هلند بزرگ آبی تخته نروژ NRK Sci-fi Series ‘گنبد 16’ (منحصر به فرد)

“گنبد 16,” یک, مربوط به اینده, sci-fi, آب و هوا, درام, از خالق توماس troopers conference Torjussen و نروژ Tordenfilm شده جدید شرکت تولید کننده در فلور زمستان از تولید خانه آبی. این دومین بار در این شرکت ملحق شده اند نیروهای قبلا شرکت های تولید کننده NRK محبوب teenage سری “ZombieLars.”

در علاوه بر این به ایجاد این مجموعه بین المللی امی نامزد troopers conference Torjussen (“نروژی دنج”) نیز نوشتن و در برلین با Tordenfilm تولید Ingunn Sundelin و اریک وگل به زمین این پروژه در برلیناله را CoPro سری نوار کناری در فوریه. 25.

مجموعه 120 سال در آینده در جهان مبتلا به آب و هوا غفلت سری به شرح زیر 14 سال Anton که زندگی در شهرستان گنبد نگه می دارد که آلودگی هوا و تابش و اما همچنین 14 زندگی می کند که با قبیله از اعضای خانواده در خارج از گنبد. گهگاه اما و مادر خود را مجاز به گنبد 16 به صورت پاره وقت نوکر, کار, است که چگونه دختر جوان در دیدار آنتون و دو سوار در یک طرف مقابل از آهنگ های رابطه.

پیش از برلین CoPro سری زمین, فیلم تیم صحبت با تنوع در مورد پایدار و تولید و امکانات برای توزیع و نوشتن برای سرگرم کردن گروه های سنی مختلف.

آیا به نظر شما این سری به عنوان مقصد به صورت free-to-air TV, تلویزیون پرداخت و یا سیستم عامل های دیجیتال? و یا این است که هنوز هم انعطاف پذیر?

Sundelin: ما انتظار داریم ما توزیع فرصت های به نگه داشتن در حال تکامل در حالی که ما در حال ساخت سری و ما باید انعطاف پذیر باشد. اما نسبتا خاصی است که ما خانه مخاطبان خواهد شد به طور عمده نگاه کنید به “گنبد 16” بر روی سیستم عامل های دیجیتال ارائه شده توسط ما راه اندازی پخش NRK حمایت خطی را لرزاند. در سطح بین المللی آن را باز.

جهان از این سری است که تعریف شده توسط محیط زیست پریشانی. چقدر مهم است پس از آن که مجموعه ای فیلم برداری می شود در یک پایدار مد ؟ چه هستند برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای اطمینان حاصل شود که اتفاقی می افتد ؟

Vogel: این مهم برای هر تولید صرف نظر از موضوع آن و یا تنظیم به روشنی آگاهی از اثرات زیست محیطی خود و به تصمیم گیری آگاهانه برای به حداقل رساندن آن است. ما قصد پیدا کردن مکان و تجهیزات استودیو محلی تا آنجا که ما می تواند به منظور به حداقل رساندن تدارکات در تولید و به طور کامل با استفاده از ابزار دیجیتال برای کمک به درک جهان از سری. بازیافت استراتژی است که شامل تولید ما عناصر طراحی به عنوان به خوبی به عنوان ما زباله و کاملا برقی در ناوگان تولید وسایل نقلیه دیگر مراحل بتن ما در حال بدست گرفتن.

آنچه که شما به دنبال در شرکت تولید? آنچه شما می خواهم آنها را به تولید ؟

Vogel: جدای از فرصت های تامین مالی و کمک به تامین امنیت بین المللی مخاطبان ما به دنبال تخصص در همه زمینه ها برای کمک به اطمینان از کیفیت این سری است. که همچنین شامل ورودی و تجربه در تولید پایدار.

این سری است که دارای یک سبک متفاوت و خاص خود را دارد جهان narratively و بصری. چه هستند برخی از منابع الهام رفتن را از طریق سر خود را به شما به عنوان آماده سازی این سری?

Seeberg Torjussen: ساخت داستان های علمی تخیلی است که در بسیاری از جنگ در کلیشه و قبل از هر چیز یکی این است که در آینده – مردم هیچ حس شوخ طبعی و همه چیز تلخ است و اقتدارگرا. چشم انداز ما این است که. در واقع ما فکر می کنیم بشریت 120 سال از هم اکنون کاملا قادر به پر جنب و جوش و خیلی دقیق تر از ما در بسیاری از مناطق. اگر چه نوجوانان هنوز هم بی دست و پا از دوره بلوغ جهنم است. داستان به خودی خود دارای عناصر “رومئو و ژولیت” و آسترید لیندگرن را “Ronja دزد دختر” که در آن نیروی قوی در حال کار برای نگه داشتن یک زن و شوهر از هم جدا بودند و بدیهی است که به معنای با هم.

چه مخاطبان در نظر گرفته شده برای نشان دادن ؟ من با دیدن این آگهی هر دو 14 معنا است که آن را با هدف به مخاطب ؟

Sundelin: در این بین و نوجوان درخواست تجدید نظر خواهد بود قطعا وجود دارد از طریق دیدگاه منجر می شود. اما ما دیدم با “ZombieLars” ما انتظار رسیدن به یک بسیار گسترده تر و رشد کرده است تا مخاطبان به عنوان به خوبی. در ذهن ما, ما در حال ساخت یک سری اتفاق می افتد که به دختر 14 ساله در نقش سرب به جای یک سری به طور انحصاری برای این گروه است.

Thomas-Seeberg-TORJUSSEN-Thomas-Seeberg-TORJUSSEN

اعتبار: Agnete Brun/Agnete Brun/ایمان لوند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>