Laney گروه رسانه بازوی ادعا چرخش و برنامه و خدمات در کشورهای جدید

شرکت رسانه ای از Laney گروه در روز جمعه گزارش سود سالانه Rs 110.05 کرور که در برابر از دست دادن تومان 303.43 کرور از یک سال پیش گفته شد کسب و کار خود شاهد یک turaround.

NXTDIGITAL گفت: آن 5.2 میلیون مشترک از طریق محلی اپراتورهای کابلی (LCOs) و کوچکتر multisystem اپراتورها (MSOs) در سراسر 1,500 شهرها و شهرستانها در هند و آن را برای گسترش برنامه های ماهواره ای خود را از خدمات در سارک بلوک و دیگر استان ها

Vynsley Fernandes مدیر اجرایی NXTDIGITAL گفت: این شرکت تصمیم به هدف قرار دادن اهداف خاص و یا kpi ها (key performance indicator) که با ارائه نه تنها پایدار و مدل کسب و کار; اما اهرم برای رشد در دیجیتال پارادایم کمک این شرکت به نوبه خود در اطراف.

این شرکت همچنان به تمرکز بر روی سریعترین بخش در حال رشد از نیمه شهری و روستایی هند در حالی که رشد متوسط درآمد به ازای هر کاربر (ARPUs) از طریق خدمات ارزش افزوده و تمایز محصولات در شهرستانها. محصولات جدید از جمله لایه بندی کابل TV با باند پهن و خدمات ارزش افزوده همراه با 24X7 خدمات در زمین باید بیشتر شتاب رشد.

“ما حفظ شود ما از قبل پرداخت می شود مجموعه در حدود 100%, در حالی که اطمینان از پایین بوسیله اسباب گردنده از طریق متمرکز E&R (نامزدی & گير) مدل. این سال شاهد ما نیز اهرم ما موقعیت رهبری در فن آوری در حالی که بهبود هزینه بازده گفت:” Fernandes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>