خود را نگه دارید کاسه برنج بصورتی پایدار و محکم پر کردن آن با دانه: چین به مردم آن

چین بر اهمیت نگه داشتن مردم “کاسه برنج” پر شده در داخل کشور رشد دانه در زمانی که در دسترس زمین های کشاورزی است که کم شدن آب و تبدیل شدید تر و واردات ارزان تر هستند.

“اگر شما به اندازه کافی دانه, شما لازم نیست به وحشت” وزیر کشاورزی هان Changfu نوشت: در یک قطعه نظر در روزانه مردم در روز جمعه. “مردم چین برنج کاسه باید همیشه برگزار خواهد شد بصورتی پایدار و محکم در دست خود ما است و باید کامل به طور عمده از دانه.”

این کشور اقدام به خرید سنگین مقدار از دانه های سویا و ذرت و پنبه و گوشت خوک از ما نظر می آیند به عنوان تشدید تنش با واشنگتن بیش از همه چیز از امنیت سایبر به هنگ کنگ. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا شده اجرایی دستور منع شهروندان آمریکایی را از انجام کسب و کار با چینی ها متعلق به Infinite و WeChat نرم افزار ابتدا 45 روز از در حال حاضر.

چین بزرگترین مصرف کننده محصولات کشاورزی همیشه باید به خودکفایی در برنج و گندم و همچنین سایر غلات در حالی که حفظ یک “حجم مناسب” واردات هان گفت. کشور خریداری یک رکورد حجم گوشت در ماه گذشته و افزایش واردات دانۀ سویا برای دومین همیشه در تلاش برای امن منابع.

چین می گوید کشاورزان کشور برنج کاسه ای که در دست خود

وزیر نظر قطعه به نظر می رسد حدود یک هفته قبل از بررسی فاز یک معامله تجاری با آمریکا در حالی که چین متعهد شده است برای ارج نهادن قرارداد خرید محصولات کشاورزی در نیمه اول سال تنها حدود 20% از سال 2020 هدف است.

پکن متعهد شده است تا نگاهی دقیق ترین اقدامات برای جلوگیری از زمین های کشاورزی از کاهش و بهبود بهره وری آن را به عنوان چالش ها از در حال رشد کمبود آب و نیروی کار. کشاورزان جوان به طور فزاینده ای در حال حرکت به شهرستانها از مناطق روستایی است. تغییر آب و هوا نیز آورده شدید آب و هوا از قبیل سیل قرار دادن سال از برداشت سپر در خطر است.

دولت در نظر دارد به منظور ارتقاء انواع بذر برای عملکرد بهتر و گسترش استفاده از ماشین آلات در تولید دانه, Han گفت. در میان اقدامات مختلف چین در حال حاضر با توجه تصویب ایمنی برای در داخل کشور توسعه یافته و اصلاح شده ژنتیکی ذرت برای اولین بار در 10 سال در یک پیشنهاد برای افزایش امنیت غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>