HDFC بانک با تاخیر گزارش به قرعه کشی در هند تنظیم کننده

هند یکی از بزرگترین دفاتر اعتباری است به اطلاع بانک مرکزی در مورد تاخیر در دریافت اطلاعات از HDFC Bank Ltd. این کشور دومین وام دهنده توسط دارایی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

محلی واحد Experian Plc گفت: بانک مرکزی هند در ماه جولای که HDFC Bank شده است در اواخر ارائه جزئیات وام های آن از جمله وضعیت بازپرداخت آن میلیون ها نفر از خرده فروشی وام گیرندگان مردم افزود: درخواست نه برای شناسایی شود چرا که اطلاعات محرمانه است. چنین تاخیر شده است یک موضوع برای حدود دو سال به مردم گفت: بدون دادن جزئیات بیشتر از جمله در طول و یا میزان این تاخیر.

هند بانک ها به دنبال ارزیابی اعتبار وام گیرندگان بستگی اطلاعات از دفاتر اعتباری مانند Experian به خصوص در زمانی که soured بدهی است که انتظار می رود به افزایش توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. وام دهندگان موظف توسط RBI به ارائه اطلاعات در مورد وام گیرندگان خود را به Experian و سه نفر دیگر از دفاتر اعتباری به صورت ماهانه. HDFC بانک در هفته های اخیر به ارمغان آورد اطلاعات خود را به روز کنند.

همچنین بخوانید: HDFC راه اندازی 14,000 تومان کرور روپیه QIP در کف قیمت تومان 1,838; سهام تا 1.5%

یک سخنگوی HDFC Bank هرگونه تاخیر در عرضه اطلاعات است. “HDFC Bank همواره به اشتراک گذاری اطلاعات با ادارات اعتباری در زمان هر دو به عنوان یک ماده از سیاست و پیروی از مقررات” سخنگوی گفت: در یک ایمیل. “ما کاملا سازگار در این زمینه است.”

هر گونه اطلاعات با توجه به RBI بانک و دفتر اعتباری است که به شدت محرمانه سخنگوی Experian گفت: در یک ایمیل وقتی پرسیده شد که اگر HDFC Bank تاخیر ارسالی از داده ها. Experian عمل در چارچوب گذاشته RBI و مطابق با اعتباری اطلاعات شرکت (تنظیم) قانون از سال 2005 سخنگوی گفت.

بانک مرکزی نمی پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

دفاتر اعتباری عمل به عنوان یک نقطه مرکزی برای هند بانک ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در وضعیت بازپرداخت وام های خود را در یک محرمانه اساس. برای مثال اگر یک خاص شرکت و یا فردی قرض می افتد به عقب افتادگی با یک بانک اطلاعات از دفاتر می تواند به جلوگیری از وام دهنده دیگر از افزایش قرار گرفتن در معرض آن.

یک 2014 کمیته گزارش در این دفاتر فعالیت ها گفت که یک “مقدار کافی از کیفیت اطلاعات پیمانکاران یک جزء حیاتی” از هند مالی زیرساخت ها است.

بانک های کشور صورت چشم انداز بیشتر بدهی های بحرانی پس از بازپرداخت وام یخ به پایان می رسد در اواخر این ماه. RBI هشدار داده است که بد وام نسبت ممکن است تورم به دو دهه از 12.5 درصد در ماه مارس از 8.5 درصد در سال پیش از آن.

HDFC Bank مجموع وام کتاب Rs 10 تریلیون (134$میلیارد دلار) و بیش از 56 میلیون مشتریان براده نشان می دهد.

نمایندگان برای سه نفر دیگر از دفاتر اعتباری — TransUnion CIBIL Ltd. محلی واحد Equifax, Inc. و CRIF بالا علامت گذاری اعتبار خدمات اطلاعات — نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>