‘تاریخ’: تمساح طول می کشد برای اولین بار خون در نبرد با کاتالیزور


مسابقه مدرن-day نسخه از Bonecrusher v ما Waverley ستاره ثابت برجسته در Flemington در روز شنبه به عنوان تمساح خون برگزار کردن رقیب جدید کاتالیست در یک فریبنده جنگ در CS هیز سهام.

سه ساله شتافت در کنار بیش از کل 1400 متر سفر پس از سوارکار اسب دوانی شدن جیمز مک دونالد مشغول به کار کاتالیست در خارج از دروازه را به یک موقعیت رو به جلو در gelding.

Unrelenting: Alligator Blood and Catalyst were neck-and-neck at Flemington.

بی امان: تمساح خون و کاتالیزور بودند گردن و گردن در Flemington. اعتبار:گتی ایماژ

تمساح خون مربی دیوید Vandyke گفت: او فکر New Zealander که قرار بود به اجرای بیش از بالای اسب خود را, اما پسر از همه بیش از حد سخت کشیده گردن خود را بیش از گذشته 50 متر به غالب توسط یک حاشیه بسیار باریک.

“که شما به پایین در تاریخ است که مسابقه را” Vandyke گفت.

تبلیغات

“کمی Queenslander کردن بوم و می آید و آن می کند. که شگفت انگیز بود و استرالیا و نیوزیلند.

“من فکر می کنم او نیاز به خود را در بهترین شکل به نفع خود است. من فکر دیگری به حال ما. او مرتب کردن بر اساس نرم شده کمی توسط کاتالیست های اولیه.

“ما هرگز با او سر و سر در مقابل یکی دیگر از اسب. او معمولا وجود دارد بسیار سریع است و او غالب و روز فوق العاده ست ضرب و شتم او را [در کولفیلد Guineas] او واقعا خاموش کردن کمی.

“اعتبار کامل برای دومین اسب من اسب مرسی. او چیزی واقعا خاص است.”

این اولین بار بود از آنچه که به احتمال زیاد سه درگیری بین دو ستاره این پاییز با هر دو رود به پیشرفت به سوی استرالیا Guineas در زمان دو هفته قبل از یک شیب در All-Star مایل.

کاتالیزور که انجام شده یک کیلوگرم بیشتر از خون تمساح در شنبه دیدار خواهد کرد همتای خود بهتر است در این وزن در زمان آینده.

David Vandyke kisses Alligator Blood after the CS Hayes Stakes.

دیوید Vandyke بوسه تمساح خون پس از CS هیز سهام. اعتبار:گتی ایماژ

“من فکر نمی کنم او را بخورند تا امشب پس از آن” Vandyke گفت: از تمساح خون.

“من به دنبال در sectionals و من دیدم رفتن آنها همراه و من فکر کردم هی او می گذرد به خوبی برای پیروزی در این.

“آنها دو طبقه بالا اسب. زمان فرار آنها برای آخرین 400 باور نکردنی بود و آنها را گام به گام.”

تمساح خون در اسب دوانی Ryan Maloney خوشحال شد با راه سوار خود را خرج پاسخ خود را در هر مصرانه اعلام این هیجان انگیز ترین مسابقه او تا کنون زده است.

“بسیاری از برنده او نیست بیش از اعمال خود. من رفتم 100 متر و به من گفت: به جیمز [مک دونالد] ” ما باید خودمان را یک بازی مسابقه.’

“ما تا به حال آن را آسان در مقابل او قرار داده و آن را برای من زود است. من آدم فقط آن را می خواستم. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. او رهبری چندین بار و او فقط نگه داشته به آینده را از آن واقعا سر سخت.

“این واقعی بود ding-dong. من شده اند در یک مسابقه در این کلاس با دو اسب که می خواستم به نفع خود به همان اندازه به عنوان هر یک از دیگر.”

کاتالیست مربی کلیتون Chipperfield معتقد است که فاصله اضافی استرالیا Guineas و همه ستاره مایل را با توجه به اسب خود پایین به زمین.

“من بسیار خوشحال هستم که با. او منعکس کردن و قرار دادن خود وجود دارد و ما زمان زیادی از شانس بد از این معادله با داشتن او مفید است. که یک سگ خوب مبارزه را در یک مایل,” او گفت:.

“ما به برنده یک کیلو و مورد ضرب و شتم بینی.

The look of intent: Jockey Ryan Maloney rides Alligator Blood to the win.

نگاه از قصد: اسب دوانی Ryan Maloney سواری تمساح خون به نفع خود. اعتبار:گتی ایماژ

“وزن بود مزیت دیگر پسر اما ما نمی تواند نا امید کرد. این نبود باید برنده مسابقه, اما ما نیاز به دانستن اگر او رقابتی و او قطعا در پاسخ به این سوال.

“1600 متر از Guineas کت و شلوار خود را بهترین sectionals شده اند بیش از یک مایل. او را به لذت بردن از یک مایل. وجود دارد هیچ بهانه ای امروز. ما باید دو هفته به مسابقه اصلی. Guineas است یکی از ما می خواهید, اگر او می کشد تا 100 درصد بعد از Guineas ما فشار به All-Star مایل.

“او یک جانور بدون اولاد او را در اینجا به مسابقه,” او گفت:.

آنتونی فریدمن بود به همان اندازه تحت تاثیر قرار گرفته با تلاش سوم قرار Godolphin متعلق به Chenier ساخت یک دیرهنگام فصلی ظهور

“ما واقعا خوشحال برای اولین بار برای تقریبا یک سال. او را بزرگ نشان داد و او را به علامت” فریدمن گفت.

او بیش از حد در حال حاضر به احتمال زیاد به فشار بر روی Guineas.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>