وزیر بهداشت می خواهد AFL را به پا زدن در


فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار تشویق کرده AFL به مطبوعات پیش با یکی از آن فصل به دلیل افزایش آن را به جامعه روحیه در حالی که پیشرو در ورزش دکتر هشدار داده است که اجتناب ناپذیر shut-فراز می تواند یک 17-دور نجومی در سال 2020 غیر ممکن است.

زمان سیدنی قوها دکتر ناتان گیبس حمایت AFL تصمیم به شروع فصل کرد و آن را اجتناب ناپذیر است که بازیکنان خواهد قرارداد این ویروس باعث نورد توقف.

Federal Health Minister Greg Hunt - wants the footy to go ahead.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار می خواهد پایی به پیش بروید.اعتبار:AAP

“این به خوبی می تواند که شما نیمی از موارد در زمان های مختلف. که ممکن است متوسط 12 هفته از پایی کنسرو شده. در واقعیت, آن را ممکن است دو سال به بازی بازی های 2020 رقابت” دکتر گیبس گفت.

آقای شکار و افسر ارشد پزشکی برندان مورفی اطمینان AFL اجرایی و کمیسیون که محدودیت نیست ممنوع بودن بازی های انجام شده و در واقع گفت: اولویت خود را برای بازی به پیش بروید.

تبلیغات

دولت نمی فشار لیگ به بازی اما هیزم آن موقعیت که آنها نه بسته شدن مدارس و یا استناد به یک ملی مستند.

آنها همچنین به شدت از این دیدگاه وجود دارد که نفع جامعه را در زمان بحران اجتماعی و عدم اطمینان برای فوتبال برگزار شود.

“شخصا نظر من این است که این یک گام مهم برای جامعه” آقای شکار گفت: در سه گانه M رادیو.

“این زمان فوق العاده ای است اما ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که می تواند مردم را به حد نرمال به عنوان امکان پذیر است. پس از آن است که تنها می تواند خوب و مثبت چیزی برای روحیه.”

دولت نیست بحث AFL را به بازی اما آن را تقویت قوی آن موقعیت که بازی نمی نقض قانونی یا بهداشت محدودیت در محل.

“این شاید 12 ساعت بحث در طول دوره روز و مسابقه بود برای حدود 11-و-یک-نیمی از آنها” Collingwood جمهور ادی مک گوایر گفت: سه گانه M.

مک گوایر گفت که AFL ارشد گیلان McLachlan استدلال در این کمیسیون در برابر AFL بازی در.

“گیل به اعتبار او تعقیب مورد به بازی نیست. این بود بی پروا پایی مردم فقط مایل به بازی و ادم هر کس دیگری” مک گوایر گفت.

دولت فدرال به اجرا در طیف وسیعی از اقدامات جدید برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله ممنوعیت غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر است.

McLachlan اعتراف کرد زمانی که او اعلام کرد که فصل آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه شب که قفل از طرفداران با توجه به این ویروس می تواند تمام فصل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>