ضربه فنی قطعی برای 12 ساعت RTGS, نفت معاملات بازسازی در RBI

معاملات از طریق الکترونیکی ملی انتقال وجه (نفت) و زمان واقعی ناخالص حل و فصل (RTGS) که تحت تاثیر قرار گرفتند برای تقریبا 12 ساعت آغاز و تا روز دوشنبه نیمه شب با توجه به ویژگی های قطعی در بانک مرکزی هند شده اند ترمیم به حالت عادی. با توجه به هندو Businesslineمشکل به نظر می رسید که مواجه می شوند توسط هند مالی فناوری & Allied Services (IFTAS) یک RBI تابعه هنگامی که حرکت بازیابی سایت از یک مکان به مکان دیگر.

“ما در حال تلاش برای تکمیل پایان روز برای RTGS معاملات روز قبل. شروع از روز برای RTGS اتفاق افتاده است. نفت معاملات در حال حاضر بازسازی شده” یک بانکدار گفت Businessline در روز سه شنبه و افزود که در حالت عادی در RTGS بود و انتظار می رود به طور کامل دوباره بازسازی شد.

نفت است که در سراسر کشور سیستم پرداخت تسهیل یک به یک نقل و انتقال وجوه. تحت این افراد و شرکت ها و شرکت ها می تواند به صورت الکترونیکی انتقال وجوه از هر شعبه بانک برای هر فرد شرکت یا شرکت های بزرگ با داشتن یک حساب کاربری با هر شعبه بانک در کشور های شرکت کننده در این طرح است. هیچ محدودیتی وجود ندارد — حداقل و یا حداکثر در مقدار بودجه ای است که می توان با استفاده از نفت.

زمان واقعی ناخالص حل و فصل (RTGS) یک سیستم که در آن وجود دارد و مداوم در زمان واقعی حل و فصل از نقل و انتقال وجوه به صورت جداگانه در یک معامله با معامله بر اساس. این سیستم در درجه اول به معنای بزرگ-ارزش معاملات است. در حالی که این مقدار حداقل است که می تواند واریز از طریق RTGS تومان 200,000 وجود ندارد فوقانی سقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>