امنیت بالا در بازارهای بین المللی ورود به ملبورن گرفته به تاج و تخت برای قرنطینه


مسافران با پوشیدن ماسک و دستکش ظ آرامی قرمز Skybuses در صبح روز یکشنبه و shepherded یکی یکی به تاج تفرجگاه.

سنگین پلیس و نیروهای امنیتی حضور flanked هتل entryway و مسدود اطراف پياده.

Victorian residents returning from overseas are being bussed from the airport to the Crown Promenade hotel in Southbank where they will spend 14 days of forced isolation in a bid to flatten the curve of cases of Covid19 in Victoria.

ویکتوریا ساکنان بازگشت از خارج از کشور هستند در حال bussed از فرودگاه به تاج تفرجگاه هتل در سوتبنک جایی که آنها صرف خواهد شد 14 روز مجبور انزوا در تلاش برای پهن کردن منحنی از موارد Covid19 در ویکتوریا. اعتبار:پنی است.

این روند تقریبا آنچه شما می خواهم انتظار برای یک گروه از مسافران خسته رفت از فرودگاه ملبورن – بعد از پله اتوبوس با بار خود را در دو بررسی در مراحل آغاز شد و در هتل جلوی میز با دستکش کارکنان در نظر گرفتن جزئیات و توزیع کلید اتاق.

دوستان و خانواده که تا به حال تقسیم شده است در سراسر اتوبوس پیوست در راهرو با فرایند تخلیه هر اتوبوس با هر مسافر نگه داشته و در فاصله گرفتن حدود ده دقیقه.

تبلیغات

تا 1500 مسافران در حال انتظار برای بازگشت به ویکتوریا در روز یکشنبه خود را آغاز اجباری 14-روز هتل lockdown.

کسانی که شکستن قرنطینه صورت یک نقطه خوب از $1652.

ویکتوریا پلیس را اجرای قرنطینه پشتیبانی شده توسط نیروی دفاع استرالیا سربازان.

برتر Daniel Andrews گفت: دولت صنعت هتلداری در حال ارائه یک ترکیب 26,000 تخت با حدود 5000 آماده برای رفتن به زمانی که اجباری دوره قرنطینه را به اثر در نیمه شب روز یکشنبه.

محل اقامت غول تلاش شده و همه از آن 140 هتل در سراسر کشور برای استرالیایی ها تحت اجباری دو هفته انزوا در حالی که تبدیل به یکی از ساختمان آن به موقت “مرکز بهداشت” برای افراد مبتلا به COVID-19.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>