باران های سنگین در بمبئی مانع JNPT بیمه بررسی آسیب دیده جرثقیل

با باران های سنگین در ادامه به شلاق شهر بمبئی این جواهر لعل نهرو پورت اعتماد (JNPT) در Navi Mumbai شده است و قادر به انجام برنامه ریزی بیمه بررسی پس از سه تا از آن نه کشتی به ساحل جرثقیل, سقوط چهار شنبه با توجه به بادهای قوی.

“در حال حاضر ما بیشتر متمرکز بر چک کردن اگر دیگر شش جرثقیل ها به درستی به عنوان رگ های برنامه ریزی شده در ترمینال و نیاز سه تا چهار جرثقیل زمانی که آنها خواب,” ارشد ترافیک تقسیم افسر در JNPT گفت: کسب و کار استاندارد است.

بیمه بررسی مقامات خواهد بود در آینده به امکانات روز جمعه به عنوان ادامه باران را نمی خواهد اجازه می دهد هر گونه بررسی در سایت در این برهه او اضافه شده است.

یک کشتی به ساحل جرثقیل, همچنین شناخته شده به عنوان کانتینر جرثقیل در کانتینر در پایانه های بارگیری و تخلیه وجهی ظروف از کشتی کانتینر.

“پس از دیده تعادل شش جرثقیل امروز (پنج شنبه) که در آن گزارش رضایت بخش است و جرثقیل ها در شرایط کار ترمینال آماده است تا به اسکله کشتی. وجود خواهد داشت هیچ عملیاتی اختلال با توجه به این سه آسیب دیده جرثقیل” مطلع رسمی.

تمام سه جرثقیل که فرو شد از جواهر لعل نهرو بندر و ترمینال کانتینری (JNPCT) که پورت خود ترمینال.

“حدود چهار رگ های برنامه ریزی شده در هر هفته در JNPCT و ما باید فاصله عروق در چنین شیوه ای است که استفاده از تعادل عملکرد جرثقیل اجازه می دهد تا عملیات انجام شود هموار” گفت: این مقام.

Nhava Sheva بین المللی ترمینال کانتینر (NSICT-DP World), دروازه پایانه های هند (GTI-APM Terminals) و بهارات بمبئی ترمینال کانتینر (BMCT)-چهارم ترمینال کانتینر دیگر سه پایانه در بندر کانتینری.

“ما ساخته شده است هر گونه تغییر در کشتی برنامه و هیچ برنامه ای برای انجام همان. ما در حال حاضر فقط در حال انتظار برای بیمه نظرسنجی به انجام به طوری که یک گزارش تهیه شده توسط پورت تیم به توان به (حمل و نقل) وزارت” ترافیک بخش رسمی اطلاع داد.

در میان همه گیر JNPT است که دیدن آن محموله حجم چیدن پیوسته است. بین آوریل-ژوئیه بندر به کار گرفته شده در یک ظرف ترافیک از 11,92,165 TEUs حدود 80 درصد از کل ترافیک آن را تا به حال به کار گرفته شده در مدت مشابه سال گذشته است.

در ضمن یک JNPT سخنگو گفت: عملیات در JNCPT ممکن است نهفته به حدی است اما خیلی زود به فاش کردن جزئیات به نظرسنجی هنوز در حال انجام و مقامات شده اند قادر به بیرون آمدن با هر گزارش مفصل.

در ماه جولای JNPT به کار گرفته 344,316 TEUs ترافیک کانتینر حدود 19 درصد از ماه قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>