قهرمان گروه Munjal تحسین IBC می گوید: هند در چارچوب مقررات بهبود

قهرمان سازمانی رئیس Sunil کانت Munjal گفت: نظارتی محیط زیست در کشور در حال بهتر شدن است و تنظیم کننده در حال حاضر پله در سرعت رسیدگی به بحران های مالی.

در رونمایی از کتاب خود ساخت قهرمان Munjal گفت که هند در حال حاضر دچار “درد از انتقال” و در چارچوب مقررات است تقویت شده است.

“بسیاری از سوالات در IBC مطرح شد اما راه آن است که عملکرد در 2-3 سال آینده را هموار عملکرد سیستم” Munjal گفت.

با توجه به Munjal IBC بود که نورد به آدرس NPA موضوع فاکتورها باعث ایجاد پلاک هندی, بانک ها شده است یک عامل کلیدی در بهبود سیستم مالی در کشور است.

قبلا وام دهندگان و سهامداران را مطرح کرده و از نگرانی به عنوان موارد کشیده در ماه ها و سال ها در NCLT و NCLAT و برخی از مهم ترین مواردی بود که در نهایت حل و فصل در دیوان عالی کشور است.

مقامات صنعت اگر چه احساس اعتماد به نفس در IBC نبود متزلزل دهندگان احساس IBC است وقت گیر و طولانی و پر هزینه روند. برای مثال منابع پیشنهاد شده است که هزینه قانونی برای حل و فصل Binani سیمان عبور کرده Rs 30 کرور زمان پرونده وارد دیوان عالی کشور است.

در RBI مداخله در بله بانک و SBI طرح را انتخاب کنید تا 49 درصد سهام را در محاصره وام دهنده خصوصی Munjal گفت: “آن را می فرستد یک سیگنال مخلوط. از یک طرف آن را ثابت می کند که نهادهای نظارتی بیدار هستند اما در همان زمان آن را ترس بسیاری از مردم که می تواند دسترسی به آنها سپرده است.”

Munjal گفت: در 10 سال گذشته هند شده است قادر به توجیه یک بخش قابل توجهی از آن مقررات و قوانین و دارد که بیشتر در ساخت.

در مورد خواسته دولت از اقتصاد او گفت که انتظار می رود که مصرف ممکن است شروع به چیدن از 2-3 ماه آینده اما آن را به 5-6 چهارم به صورت کامل تکامل یافته بازیابی به مرحله.

“با این حال coronavirus ممکن است یک بذله گو در بسته. من نگران هستم اما نگران نیست. تاثیر منفی این ویروس باید شروع به عقب نشینی کردند اما به آن نیاز دارد دیده می شود چگونگی اثرات آن” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در مورد GST عقلانی, Munjal گفت که اگر چه مفهوم اولیه از GST ساده بود اما با توجه به یک “بسیاری از سازش سیاسی”, GST پیچیده است در شکل فعلی آن است. او انتظار دارد که این عوارض در اطراف آخرین ساختار مالیاتی باید خطاب و GST در نهایت تکامل را به یک فرم ساده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>