HGTV می پرسد می شود Renovators به ضبط خود را برای سری جدید

چگونه می توانم به شما نشان می دهد مردم چگونه به بازسازی حمام و یا ارتقاء یک آشپزخانه هنگامی که شما نمی توانید ترک خانه خود را ؟ HGTV در حال آزمایش یک راه حل.

کشف خانه متعلق به-بهبود شبکه استخدام یک آرسنال در خانه-هنر کارشناسان اما در زمانی که یک بیماری همه گیر است که نگه داشتن مردم در خانه های خود هیچ یک از آنها را می توانید به مقابله با یک پروژه است. بنابراین HGTV به دنبال “جان صاحبخانه” که نیاز به کمک به دوباره انجام دادن اتاق های مختلف در خانه های خود و در حال حاضر به مربی از راه دور برای یک سری جدید “طراحی در درب خود را” سپس ثبت پیشرفت خود را خود را. صاحب خانه که ممکن است علاقه مند می توانید ایمیل خود را در داستان ها و عکس های از اتاق آنها می خواهند برای تبدیل به designatyourdoor1@gmail.com و یا بازدید از HGTV.com/beonhgtv برای اطلاعات بیشتر

این ایده فقط ممکن است در نهایت انجام آن را به خودتان تلویزیون. شرکت کنندگان می توانند انتظار را به استفاده از همه چیز از ماشین آلات دوخت به رنگ برس به woodworkign ابزار. HGTV گفت آن آغاز خواهد شد از راه دور تولید برای “طراحی در درب خود را” در اواخر این ماه.

“ما صرف زمان زیادی را در خانه و در اطراف ما کسانی هستند که به انجام است که ما دیگر نمی تواند چشم پوشی گفت:” جین Latman رئیس جمهور HGTV, در بیانیه ای. “خبر بزرگ است که اگر شما می خواهید کمک HGTV آماده است با کارشناسان مورد اعتماد است که می تواند راهنمای شما را از آغاز تا پایان. از طریق فن آوری شما می توانید آنها را دعوت به خانه خود را به آنها نشان می دهد خود را به چالش و ما ارسال خواهد شد راه حل خود را به درب جلو.”

این برنامه اگر آن را راه اندازی با موفقیت خواهد بود که آخرین مانور با کشف به افزایش عرضه در خانه گرا شبکه های مانند HGTV و شبکه غذایی با unscripted برنامه نویسی است که با استفاده از شرایط موجب فعلی بیماری همه گیر کوروناویروس به معرفی مفاهیم جدید. “ما همه به دنبال راه هایی برای شاد ماندن و متصل و یک سری مثل این احساس می کند حق, راست, در حال حاضر,” گفت: Latman.

شبکه غذایی به تازگی رونمایی از سری جدید بازیگران قابل اتکاء شخصیت Guy Fieri خواهد شد که با استفاده از خود “Diners, Drive-Ins and Dives” به ویژگی های دستور العمل های از آشپز او بازدید کرده است در سفر خود را. پیچ و تاب: Fieri آنها را خود با مربیگری از کسی که شام میخورد مالک او را نشان داد که این ظرف در وهله اول. مواد غذایی دیگر شبکه شخصیتهای نیز دور تا به اصطلاح “قرنطینه” برنامه نویسی است که ویژگی های آنها را ساخت در حالی که مواد غذایی در خانه.

انتخاب مالکان را مجبور مجازی مشاوره با یک HGTV کارشناس پس از دریافت یک بسته شخصی طراحی عناصر. تمام متقاضیان باید آماده به انجام کار خود را با استفاده از ویدئو کنفرانس ها و دستگاه های ضبط خود را پیشرفت در تجهیزات ارائه شده به آنها توسط HGTV. HGTV گفت: مالکان می توانید بپرسید هر کسی که آنها می خواهند برای کمک به ارائه هر کسی که شرکت باقی می ماند در زیر همان سقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر