‘His Dark Materials’ مشتریان را Scrubs برای انگلستان پزشکان مبارزه با کروناویروس

مشتریان پشت Bad Wolf-تولید HBO و BBC فانتزی سری “خود را از مواد تیره” باید ایران را scrubs برای کارکنان پزشکی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در انگلستان

این ابتکار با عنوان “کمک به لباس پزشکان,” به ارمغان می آورد با هم تعدادی از کارکنان در سری صحنه و لباس وزارت در کاردیف, ولز و در سراسر انگلستان به کوک پوشاک و عرضه خدمات بهداشت ملی (NHS) بیمارستان های نزدیک به آنها را.

“این باید همه چیز را سریعتر و نگه داشتن هزینه های پایین و در حالت ایده آل نگه داشتن هر گونه خطر سرایت به حداقل” این گروه گفت: در جمع آوری کمک های مردمی کرد.

“ما در حال ارتباط با کارکنان بیمارستان به طور مستقیم در این مناطق زندگی می کنیم و مشاوره گرفتن از آنها در مورد آنچه آنها نیاز دارند به طوری که ما می توانیم به طور خاص به آنها کمک کند. طبیعت چگونه این ویروس گسترش این معنی است که تقاضا برای scrubs است به خصوص بالا است.”

این گروه تشکیل شده بود “His Dark Materials”, صحنه و لباس, سرپرست Dulcie اسکات و جمع آوری کمک های مالی اعضای تیم شامل سری طراح صحنه و لباس کارولین مک کال ساعات پر بیننده امی برنده برای “Downton Abbey” را به عنوان به خوبی به عنوان فیونا مک کین Ellie Munro, ژاکلین Sewry کتی تیت و اما-جین هفته.

راه اندازی شنبه این گروه در ابتدا مجموعه ای برای افزایش £1,500 ($1,857 فتح کند گرفته شد) اما صبح روز دوشنبه جمع آوری کرده بود £8,165 ($10,109).

“من خیلی خوشحال به گزارش که این رفته راه فراتر از هر یک از انتظارات ما — هر دو در کمک های مالی و نیز ارائه می دهد کمک” گفت: Scott. “بسیاری از صحنه و سازندگان باید به ما ملحق شد و ما شده اند قادر به سفارش تعداد زیادی بیشتر پارچه را بسیاری از اسکراب (و) رسیدن به دیگر نقاط کشور است.”

“اول تحویل از پارچه است که با توجه امروز است. مهارت های این افراد با استعداد همراه با شگفت انگیز خود را سخاوت به این معنی است که تا پایان این هفته وجود خواهد داشت NHS کارگران با ماندگاری فوق العاده جدید مالش.”

بر اساس رمان سری توسط فیلیپ پولمن “His Dark Materials” تولید شده توسط گرگ بد و خط جدید محصولات, برای BBC و HBO.

ابتکار عمل می آید در یک زمان بسیار سخت برای انگلستان که گزارش شده بیش از 19,500 coronavirus موارد به عنوان یکشنبه و 1,228 مرگ و میر ناشی از شنبه. حدود 20,000 سابق بیمه خدمات درمانی کارکنان را بازگشت به کار برای کمک به بیمارستان ها مبارزه با بیماری همه گیر در حالی که 750,000 اعضای عمومی نیز به طور داوطلبانه خدمات خود را برای کمک به این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>