تاریخی ببر-طوفان معامله وام به اتفاق می افتد برای دور سه


پس از تعداد بی شماری از غلط شروع می شود, NRL است در مورد گرفتن این بازیکن برای اولین بار “وام” تنظیم شده است.

ملبورن, فاحشه عالی, هری اعطای تنظیم شده است و ستد می شود برای Wests Tigers مرکز پل Momirovski در زمان برای آنها را به در دسترس خواهد بود برای جدید خود را با باشگاه در سه دور. یکی از آخرین پیچ و تاب و در خور یک حماسه است که کشیده در ماه.

Momirovski مشتاق به بازگشت به ببر در پایان فصل جاری و مدیریت برگزاری برای تمدید قرارداد قبل از موافقت با مبادله. ببر داده شده است تا روز جمعه به ثبت جدید دو سال معامله برای Momirovski و یا در معرض خطر مبادله یک بار دیگر ریشه.

پیچیده مسئله این است که این واقعیت coronavirus شیوع اتحاد تیره و ابر آلود بازار ارزش از تمام بازیکنان داده شده آنها ممکن است نیاز به قطع پرداخت اگر 2020 رقابت قرارداد و یا لغو در دسترس نباشد. اما طرفین در حال انتظار برای حمله به یک آرایش.

تبلیغات

این NRL راضی است این تیم خواهد بود و دستمزد کلاه سازگار اگر مبادله پیش می رود در ابتدا پس از مسدود کردن حرکت بیش از یک $15,000 اختلاف در بازیکنان حقوق. این حرکت است که به سرعت دنبال پس از یک سریع تر از حد انتظار بهبود از طوفان ابزار Brandon Smith است که انتظار می رود به بازگشت از شکسته cheekbone در سه دور.

Melbourne's Harry Grant is heading to Wests Tigers.

ملبورن هری اعطای عنوان شده است به مغرب ببر.اعتبار:AAP

Brandon Smith را ارائه پوشش برای قهرمان شماره 9 Cameron Smith, اعطای آزادی به ارزش درجه اول تجربه در Tigers امکان پذیر نیست در این فصل در ویکتوریا.

طوفان مشاهده گرانت به عنوان یک دراز مدت جایگزینی برای کامرون اسمیت و نوجوان دارای یک بند در قرارداد خود را اگر اسمیت نمی بازنشستگی در پایان فصل. که بی درنگ ملبورن را زود هنگام تماس در کامرون اسمیت آینده به ارائه وضوح بیش از اینکه خود را البدل باقی می ماند قرار داده است.

گرانت در حال حاضر در موقعیت منحصر به فرد جایگزینی افسانه ای با چنگک جمع کردن رابی فرح و کامرون اسمیت در فصل پی در پی یک کار بزرگ برای یک بازیکن فقط با دو NRL حضور خود را به اعتبار. اما خوب قضات معتقدند او پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین ساختگی نیمه در بازی.

اعطای انتظار می رود که به طوفان تیمی را در کرنوللا در Kogarah در شنبه شب و پس از آن باقی می ماند در سیدنی به لینک بالا با ببر بلافاصله پس از آن.

صحبت هرالد ماه گذشته یک نا امید گرانت گفت که او امیدوار موقت حرکت به ببر در نهایت اتفاق می افتد.

“برای توسعه اعتقاد من گام بعدی برای من این است که بازی به NRL و متاسفانه من نمی خواهد بیش از حد بسیاری از بازی ها در ملبورن” گرانت گفت.

“آنچه که من در حال حاضر نیاز به توسعه عاقلانه است که برای بازی پایی در یک سطح بالاتر در NRL. من ممکن است به تعقیب آن در جاهای دیگر و ببر یک فرصت خوب برای هر دو طرف است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>