دل شکستگی برای Jan کامرون و شاهزاده سیاه


این نمایشگاه که شرط Jan نیست خوشحال است. تازه از حفره حدود 300 میلیون دلار از فروش خود را در سهام Bellamy را در ماه دسامبر و آب بندی موفقیت خود را تصاحب کامرون را جلو تا به هوبارت دادستانی دادگاه در چهار هفته به صورت اتهامات جنایی برای گمراه شرکت تنظیم کننده.

مالی مجازات برای نقض این دو بخش از شرکت های بزرگ عمل می کنند پتانسیل را دارد که مجموعه خود را به عقب در حدود $40,000 – loose تغییر برای یکی از کامرون به معنای مالی است.

اما این اتهامات را نیز حمل پتانسیل مجازات از رد صلاحیت از شرکت directorships. این امر احتمالا تبدیل به بیشتر از یک مشکل برای کامرون است که یک سرمایه گذار سریال برای دهه.

Jan Cameron will face Hobart's Magistrates Court in March.

Jan کامرون را هوبارت دادستانی دادگاه در ماه مارس است.اعتبار:ارین جوهانسون

برای تنظیم استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون (ASIC) و یک پیروزی برابر کامرون خواهد نشان دهنده آبدار با مشخصات بالا سر و خدمت به عنوان یک هشدار به دیگران است.

تبلیغات

برای او بخشی از آن روشن به نظر می رسد کامرون نمی تواند رفتن به پایین بدون مبارزه. مشترک المنافع مدیر تعقیب عمومی منتقل شده و به اتهام کامرون چند ماه عقب بود اما نا امید مختلف حقوقی مانور.

ASIC مدعی است که او موفق به افشای واقعی خود قابل توجه سهم در Bellamy را که او گمراه تنظیم کننده هنگامی که او نتوانست به درستی افشای رابطه او با یکی دیگر از سهامداران سیاه و سفید شاهزاده پایه و اساس است.

کامرون سیاه, شاهزاده, انجمن ریخته به حوزه عمومی در سال 2017 زمانی که کامرون در کنار شاهزاده سیاه بود و تلاش به مرحله یک هیئت مدیره کودتا در Bellamy است.

دریایی ثبت نام نهاد شاهزاده سیاه بنیاد خصوصی برگزار شده بود یک 14.4 درصد سهام در Bellamy را پس از سال 2014. آن ثبت شده بود در سنگاپور و مستقر در محبوب پناهگاه مالیاتی در کارائیب است.

به گزارش Sydney Morning Herald در سال 2017 کامرون محروم داشتن یک علاقه شخصی شاهزاده سیاه بنیاد خصوصی ادعا تنها 2 درصد مستقیم سهام در Bellamy است. همچنین گزارش شده است که او را تکذیب کرد دانستن هویت صاحبان شاهزاده سیاه.

Bellamy مدیره تحت محاصره از کامرون راضی نیست. پس از آن رفت و حفر.

پس از آن نشان داد که کامرون و او مدت زمان طولانی وکیل Rodd پیترز شد مدیران یک سازمان خیریه السی, کامرون که به شاهزاده سیاه جوابگو است.

برای یک بازرگان که کارت تبلیغات کامرون را دریافت کرده است مقدار زیادی بیش از 30 سال گذشته.

روز جمعه پر شور از ASIC ممکن است ارائه پاسخ که چرا کامرون را فاش نمی کند او را به اتهام ارتباط با شاهزاده سیاه.

کامرون گفت که بررسی های مالی استرالیا در سال 2017 پس از ردیابی توجه به حال کشف رابطه بین Elsie کامرون خیریه اعتماد و سیاه, شاهزاده که او را “ساده لوحانه امید” به خاطر کمک مالی به Elsie کامرون بنیاد خصوصی به جای “پخش در سراسر اخبار”.

“فقط به این دلیل آن را در یک پناهگاه مالیاتی, آن را به چیزی برای انجام با مسائل مالیاتی,” او گفت: نقل شد در زمان.

ASIC مدعی کامرون را نقض رخ داده است در سال 2014 زمانی که بلامی را در ابتدا ذکر شده و او موفق به افشای 14.74 درصد بهره.

ASIC همچنین مدعی است که در فوریه سال 2017, کامرون تسلیم با Bellamy را قابل توجه دارنده توجه کنید که گمراه کننده بود.

برای یک بازرگان که کارت تبلیغات کامرون را دریافت کرده است مقدار زیادی بیش از 30 سال گذشته.

او تاسیس و بعد از به فروش می رسد ورزشی خرده فروش کاتماندو – حفاری با عنوان استرالیا چهارم ثروتمندترین زن است.

او عناوین ساخته شده دوباره چند سال بعد برای سرمایه گذاری در بسیاری دیگر از مارک های خرده فروشی – که بسیاری از آنها شکست خورده و بلعیدم بخش عمده ای از ثروت خود را.

پس از فروش خارج از کاتماندو های سرمایه گذاری در Bellamy را به نظر می رسد شده اند بر اساس ثروت او احیای.

برای یک دوره او به عنوان یک مدیر آلی لبنی شرکت بازاریابی است که خود را از طریق رفت و برخی از مو-بالا بردن مشکلات مالی است.

آن را به دست آورد توسط چین Mengniu Dairy شرکت در ماه دسامبر سال گذشته به 1.5 میلیارد دلار رسید.

کلاسیک, کارآفرین, او به عنوان یک سخت بازرگان اما نه کسی بوده است romanced توسط مظاهر غنی – قایق هواپیما و قصرها در سراسر جهان است.

او موفق او مجموعه ای از سرمایه گذاری های بین المللی از تاسمانی.

و در حالی که او است که به خوبی شناخته شده به عنوان یک فعال محیط زیست و رفاه حیوانات جنگجو او همچنین شناخته شده به عنوان کسی که خجالتی نیست و دور از یک شرکت و یا یک سیاسی نزاع و جدال.

او در حال حاضر رو به یک حقوقی و جدال با تنظیم خواهد شد که ناخواسته جذب تبلیغات است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>