اوج فیلم تیم با Studiocanal در ‘شاکلتون’ با بازی تام هاردی (منحصر به فرد)

David Heyman را اوج فیلم های این شرکت در پشت این سال را داغ اسکار رقیب “Once Upon a Time in Hollywood” و “ازدواج داستان” است که به تولید “شاکلتون” این طولانی-gestating biopic افسانه ای polar explorer آقا ارنست شاکلتون با تام هاردی در هیئت مدیره برای بازی در نقش عنوان.

نوشته شده توسط “تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس” کاتب Peter Straughan, “شاکلتون” خواهد reteam اوج فیلم و Studiocanal که اخیرا تحویل دو موفق “پدینگتون” فیلم و مارک موندن در آینده “راز باغ”.

Studiocanal است که به طور کامل به امور مالی این فیلم شده است در حال توسعه آن برای چهار سال اما با توجه به مقیاس و دامنه پروژه این نیاز به یک جامد تولید شریک است.

با “هری پاتر” تولید کننده Heyman در حال حاضر در هیئت مدیره بلند پروازانه فیلم بیشتر از یک احتمال واقع شدن ساخته شده است. هر دو هاردی و Straughan متصل شده به پروژه است که در اوایل توسعه پس از سال 2016.

شاکلتون led انگلیسی اعزامی به قطب جنوب بیش از 100 سال پیش. در طی یکی از سفرهای خود در کشتی استقامت بود خرد شده در بسته یخ و شاکلتون led خدمه اش در یک ماه-سفر طولانی در درجه حرارت زیر صفر تا آنها به زمین جامد.

محبوب ترین ها در انواع

شاکلتون زندگی که قبلا با الهام از دو بخش ویژه “شاکلتون” از انگلستان پخش کانال 4, عنوان توسط Kenneth Branagh و که موفق به کسب هر دو بافتا و جایزه امی به دست آورده و نامزدی گلدن گلوب.

اوج و Studiocanal خواهد شریک زندگی آینده بر روی صفحه نمایش بزرگ اقتباس از “پی پی جوراب بلند” این عزیز آزاده دختر کوچولو ایجاد شده توسط افسانه ای سوئدی نویسنده آسترید لیندگرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر