HNIs خالص خریداران در میان نوسانات با Rs 1,392-cr جریان در 15 جلسه

در دوشنبه 16 مارس در 11:30 am به عنوان بازارهای شروع یک هفته است که می بینید S&P BSE Sensex سقوط به زیر 30000-علامت گذاری به عنوان یک شرکت شناخته شده با تعداد زیادی از بالا خالص ارزش مشتریان به یک کنفرانس تلفنی. این توصیه آنها برای افزایش تخصیص سهام.

حداقل برخی از بالا خالص ارزش افراد (HNIs) به نظر می رسد شده اند مشابه مشاهده. آنها شده اند خرید در میان ضعف عمومی است که مشخص مارس محرومیت چند جلسه است. این Sensex شروع به پریدن کرد حدود 15 درصد در سه روز گذشته هر چند در 29,946.77 (از روز شنبه نزدیک) آن باقی مانده خجالتی 30,000-علامت گذاری و 29.2 درصد آن اوج 42,273.87 به دست آمده در 20 ژانویه.

تبادل داده ها نشان می دهد مداوم خرید تومان ارزش 1,391.6 کرور در 15 جلسه. آنها خالص خریداران در هر یک از این جلسات. این تضاد تومان 4,790.9 کرور فروش خالص پس از ژانویه 1. تجزیه و تحلیل بر اساس BSE داده که به جزئیات از رده عاقلانه گردش مالی. رده ‘مشتریان’ شامل غیر نهادی جریان می یابد. غیر مقیم سرخپوستان (NRIs) و اختصاصی معامله گران نیز از مطالعه خارج شدند که برگ سرمایه گذاران خرده فروشی و HNIs.

Chart

بخش عمده ای از خرید با ارزش است که به احتمال زیاد از HNIs یک کارشناس بازار گفت: به عنوان آنها تمایل به تسلط از نظر ارزش خرید به دلیل حجم از پرتفوی خود را.

نیز وجود دارد برخی از انتخابی افزایش جریان به مدیریت نمونه کارها خدمات (PMS) طرح و جایگزین صندوق های سرمایه گذاری (AIFs) با توجه به صنعت ناظران. “ما در حال گرفتن چند بالا به یو پی اس به PMS طرح و اشتراک به سهام مرتبط با AIFs” گفت: Nimish شاه سر از سرمایه گذاری در BNP Paribas مدیریت ثروت. او گفت: سرمایه گذاران که پول نقد به دنبال به دست آوردن حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض خرید به بزرگ کلاه شرکت در یک مبهوت راه پس از سقوط است. انتخاب کلاه کوچک و اواسط کلاه ارزیابی نیز دیده می شود به خصوص جذاب.

دانیل G, M, موسس-مدیر در صنعت-ردیاب PMS بازار گفت: برخی از مدیران نمونه کارها باید عملکرد بهتری نسبت به یک نسبت صورت انتخابی نقاشی در سرمایه گذاران. “که در جریان است وجود دارد,” او گفت: هر چند به طور کلی جریان باقی می ماند در زیر سطح قبل از دیده می شود تغییرات قانونی از جمله دو برابر شدن سرمایه گذاری حداقل به 50 تومان lakh.

chart

اکثر مشتریان سرمایه گذاری در اختیاری PMS طرح که مدیر صندوق باعث می شود تصمیمات سرمایه گذاری. بخش دیگر شامل مدیر نمونه کارها اقدام با توجه به مشتری جهت و یا ارائه مشاوره.

“مردم می ترسند… آنها نمی دانند که راه آن (شاخص) حرکت خواهد کرد. برخی از افرادی که در آنجا بودند در بازار برای مدت زمان طولانی در حال قرار دادن در پول” گفت: Satish منون مدیر اجرایی در Geojit خدمات مالی.

اخیر سقوط بازار انعکاسی است از اقتصادی دررفتگی و درآمد, درد, آن خواهد شد بازی بیش از یک مدت طولانی با توجه به مارس 25 استراتژی گزارش از شرکت کارگزاری Edelweiss و اوراق بهادار نوشته شده توسط تحلیلگران Aditya Narain, Prateek Parekh و skip prince Udecha. آن اشاره کرد که از سقوط است به احتمال زیاد به ادامه در حال حاضر و برخی از بخش ها مانند داروسازی (داروسازی) و فناوری اطلاعات (IT) به احتمال زیاد رهبران در روز های آینده.

“ما…تماس با یک تنظیم مجدد از بخش ها و شرکت رهبران; داروسازی خدمات IT و مخابرات به خوبی می تواند رهبران بازده سود سهام و ارزش مطلق هستند…(خطر-تنظیم)… ؛ * financials خواهد تاخیر در مرحله تثبیت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>