دو فصل از “کمی بزرگ نهفته است” (14 قسمت) به مخلوط.

در بالا از آن 20 برادران وارنر فیلم در HBO در فروشگاه در حال حاضر در حال پخش به صورت رایگان از جمله “گوگل کارآگاه Pikachu,” “The Lego Movie 2: قسمت دوم” و “امپراتوری خورشید”; و همچنین 10 مستند HBO فیلم و docuseries از جمله “پرونده عدنان سید.”

HBO رایگان-جریان فضل — بزرگترین واحد انتشار gratis محتوا در تاریخ خود می آید در طول COVID-19 مستندات است که که آمریکایی ها housebound. در اعلام تبلیغی بیمه cabler گفت: آن در نظر گرفته شده است به ارائه برخی از سرگرمی برای کمک به کسانی که در انجام بخشی خود را برای حفظ همه امن و سالم در این زمان از انزوای اجتماعی است.” اما به وضوح HBO امیدوار است فوق العاده-حجم نمونه صفحه گرامافون را مانع برخی از آن افزایشی پرداخت مشترکین — و رایگان ثروت باد اورده است منجر به مارس 27 اولین WarnerMedia را HBO Max مواجه نگردند با عظیم از 10 ، 000 ساعت از مواد را در راه اندازی.

HBO نیست تنها حق بیمه خدمات است که کاهش یافته است paywalls در طول coronavirus بحران در حالی که جریان به تلویزیون رونق گرفت. که گفت:, تحلیلگران و مدیران صنعت مطمئن نیستید که آیا امروز مباحث عملکرد دراز مدت درآمد افزایش می دهد.

اینجا را کلیک کنید برای لیست کامل از HBO تلویزیون نشان می دهد, فیلم و مستند , رایگان-به-جریان از طریق آوریل 30.

تا زمانی که این پنجشنبه محتوای رایگان از HBO در دسترس است در برنامه های تلفن همراه برای HBO در حال حاضر (برای iOS و اندروید) و HBO Go (برای iOS و اندروید), hbonow.com, hbogo.com و از طریق شخص ثالث توزیع همکاران از جمله اپل تلویزیون کانال Roku و آمازون است.

(تصویر بالا (l. به r.): Michael K. Williams در “The Wire”; James Gandolfini در “سوپرانوها”; جولیا لوئیس-دریفوس در “Veep”)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>