آمار کمدی فرانسه ‘تماس با عامل من!’ پایان فصل چهار (منحصر به فرد)

فصل چهارم از ضربه درام فرانسوی “تماس با من عامل!” خواهد بود و آخرین آن با توجه به نشان می دهد تولید کنندگان.

Aurélien بزرگتر و هارولد والنتین پاریس مبتنی بر مادر تولید است که تولید می کند با نشان دادن Mon Voisin محصولات را تایید کرده اند به انواع مختلفی که کمدی – سرچشمه با پخش عمومی, France Télévisions و محلی شناخته شده به عنوان “Dix pour cent” – که به پایان فصل جاری است که در حال حاضر در حال تیراندازی است.

“با این حرف ما احساس می کنیم ما گفت آنچه مورد نیاز گفته شود” می گوید والنتین. “به جای انجام کاری مانند” The Good Wife ” که در آن ما تقسیم تیم و ایجاد یک دشمن و یا دشمن ما خوشحال با آنچه که ما در حال انجام است. آن زمان مناسب برای نزدیک نشان می دهد.”

پرسید که آیا یک فیلم می تواند شاید تحقق بیشتر پایین خط والنتین اشاره می کند که “برخی از مردم در مورد آن صحبت کنید. ما را ببینید.”

“ما نیاز به پیدا کردن داستان راست و درست ماشه برای داستان. ما بسیار خوشحال با این چهار فصل و به حرکت به جدید نشان می دهد,” او می گوید.

“تماس با من عامل!” حول محور زندگی شخصی و حرفه ای یک تنگ-گره ناکارآمد تیم پاریس استعداد عوامل است. نشان می دهد که عرضه در سال 2015 در فرانسه 2 جهانی شد احساس زمانی که آن بود و توسط Netflix بکشد. فرمت شده و optioned است در تعدادی از بازارها از جمله انگلستان و کانادا است.

در انگلیس در تیتر عکس و برون Studios در حال توسعه انگلیسی اقتباس و در حال حاضر در حال تبادل به رسانههای محلی.

بزرگتر و والنتین در حال حاضر در کار در فرانسه 2 کمدی درام “لا Garçonne” است که مجموعه ای غیرمتعارف در دهه 1920 در پاریس و زیر کارآگاه زن لوئیس Kerlac که باید تظاهر به برادر دوقلوی او به کرک یک مورد که پاک نام او قتل است. نشان می دهد که فروخته می شود در سطح بین المللی توسط یک سرگرمی.

والنتین می گوید: “سال 1920 است که در آن زنان بودند به دست گرفتن کنترل زندگی خود و آغاز دوران مدرن ما بلکه زمانی که آنها در حال تغییر بیش از حد. نشان می دهد که واقعا در مورد امروز فمینیسم – آزادی زنان بلکه آزاد مردان است.”

بزرگتر می افزاید: “(Kerlac) به بررسی این مورد به عنوان یک انسان در طول روز و به عنوان یک زن در طول شب و…آن را بسیار معاصر; آن می تواند محل در حال حاضر با مشاغل مختلف و شخصیت است.”

France Télévisions پاسخ نمی دهند به اظهار نظر در مورد پایان دادن به “تماس با من عامل!” توسط انتشارات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر