HDFC Bank: شدیدترین تنها روز سقوط دستاوردهای محو; احتیاط موجه

زمانی که سهام بانکی صرف نظر از قدرت و یا حجم در حال سقوط بود و نه پین نمی توان انتظار HDFC Bank به باقی می ماند یک استثنا. با سقوط 9.9 درصد است که آن هم شدیدترین پس از ماه جولای سال 2008 سود انباشته توسط HDFC Bank سهام بیش از دو سال بوده است محو.

چه چیزی بیشتر, با وجود اینکه حساب به عنوان توصیه می شود ‘خرید’ در میان بانکی نام آن نشده است قادر به جلوگیری از سریع ذوب پایین از آن بالا تمام وقت با توجه به 33 درصد سقوط در طول این دوره است.

سوال این است که آیا سرمایه گذاران باید در نظر HDFC Bank آخرین قیمت بسته شدن از Rs 878.50 یک سهم که ترجمه را به 3.2 x FY21 برآورد ارزش کتاب به عنوان یک سطح به اندازه کافی به نوبه خود مثبت در سهام است.

Undisputedly با کمترین نسبت ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPA) در سه ماهه دسامبر (Q3) شانس پشته در بانک را به نفع. در عین حال سرمایه گذاران نباید چشم خود را خاموش برخی از جنبه های انتقادی که نشده طرفداری از بانک به تازگی.

برای اولین بار است که از رشد وام به خصوص در بخش خرده فروشی که حساب برای 60 درصد از وام خود کتاب. در واقع آنچه نگه داشته و رشد سریع در Q3 بود سریعتر 37 درصد رشد در وام شرکت vis-à-vis 14 درصد رشد در وام های خرده فروشی. با توجه به این که رشد اقتصادی بیشتر عمیقتر و با کسب و کار به تازگی عملکرد در کاهش بازده با توجه به گسترش Covid-19 تحلیلگران بر این باورند که بانک می تواند در معرض خطر بیشتر کاهش در ماه مارس ، “در سراسر هفته اول ماه آوریل زمانی که بانک خود را منتشر میکند سپرده و وام مربوط به رشد اقتصادی آن کمک خواهد کرد که سرمایه گذاران را آگاهانه تماس در سهام می گوید:” یک تحلیلگر از یک خارجی کارگزاری. تا آن زمان تحلیلگر احساس می کند که بهتر است برای سرمایه گذاران را به تازه موقعیت خود را در بازار سهام.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که از کیفیت دارایی. در حالی که وجود دارد این است که کمی به شکایت در این جبهه slippages یا وام عطف بد پیوسته در حال افزایش است. در نتیجه تحلیلگران در IDBI سرمایه اشاره است که اعتبار هزینه بیش از حد شده است ومیگوید تا هر چند نه در سطح هشدار دهنده. سرمایه گذاران نیز باید داشته باشیم که HDFC Bank دارای بالاترین سهم از وام های نا امن (کارت های اعتباری و وام های شخصی) در 27.6 درصد از وام های خرده فروشی کتاب در میان خط مقدم بانک های خصوصی. آیا بانک می تواند در تلاش برای حفظ کیفیت دارایی های تحت بررسی در یک ولرم رشد اقتصادی وضعیت نیاز به نظارت.

در این زمینه در حالی که اصلاح در HDFC Bank سهام به نظر می رسد جذاب برای سرمایه گذاران نادیده گرفتن برخی از اساسی ترین نگرانی های اطراف آن می تواند بی پروا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>